IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    добро утро
    чай шипки искам
    А приказки от шипковия храст не искаи ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      добро утро
      чай шипки искам
      Да не тий името Данчо, че едвам сега увисна на шипака?

      Коментар


      • добро утро
        чай шипки искам
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Поглеждам навън и трия очи...
          Пиян ли съм , черно ли ми е пред очите, не знам...
          Сняг няма....
          Де го бре ?
          Бахти времето...все едно пролет и снегояд навън....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Буретата пълни. У Чужденеция са спокойни сал кога налеят къде 250 - 300 литра вино и сварят поне 200 литра ракия. В противен случай се тюхкат и викат: нямаааа

            П.П. Пояснявам за теб, щот другите знаят - Чужденеция думам на Златна Добруджа.
            Малейййй, аз са чудя що се черпавате всеки ден по цел ден, а то запасите нема кой да изгрибе. 200 литра къде 50-градусова, това 10 000 градусолитра. Много има разливаш днес, щом имаш именяци. Здрави да са и наздраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Буретата пълни. У Чужденеция са спокойни сал кога налеят къде 250 - 300 литра вино и сварят поне 200 литра ракия. В противен случай се тюхкат и викат: нямаааа

              П.П. Пояснявам за теб, щот другите знаят - Чужденеция думам на Златна Добруджа.
              И ти вместо да почерпиш с тез 200 кила ракия, викаш НЯМААА....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Ма ний те имаме за майтапчийка, затова те черпим с майтапи. Ти да не вземеш извадиш черешовото топче? Недей вади обръчите от бъчвата, та да стегаш черешарката. Напълни бурето и не се озъбвай с нож в уста.
                Буретата пълни. У Чужденеция са спокойни сал кога налеят къде 250 - 300 литра вино и сварят поне 200 литра ракия. В противен случай се тюхкат и викат: нямаааа

                П.П. Пояснявам за теб, щот другите знаят - Чужденеция думам на Златна Добруджа.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                  Ми то, ас именници немам (дОма)...
                  Ама па, от друга страна, ТУКА сме серьозно предприятие и няма как да не почетем, празник нацьонално значение, като ИВАНовден...
                  налЕ ...
                  та такА !!!
                  АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !!!
                  Аз имам Срещу почерка съм поела задължението да ги държа в добра кондиция до следващия Ивановден
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Добро утро !

                    Коле, да ти са живи и здрави именниците !!!

                    Наздраве !
                    Ми то, ас именници немам (дОма)...
                    Ама па, от друга страна, ТУКА сме серьозно предприятие и няма как да не почетем, празник нацьонално значение, като ИВАНовден...
                    налЕ ...
                    та такА !!!
                    АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !!!
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Момчета, забрайхте да пиете покрай майтапите за моя сметка
                      Я, наздраве!


                      П.П. Така като ви чета, имам усещането, че за разправата с вас, карабината въобще няма да ми е необходима
                      Ма ний те имаме за майтапчийка, затова те черпим с майтапи. Ти да не вземеш извадиш черешовото топче? Недей вади обръчите от бъчвата, та да стегаш черешарката. Напълни бурето и не се озъбвай с нож в уста.

                      Коментар


                      • Иванееее.... Обади се, бе. Къде почерпката? Викаш първо ний да се обадим. Добрееее... Честит Ивановден на тристе иляди Ивановци и Иванки!
                        П.п. Вановете имат ли днес мазен ден, а?
                        Last edited by Trakatrak'; 07.01.2016, 10:14.

                        Коментар


                        • Добро утро !

                          Коле, да ти са живи и здрави именниците !!!

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • на Ивановден,
                            КръчмАта черпи СИЧКИ !!!
                            Без значение, кък се казват и ЗАЩО ...
                            На коремът и душата !!!
                            дА !!
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Дайте едно малко, че петролът много взе да ме сгъва
                              Скоро ще почнат да ни плащат по бензиностанциите за това, че зареждаме

                              Коментар


                              • Дами и господа, времето е пивко



                                Греяно вино, греяна ракия - на всеки какво му душа сака!

                                П.П. Ивановците и Иванките да почерпят, а ние им пожелаваме здраве и дълголетие!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X