IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Сипете ..., щот изкарах два тежки, гадни, отвратителни дни
    Наздраве!
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Сипете ..., щот изкарах два тежки, гадни, отвратителни дни
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq
        Трябва да дегустираме и усещаме ..
        Абе вие да не разтоварвате шлеп с виетнамска водка и банани?

        Ей на, споделям!

        Poisonblack - With Her I Die (Превод) - http://www.youtube.com/watch?v=FGzpW9TSl1A
        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

        Коментар


        • Ало-о-о-о,кръчмата - издишате бре,издишате!

          Madonna 'Masterpiece' Live at Paris Olympia 2012 OFFICIAL HD VIDEO - http://www.youtube.com/watch?v=T7iENrleo-Y
          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

          Коментар


          • Ни ще да вали у Чужденеция. Пък у постоянния ми хабитат пак е прикапало.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Малко усмивки за моя сметка......

              Преди 3 дни ( щото съм отпуска....) реших отворя една билкова ракия...по рецептата на баба Таня......
              Буркан от 1.5л с 1л ракия и 30 билки, от началото на пролетта до преди 20 дни.... Трябваше да са 42 , но толкова намерих в градината и около нея.....
              Изсипвам съдържанието в 2-3 бутилчици и правя втора промивка с още кило ракия за 8-9 ч.....
              Вечерта пия една чашка от 50мл от промивката и след 15 мин .....изпадам в будна кома..... лошо ми е, две не виждам....след 2 ч се оправих...
              Вчера ми гъделичка научния подход .... Пия 30 мл и чакам реакцията.....
              Жената е приготвила апарата за кръвно и чака....
              Кръвното се вдига до нормални граници140/90, но сърцето бие като тъпан .....

              Сега се чудя...ако изпия 100мл какво ли ще ми се случи......
              Наздраве с бира....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq
                Наздраве , банда !
                http://www.youtube.com/watch?v=lv6VW4tMZbE
                Наздраве !
                Когато я четох тази книга, винаги си задавах въпроса - Какво е да си последен...?
                Тъга по родата или надежда за ново начало....


                Пия бира и ми е кривооо...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  ...........Порой отново наводни улици и имоти в Добрич.........



                  Ся ша видиш и следващите дни какви ще се вихрят у Чужденеция
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • ...........Порой отново наводни улици и имоти в Добрич.........



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Не мой така. Жътва е Имам интереси у чужденеция Наздраве!
                      Мамун, да почакат 3 деня, бре! И аз имам интереси, ама едно е да се отдам на здравословен мързел ... съвсем друго е да стоя на терасата и да подвиквам разни разпореждания от високо
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Брадчед, позиционирала съм се у Чужденеция. Нощеска смятам да направя тайнствен ритуал с цел падане на валежи от порядъка на 30 л/м2 през близките 3 дни.
                        Наздраве!
                        Не мой така. Жътва е Имам интереси у чужденеция Наздраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                          Наздраве!

                          Пък у Чужденеция гърми,гърми .... и неще да вали .... а е една жега - 30-32 градуса
                          Брадчед, позиционирала съм се у Чужденеция. Нощеска смятам да направя тайнствен ритуал с цел падане на валежи от порядъка на 30 л/м2 през близките 3 дни.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Наздраве! Да влязат следващите
                            Честно да ти кажа ,вече ми е вся тая дали ще е Олигарски или Винету .Поради зомбита, страна е обречена да я управляват все верните от котилото .
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                              Айде наздраве !Дебилите най -после са подали ОСТАВКАТА СИ !
                              Наздраве! Да влязат следващите

                              Коментар


                              • Айде наздраве !Дебилите най -после са подали ОСТАВКАТА СИ !
                                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                                Коментар

                                Working...
                                X