IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Не мислях, че някога ще откажа ходене на купон, ама и това се случи.
    У неделя трябваше да се напия в хабитата на Kev, обаче реших да не ходя. Май започвам да ставам интроверт на тез години. Мъка, мъкааааа
    Наздраве!
    Ако беше изрусила посинената коса, ищахът ти щеше да се върне. Ама ти щеш се правиш на важна дама вече.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Добро утро-тежък банкет,до сабалям,ближене на рани и лежане.

      туй поркането-Дядо Боже май ни го връща на другия ден
      А някои пият абиотик по зъбни въпроси и хич не могат да опитат. Несправедлив е светът!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

        Темата допуска подобно словоблудство, преди основната информация...

        Значи: две стройни дами /едната - на 30+, а другата - на 30-/ бяха причина за един мой полет. Разбира се - една /трета - 30+/ дама, с много изразителни "очи", но и всичко в нея си беше точно изразително - имаше добрината и хубавата усмивка - да ми посочи най-прекият път до летището, което пък ми спести доста време в милионния град /което, само по себе си е и доста средства.../ Отправяйки ме в правилната посока - третата дама едва ли е подозирала, че по силата на жребия, в самолета ще попадна в приятната компания на дама /30-/... Вече летя и си лафим с тая, четвъртата. За кВо ли, толкова? За различни неща /от живота/.

        Рекламните материали пред нас - на няколко езика... В подробности беше обяснено и за това, как се консумира /пие/ узото. Акцентът в статията беше върху това, че е неправилно тази напитка да се изстудява до получаване на кристали, защото маслените извлеци /там пишеше - вид смоли/ - се пресичат, като се отлагат по повърхността на съда - и повече не могат да възвърнат първоначалната си структура и консистенция - нещо от рода... По тия причини узото не трябвало да се изстудява до образуването на кристали, а било добре по желание - да е охладено, или да се предлага топло, или със студена вода...

        Умувахме при полета с красивата ми спътничка, кое е правилно в случая, защото и тя не беше чувала такива факти. Разбираемо: 30- /минус/.

        Дали горното се отнася и за мастиката - нямам идея. Доста хора поставят знак за равенство между двете питиета.

        Наздраве: без кристали.
        За мастичка ли си говориш с дами на 30-? Требва да си на поне 70+. Много напитки страдат от силно замразяване. Особено разредената ракийка. Но аз си падам по силно изстудените напитки, при които силно намалява аромата. Именно това става и при узото, което при стайна температура е с натрапчив аромат. На стайна температура само коняк и ром.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

          начи,за пореден път се убеждавам-всичко с времето си
          Нищо му няма на времето. Ходила по света и у нас и при по-лоши атмосферни условия.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Не мислях, че някога ще откажа ходене на купон, ама и това се случи.
            У неделя трябваше да се напия в хабитата на Kev, обаче реших да не ходя. Май започвам да ставам интроверт на тез години. Мъка, мъкааааа
            Наздраве!
            начи,за пореден път се убеждавам-всичко с времето си
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Добро утро-тежък банкет,до сабалям,ближене на рани и лежане.

              туй поркането-Дядо Боже май ни го връща на другия ден
              Не мислях, че някога ще откажа ходене на купон, ама и това се случи.
              У неделя трябваше да се напия в хабитата на Kev, обаче реших да не ходя. Май започвам да ставам интроверт на тез години. Мъка, мъкааааа
              Наздраве!

              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Добро утро-тежък банкет,до сабалям,ближене на рани и лежане.

                туй поркането-Дядо Боже май ни го връща на другия ден
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Щот съм любознателна по природа. Ама ме мързи да пиша, пък и както написах преди време, не ме кефят разговори, при които липсата на доказателства се компенсира с използването на художествени определения.
                  Наздраве!


                  https://www.youtube.com/watch?v=PJ9VYqustNA
                  Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                    [ATTACH=CONFIG]n3149819[/ATTACH]
                    Снежни кристали, нека вали. Кристалната мастичка радва всички пияници и пиянички.
                    Темата допуска подобно словоблудство, преди основната информация...

                    Значи: две стройни дами /едната - на 30+, а другата - на 30-/ бяха причина за един мой полет. Разбира се - една /трета - 30+/ дама, с много изразителни "очи", но и всичко в нея си беше точно изразително - имаше добрината и хубавата усмивка - да ми посочи най-прекият път до летището, което пък ми спести доста време в милионния град /което, само по себе си е и доста средства.../ Отправяйки ме в правилната посока - третата дама едва ли е подозирала, че по силата на жребия, в самолета ще попадна в приятната компания на дама /30-/... Вече летя и си лафим с тая, четвъртата. За кВо ли, толкова? За различни неща /от живота/.

                    Рекламните материали пред нас - на няколко езика... В подробности беше обяснено и за това, как се консумира /пие/ узото. Акцентът в статията беше върху това, че е неправилно тази напитка да се изстудява до получаване на кристали, защото маслените извлеци /там пишеше - вид смоли/ - се пресичат, като се отлагат по повърхността на съда - и повече не могат да възвърнат първоначалната си структура и консистенция - нещо от рода... По тия причини узото не трябвало да се изстудява до образуването на кристали, а било добре по желание - да е охладено, или да се предлага топло, или със студена вода...

                    Умувахме при полета с красивата ми спътничка, кое е правилно в случая, защото и тя не беше чувала такива факти. Разбираемо: 30- /минус/.

                    Дали горното се отнася и за мастиката - нямам идея. Доста хора поставят знак за равенство между двете питиета.

                    Наздраве: без кристали.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Начи си почнала да се заглеждаш в политиката...ааа..?
                      Правилно....
                      Наздраве !
                      Щот съм любознателна по природа. Ама ме мързи да пиша, пък и както написах преди време, не ме кефят разговори, при които липсата на доказателства се компенсира с използването на художествени определения.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Ууау, половината Политика е в секси килотен цвят. Голямо триене е паднало.
                        Наздраве!
                        Начи си почнала да се заглеждаш в политиката...ааа..?
                        Правилно....
                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Ууау, половината Политика е в секси килотен цвят. Голямо триене е паднало.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Въъъздаржателка!!! (Казано с погнуса.):p
                            Веднагически си прехвърлих китката от лявото зад дясното ухо.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Аз ща са въздържа. Не го харесвам туй питие.
                              Наздраве!
                              Въъъздаржателка!!! (Казано с погнуса.)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                [ATTACH=CONFIG]n3149819[/ATTACH]
                                Снежни кристали, нека вали. Кристалната мастичка радва всички пияници и пиянички.
                                Аз ща са въздържа. Не го харесвам туй питие.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X