IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
    Вчера останах зяпнал с пръст в ..з пред домашната врата като установих, че съм забравил ключовете на вилата. Тази сутрин спешно прескочих дотам. Положението става сериозно. Дали редовното пиене ще помогне? Щото нередовното досега влошава работите. Наздраве за лечебното пиене!
    Тц....
    Наздраве !

    Аз на всяко прибиране спирам за проверка на съдържанието в чантата...
    Почти паническа атака.... Засега се оправдавам със жегата.....

    пп От утре се водя в отпуска, но ще прескоча за 3-4-5 часа...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      само една ли?
      Ми до вчера жулих узото по тва време, ама утре съм на тръстиката и не ща да прекалявам.
      Много горещо. За пръв път изпадам в обратен температурен шок, връщайки се от Малякия

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !
        Да ви имам "проблемите" със забравянето...
        Аз кът забравя кога съм правил някои семейни задължения, кво да правя....?
        Миии, искам си катъ вечер ....

        Наздраве !
        Вчера останах зяпнал с пръст в ..з пред домашната врата като установих, че съм забравил ключовете на вилата. Тази сутрин спешно прескочих дотам. Положението става сериозно. Дали редовното пиене ще помогне? Щото нередовното досега влошава работите. Наздраве за лечебното пиене!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Добра вечер!
          Една биричка, баси жегата
          само една ли?

          Коментар


          • След планински панорамни почерпки и аз ще се възвися от обикновен пияч до пиянде с класа. Ама от коя класа не знам. Най-вероятно от тая на лентяите, тунеядците и лумпените. Наздраве!
            http://vbox7.com/play:09ee4b33d9
            Last edited by Trakatrak'; 31.07.2016, 21:27.

            Коментар


            • Добра вечер!
              Една биричка, баси жегата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Ти да не си забравил да излезеш от минералния жабуняк? Треперат ли ти коленете? Наздраве със злорадство, щот след минералната баня и 2х30 много щети се видят.
                Таз година го прескочих...
                Жегата бе достатъчно голяма за да издевателствам над крехкото си туловище....
                Но нощите бяха хладни и алкохолни а сутрините смълчани....
                След две седмици пак.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Ехаа ..., размечтах се
                  Туй убаво, но гледай да не си нараниш крачетата с мотиката, като копаеш безкрайните редове домати в Чуждоземия...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                    Сутрин искам от любознателните....

                    Наздраве !
                    Ехаа ..., размечтах се
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      А сутрин /извинявам се за любознателността, ама събирам информация за физиологията на 50 + годишните/!?
                      Наздраве!


                      Сутрин искам от любознателните....

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Добро утро !
                        Да ви имам "проблемите" със забравянето...
                        Аз кът забравя кога съм правил някои семейни задължения, кво да правя....?
                        Миии, искам си катъ вечер ....

                        Наздраве !
                        А сутрин /извинявам се за любознателността, ама събирам информация за физиологията на 50 + годишните/!?
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Добро утро !
                          Да ви имам "проблемите" със забравянето...
                          Аз кът забравя кога съм правил някои семейни задължения, кво да правя....?
                          Миии, искам си катъ вечер ....

                          Наздраве !
                          Ти да не си забравил да излезеш от минералния жабуняк? Треперат ли ти коленете? Наздраве със злорадство, щот след минералната баня и 2х30 много щети се видят.

                          Коментар


                          • Добро утро !
                            Да ви имам "проблемите" със забравянето...
                            Аз кът забравя кога съм правил някои семейни задължения, кво да правя....?
                            Миии, искам си катъ вечер ....

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Забравянето на багаж не го броя за разсеяност. Това при мен си е ежедневие.
                              Аз дори дебелото псе съм го забравяла няколко пъти завързано пред магазина. Имам и други попадения, ама сега точно не се сещам. Пък и вече е време за обедно питие.
                              Наздраве!
                              Това с горкото кученце не ще да е от разсеяност. Явно щеш от него се отървеш. Ма, то толкус грозновато и злозновато, че никой го не ще. Дори от магазина ште съдят, че им гониш клиентелата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                еббааа гу, другарко, ама в Дзверино и аквапарк ли имало - айде стига бе

                                А по темата:
                                Всеки лош ден може да оправите със спане, ядене и секс.Ако и това не помогне, отворете си шише ракия.
                                Наздраве
                                И то голям, с пет-шест басейна, пет пързалки, ресторан, хотел, бунгала, езеро, парк и пр. Наздраве!
                                п.п. Стар съм вече за аквапарк. Боли ме г..а....

                                Коментар

                                Working...
                                X