IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
    Давам си сметка, че тия неща отдавна си ги знаете..., ама...

    ...аз пък ги подочух тия дни...

    То е то: бирата била антиоксидант..., та реших да проверя. Как, лЕ? Ми - купих си една ледена и я подхванах..., ама - добре се лее и все пак - нищо не показва, че поглъщам точно антиоксидант...

    Па - днес е ден на детето и това линкче ми направи впечатление: http://dete.bg/n/birata--moshten-antioksidant.7561.html

    ..., защо лЕ? Именно, затова, защото - ако "dete.bg" има някакъв принос за изграждане стълбовете на правилното мислене на подрастващите, то - със сигурност - ние - "НЕдецата.бг" - можем да понаучим също нещо интересно...

    Мощен антиоксидант..., била бирата! Е, как да не им четем детски-ориентираните сайтове... А после се чудим, защо по улиците се надигат бутилките... ми - те са си - отвсякъде погледнато - бутилки с мощен антиоксидант! ... /кой - мощен, кой - още по-мощен!/

    Наздраве!
    Последният път кога си отворих учебника по биохимия, са втрещих и останах безкрайно изненадана от факта, че съм го прецапала тоз Рубикон на вишуто си образование.
    Наздраве!

    П.П. У виното има повече антиоксиданти
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
      На гюрултия отиват нещата ...
      интеуектуалните ...
      Важното е търкал да има, щото иначе после става скучно
      Наздраве!

      П.П. Пък кога ми е скучно, хептен ме хваща мързела
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        На гюрултия отиват нещата ...
        интеуектуалните ...
        Метни на ЛС некви контакти за ония прахчета ....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Само да смее некой да ме убиди на ентелетуалец ..... ше му скина връто ....
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Давам си сметка, че тия неща отдавна си ги знаете..., ама...

            ...аз пък ги подочух тия дни...

            То е то: бирата била антиоксидант..., та реших да проверя. Как, лЕ? Ми - купих си една ледена и я подхванах..., ама - добре се лее и все пак - нищо не показва, че поглъщам точно антиоксидант...

            Па - днес е ден на детето и това линкче ми направи впечатление: http://dete.bg/n/birata--moshten-antioksidant.7561.html

            ..., защо лЕ? Именно, затова, защото - ако "dete.bg" има някакъв принос за изграждане стълбовете на правилното мислене на подрастващите, то - със сигурност - ние - "НЕдецата.бг" - можем да понаучим също нещо интересно...

            Мощен антиоксидант..., била бирата! Е, как да не им четем детски-ориентираните сайтове... А после се чудим, защо по улиците се надигат бутилките... ми - те са си - отвсякъде погледнато - бутилки с мощен антиоксидант! ... /кой - мощен, кой - още по-мощен!/

            Наздраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Баш тъй! Опитва се да прави деление по отношение на пиенето, на база ентелектуален багаж.
              Наздраве!
              На гюрултия отиват нещата ...
              интеуектуалните ...
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                Аре сЯ...
                ПрИказки...
                Баш тъй! Опитва се да прави деление по отношение на пиенето, на база ентелектуален багаж.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Забраих...
                  Бирата е за прасетата, Ентилигенцията е на бяло вино....
                  Наздраве !
                  Аре сЯ...
                  ПрИказки...
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Температурите са подходящи и за употреба на бяло вино.
                    Наздраве!
                    Забраих...
                    Бирата е за прасетата, Ентилигенцията е на бяло вино....
                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Добро утро !

                      Успешна седмица !

                      Отваря се готино бирено време....
                      Температурите са подходящи и за употреба на бяло вино.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Добро утро !

                        Успешна седмица !

                        Отваря се готино бирено време....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                          Абе да питам - тука немахме ли виртуални другарки-специалистки в тангото?





                          http://www.dnes.bg/mish-mash/2015/05...zamenim.265125

                          Пропуснато е да се отбележи,че "хората на 55 години правят най-добър секс,ако не заспят след 5-тата минута...",с оглед Законите на Природата!

                          Наздраве!



                          И поздрав!

                          Scorpions *I'm Leaving You* (HQ) - https://www.youtube.com/watch?v=1kYBuH_wQIw

                          Начи ... Сашето е воайор.
                          Влиза у Кръчмата, без да каже едно "Наздраве" и после плагиатства у dnes.bg
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Наздраве на Кръчмата !
                            Пих една голяма ракия ( 40 гр ) със зелена салата от дивото и съм супер ....
                            Нищо което е на пода не мое да ме затрудни......

                            пп Върнах се рано, че ще спонсорираме едно мероприятие....Трябва да направим минимум 100 сладки( 10 см в диаметър) с масло, орехи, бадеми, шоколад и какво ли не още....Бах маа му....Няма рандеман.....
                            И това го казва човек, за който 40 грама ракия е голяма!?
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Любимото питие трябва да се пие на фона на любимата музика.
                              Наздраве!
                              https://www.youtube.com/watch?v=G_LOd5JbhyA
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Абе да питам - тука немахме ли виртуални другарки-специалистки в тангото?

                                За тангото в хоризонтално положение няма възрастова граница - резултатите от ново проучване показват, че хората на 55 години правят най-добър секс, пише в. "Дейли експрес"...


                                http://www.dnes.bg/mish-mash/2015/05...zamenim.265125

                                Пропуснато е да се отбележи,че "хората на 55 години правят най-добър секс,ако не заспят след 5-тата минута...",с оглед Законите на Природата!

                                Наздраве!



                                И поздрав!

                                Scorpions *I'm Leaving You* (HQ) - https://www.youtube.com/watch?v=1kYBuH_wQIw
                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X