IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
    Стана време за едно малко, по стандартите на Кръчмата. Наздраве!
    https://m.youtube.com/watch?v=XmSdTa9kaiQ
    Ми да,айде по с време,ей ся шса мръкне
    Наздраве.
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Стана време за едно малко, по стандартите на Кръчмата. Наздраве!
      https://m.youtube.com/watch?v=XmSdTa9kaiQ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

        Таквиз модерни фантастични магазини у наше "село" нема.
        После-що тъсите зарзавад у лъскави магазини???
        Зарзавата е на пазара???
        И накрая: киселиността се оправя-като се слага няколко лъжици кисело млеко у настърганата ряпа-така поне я правят в Тутракан,дет е края на Баща ми.
        Знам, знам, ама по наште пазари рядкост екзотичния зеленчук, че всеки иска печели от масовия зарзават. Затова в Хит и Фантастико, ако се нуждаем.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
          Ето новия обслужващ персонал на Кръчмата.Победиха най-добрите:

          https://www.youtube.com/watch?v=AtuEtWHz_zs

          От клиентелата се очаква да вдигне обороцията.....
          Не бива така! Съвсем ще изпразниш кръчмата. Двама-трима си глътнаха езика, други пет-шест се оцъклиха, та са на очен доктър, а Чиче се скри под масата (любимото му убежище) и се вайка "Тез ми изядоха душичката." Върни старите келнерки, де си ги пощипвахме, а те игриво ни пляскаха по нахалната ръка, смеейки се. И глей не срещаш поне месец Тянка из гората, излезла на лов за диви твари с карабина в ръка. Личен приятелски съвет.
          Last edited by Trakatrak'; 02.11.2017, 08:37.

          Коментар


          • Ето новия обслужващ персонал на Кръчмата.Победиха най-добрите:

            https://www.youtube.com/watch?v=AtuEtWHz_zs

            От клиентелата се очаква да вдигне обороцията.....
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Ейййй, голям кулинар си! Бела репа му се дояла?! Виж във Фантастико, там май съм виждал. Понеже репите лютивки за стомаха, редко употребявам. Но всеки си има странности. Нема се учуда, ако вече си изкупил гулията на Чиче.
              Таквиз модерни фантастични магазини у наше "село" нема.
              После-що тъсите зарзавад у лъскави магазини???
              Зарзавата е на пазара???
              И накрая: киселиността се оправя-като се слага няколко лъжици кисело млеко у настърганата ряпа-така поне я правят в Тутракан,дет е края на Баща ми.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Какво става, да не фалира кръчмата !? Пълцикате се с тези кафета, а на Колчо му се плаче. Ако не е паднал в склада да удави мъката. И няма кой да му каже наздраве
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                  Ряпа бе,онуй дето после г*за зяпа
                  Ейййй, голям кулинар си! Бела репа му се дояла?! Виж във Фантастико, там май съм виждал. Понеже репите лютивки за стомаха, редко употребявам. Но всеки си има странности. Нема се учуда, ако вече си изкупил гулията на Чиче.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    От бела рЕпа или от бели РепА? Аз да питам за всеки случай, че нали сме борсов форум. Наздраве!
                    Ряпа бе,онуй дето после г*за зяпа
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Добро утро,какъв ден само......
                      Кака мерси за кафенцето,допивам го студено,дън та обидя,и искам вече за пиене.

                      Салата от бела репа сакам ,дъл има?
                      От бела рЕпа или от бели РепА? Аз да питам за всеки случай, че нали сме борсов форум. Наздраве!

                      Коментар


                      • Добро утро,какъв ден само......
                        Кака мерси за кафенцето,допивам го студено,дън та обидя,и искам вече за пиене.

                        Салата от бела репа сакам ,дъл има?
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Има кармични комбинации от числа, дето връщат живинката на хората....

                          2х25.......направо се размечтах......

                          пп Кът се замисля обаче, може и за Тракащия да има ....

                          Наздраве !

                          Кой пил, пил , кой..., .... аз си лягам....
                          Идааа! Ти не пипай стоката, че само ще я развратиш. Аз като поема нещата шти остава 1/2 от 1х25, за да се не изкилиш и преумориш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Вий двамата сте като скачени съдове, та въобще не съществува и грам съмнение, че ще има и за него.
                            Наздраве!
                            Ми, не е зле се присламчиш към некое чиче, де сяда на 1х30 и става на 1х30, а остатъкът за сътрапезниците кои му пеат, що той от малък не е пел. На всичкото отгоре некои индивидки и субектки му се мазнат кат му пращат 2х25, а той мое се справи само с 1/2 от 1х25, а другото остава за следващия, кой бързо организира норвежка 2 и 1/2. Много благи това чичетата!

                            Коментар


                            • Добър вечер! tnm, открих, че освен за есента, вчера си имала и друг повод да почерпиш От мен мезето от теб алкохола. Честито и наздраве!
                              Attached Files

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                                Тука, друга мярка нема.
                                Историята не позволява отклонения!Сега,дали ще си пием "дажбата" или ще я даваме на друг....Важен е крайния резултат:

                                http://russian7.ru/post/narkomovskie...bylo-na-samom/

                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X