IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Кака само се подпира на тях, а видният чужденеций щастлив, дето дървото /сап/ завършва с желязо. Инак, корен може да пусне.
    Наздраве, Мрънкало!
    Ще възложа на Чичи секретна мисия - да те щракне как прекопаваш градинката. Дори Ленински съботник може да организира с тая цел. И ще те закачим на таблото за пияндета в кръчмата. Да се чудят пиена ли си била, за да докопаш мотиката. Наздраве, Дрънча!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      И Кака ги има за играчки, та си прави закачки като прекопава шикалки. Похвално!
      Кака само се подпира на тях, а видният чужденеций щастлив, дето дървото /сап/ завършва с желязо. Инак, корен може да пусне.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Кака омъжена за виден чужденеций, а те, знайно е, се раждат в лявата ръка с мотика, в дясната - права лопата. По този повод всякакви земеделски сечива се намират около бърлогата.
        Наздраве!
        И Кака ги има за играчки, та си прави закачки като прекопава шикалки. Похвално!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Я, пак.... у вазе имало мотика? Ясно ми е коя кака я върти. Сама се разкри.
          Кака омъжена за виден чужденеций, а те, знайно е, се раждат в лявата ръка с мотика, в дясната - права лопата. По този повод всякакви земеделски сечива се намират около бърлогата.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Добро утро!
            Най.много да се спъне у мотиката ... на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
            Наздраве!
            Я, пак.... у вазе имало мотика? Ясно ми е коя кака я върти. Сама се разкри.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

              Не се фръцкам с дъщеря си, защото съм най-великият, знам го и мнението на останалите просто не може да ме поласкае от толкова далеч долу


              Но ми е кеф, когато ходим заедно навън, да виждам понякой път криви сърдити погледи, щото мислят, че сме интимна двойка с голяма разлика в годините.
              То, че сме интимна двойка, така е, но не сексуална.
              Скромността не е достойнство за фалене, ама и самоизтъкването в трезво състояние си е отклонение от лекотата да си отживяваш присъденото ти. Напъването да се отличиш с натъртване колко си висок е задоволство за душата и срам за родата. Затова понекога и аз го прилагам.
              Колкото до това да ти завиждат и корят, че си дръпнал нещо младо и убаво, си е висш пилотаж в тровкането на дървеняците. На самия мен ми е провисвало ченето, дето не съм се уредил. Нека пък се нервят!
              Last edited by Trakatrak; 10.03.2021, 14:58.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Ти па ся че се морим, ще ги донесеш на място да ги прокопам. И ще донесеш нещо, да полеем прекопването.
                Обикновено, за донасянето отговаря Арахната или 4i40. Отнеси искането си към тях.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                  Добро утро !
                  Тарантул, Тарантул...

                  Наздраве !
                  Добро утро!
                  Най.много да се спъне у мотиката ... на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Нерде Кака, нерде Картаген!?

                    Любознателно ми е някак, кой от тримата ще е смелчагата, който ще ми прекопае мушкатата?
                    Наздраве!
                    За целта кака , обличаш кожухчето Click image for larger version

Name:	images (5).jpeg
Views:	1
Size:	6.2 КБ
ID:	3729755и отиваш да правиш омлет . Щото рибите не ги обичат много . Ма ти си знаеш де, нали сте една кръв
                    Наздраве,tnm !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                      Бащите обичат да се фръцкат публично с щерките си
                      Не се фръцкам с дъщеря си, защото съм най-великият, знам го и мнението на останалите просто не може да ме поласкае от толкова далеч долу


                      Но ми е кеф, когато ходим заедно навън, да виждам понякой път криви сърдити погледи, щото мислят, че сме интимна двойка с голяма разлика в годините.
                      То, че сме интимна двойка, така е, но не сексуална.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                        Бащите обичат да се фръцкат публично с щерките си, но отвътре ги хапе, яде, кой иска да прекара на таткото милите спомени кога ги е чипкал в легенчето като бебенца. Трябва се въведат инициации не само за подрастващите, ми и за родители. Труден е преходът към зрелост на отрочетата.

                        Сигурно имаш право, но факт е, че не бива да се пропускат моментите заедно, които компенсират много следващи неприятности.

                        Всеки маха от своя(та) камбанария...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Абе, няма да му е лошо... ("разноглед" може да бъде до време)...

                          Дори да не бяха близначки... Много е гот, като пораснат - две красиви, дългокоси и дългокраки създания, ако сте заедно - да движат до теб и да си чуруликат...

                          И, разни пуберчета да те изпращат със завистлив поглед... Да седнете някъде, на по кафе, биричка...

                          И после са грижовни и готини...

                          ..................

                          Гледам как се "въоръжавате"... (някои предлагат оръжие, за да се пазят момите......)

                          Не става с пазене...

                          Даваш на момите правилното мислене... Виждат как се живее в нормално семейство... Другото си идва по реда... Това е смисълът на нещата.

                          Тръгнеш ли с пушка да пазиш "момата" - тя се утече. Повече няма и да я видиш...
                          Бащите обичат да се фръцкат публично с щерките си, но отвътре ги хапе, яде, кой иска да прекара на таткото милите спомени кога ги е чипкал в легенчето като бебенца. Трябва се въведат инициации не само за подрастващите, ми и за родители. Труден е преходът към зрелост на отрочетата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Нерде Кака, нерде Картаген!?

                            Любознателно ми е някак, кой от тримата ще е смелчагата, който ще ми прекопае мушкатата?
                            Наздраве!
                            Чичката ми се вижда най-подготвен за това изпитание. Както и за притичването от храстче на храстче. Аз, като скромен функционер по какините въпроси, ще се задоволя с евентуалната почерпушка. Твърде евентуална. На Събев му остана да ни се смее отстрани. Ще го подведа за дребно хулиганство и той да черпи. Със захарен памук за замазване и зацапване на положениието. Идилия!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Нерде Кака, нерде Картаген!?

                              Любознателно ми е някак, кой от тримата ще е смелчагата, който ще ми прекопае мушкатата?
                              Наздраве!
                              Ти па ся че се морим, ще ги донесеш на място да ги прокопам. И ще донесеш нещо, да полеем прекопването.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Нерде Кака, нерде Картаген!?

                                Любознателно ми е някак, кой от тримата ще е смелчагата, който ще ми прекопае мушкатата?
                                Наздраве!

                                Добро утро !
                                Тарантул, Тарантул...

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X