IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Биричка за 4i40 и за всичката жадна клиентела на Кръчмата.

    Наздраве!
    Наздраве - включвам се откъм жадната клиентела, напрао съм си един клиентелис за чешка бира. Пък в средата на миналия век се кефехме и на Радебергер - у Балкантурист си беше лукс...
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Биричка за 4i40 и за всичката жадна клиентела на Кръчмата.

      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Фчера съм седнала на стола, пред мен се опнала една голяма маса, отрупана с разни неща...
        Стоя и си мисла как хората си живеят живота, пък аз само пиене, едине, ... а бе, онези три неща. Ама какво да се прави - съдба!
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Да отлеем от чашите си в памет на великия Валери Петров!
          Поклон!
          Поклон! Да пребъде творчеството му! Много голям, Велик, няма да е в повече.
          За две години колко прекрасни хора на културата заминаха....
          Last edited by Вълчо-34; 27.08.2014, 23:10.
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Да отлеем от чашите си в памет на великия Валери Петров!
            Поклон!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Наздраве !
              Затворих си вратата и поркам една бира от 2 литра - докъдето стигна......
              Слушкам на Лелчето музиката и с изненада усещам, че още едно лято се изнизва от живота ми...
              Да отпием за есента...
              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Без малко да се задавя ... пуста лакомия
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Манков, тегли му ножа, докато не са те разкандардисали женорята !!!
                  Право казваш.

                  Ще гледам да му тегля ножа.*

                  Женоря около мен, които да ме разкандардисат, няма. Те за това и ги няма - понеже не могат да ме разкандардисат, да ме направят детенце, както им се хте.
                  Единствената женоря около мен е дъщеря ми, а тя е по-крайна и от мен.

                  -------------------
                  * - чакам ги да се появят пак; засега нещо изчезнаха и тук май имаме роля един-двама мъже, дето нещо така ги заплашихме. Аз, например, като ги видох събрали се 15-ина хлебарки в нашия район, обиколих ги с гол в ръката нож.
                  Надявам се да са разбрали намека, щото иначе ми е гадно да настъпя хлебарка - тя цвръква ено така... гадно. Но ще я настъпя, и ще й вкарам ножа в черепа, щом потребва.
                  Затова и казах да очаквате новини.

                  Коментар


                  • Манков, тегли му ножа, докато не са те разкандардисали женорята !!!
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Като е благодарско, сипи нещо в ответ!
                      Наздраве!
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                        Щом си рекъл ....Въпреки, че не му е тук мястото!

                        http://www.faktor.bg/politika/na-vse...nikola.html%7D
                        Интересно. Истинска ли е историята?

                        Коментар


                        • Да, vmankov, в затвора може да попаднеш на хора и ....
                          Струва ли си? Готов ли си за цигански вендети, срещу които децата ти не са застраховани?

                          п.п.Къде живееш, че има толкова цигани край теб?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
                            Честно да ви кажа, страхлив съм и ще си нося вече бойния нож със себе си.

                            А ако се случи това цигане (или по-големия му брат) да ми падне два-три пъти върху него тея дни, ще споделя, ако ви е интерестно.

                            Щото те, циганите, нямат акъл и за равновесие даже, та, току виж, е потребвало да ги подпра, за да не паднат.
                            От друга страна, в ръката ми ще е ножът, понеже ме е страх от циганите - та с какво да ги подпра, освен с ножа?
                            Очаквайте новини.
                            ВМанков, нали знаеш, че ще повредиш нагъл ром, а ще те съдят, че си повредил човек!?
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Честно да ви кажа, страхлив съм и ще си нося вече бойния нож със себе си.

                              А ако се случи това цигане (или по-големия му брат) да ми падне два-три пъти върху него тея дни, ще споделя, ако ви е интерестно.

                              Щото те, циганите, нямат акъл и за равновесие даже, та, току виж, е потребвало да ги подпра, за да не паднат.
                              От друга страна, в ръката ми ще е ножът, понеже ме е страх от циганите - та с какво да ги подпра, освен с ножа?
                              Очаквайте новини.
                              Last edited by vmаnkov; 24.08.2014, 00:30.
                              Свободен във виелицата.
                              http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                А може просто да победим злото и сами да номинираме доброто.
                                До сега спорих с една майка.

                                Циганинът посегнал на наши деца. Децата 10-12 годишни.
                                Циганинът е около двайсет годишен.
                                И посегнал да ги шамари, понеже едно от тях се обадило на телефона на фамилия, която звучи като "манго".
                                Тоя 20-годишен циганин набил шамари на децата по повода.
                                Децата се оплакват.
                                Бащата стана да му отвърти главата на това лайно циганско. И аз станах да гледам и участвам в отвъртването, ако требва.

                                Но майката на децата го спря. Понеже било опасно...
                                .............

                                Ей такива майки правят от българските момчета путки, а не - мъже. А после пък искат да са мъже и да ги защитават.

                                Прочее, Jedem Das Seine.

                                Да, и още прочее: майката на моите деца, син и дъщеря, ми позволи да им покажа какво е да си мъж. Позволи ми понеже:
                                1- тя самата така го разбираше и...
                                2 - ...понеже немаше къде да ходи, ако го разбираше по курвенския начин.

                                =================================
                                Разведохме се с нея, но съм доволен от разбирателството по въпроза.

                                Прочее, сега децата, вече големи, живеят с мен, но не с нея. А?
                                Last edited by vmаnkov; 23.08.2014, 23:36.
                                Свободен във виелицата.
                                http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                                Коментар

                                Working...
                                X