IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Роберто
    Голяма!
    Ми наздраве
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Дубрутру

      кой сервира кафето днес?
      Роберто

      Коментар


      • Дубрутру

        кой сервира кафето днес?
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • https://www.youtube.com/watch?v=l2l_bkgPock
          https://www.youtube.com/watch?v=jCmnysYyWoc
          Last edited by precakanoto; 13.05.2018, 03:44.
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • завидяхме
            https://www.youtube.com/watch?v=fZGGmO9dXxs
            нещо италианско за Лека нощ
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              А пък от мен заръка да посетиш некоя уличка вертепна и да излъчиш за Чичи и Грую превъзпитателен репортаж как не бива да се ходи по такива места. Наздраве за римските куртизантки!
              На долнопробни улички, не бива да се ходи . Има по - квалитетни места за тази цел лека нощ, че утре сутрин , цялата тълпа сме на гости на един артистично - ексцентричен архитект, правещ най - страхотното кафе в Рим и разказващ история Тук е момента да ми завидите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Умиращите многократно, възкръсват пак толкова пъти. Адреналин и морфин! Страхливците са най-щастливите хора, що превъзмогването и изживяването на оцеляването ги въздига в собствените им очи.
                Какво ти щастливи!? Цел живот да живееш в страх, че утре ще падне некоя керемида и шта халоса по главата или нещо от тоя порядък. Манииии.
                Наздраве!

                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  А пък от мен заръка да посетиш некоя уличка вертепна и да излъчиш за Чичи и Грую превъзпитателен репортаж как не бива да се ходи по такива места. Наздраве за римските куртизантки!

                  Римските куртизанки нема да са съвсем Римски. Повечето от тях са, от бившия соц. блок , от Африка и азиатки. Но пък има избор за всякакъв вкус.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Добро утро! Аз не съм за два дни и не за първи път. Но това не попречи да се загубя вчера и да намеря страхотни места Ама мерси за съветите.
                    Ядох и на Грую пепето . Интересно е, но има по - вкусни неща . Пих и за tnm. Други поръчки и заръки нямам и от днес съм свободна програма Готин и напоителен ден Кръчма!
                    А пък от мен заръка да посетиш некоя уличка вертепна и да излъчиш за Чичи и Грую превъзпитателен репортаж как не бива да се ходи по такива места. Наздраве за римските куртизантки!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Мерси.....Приемам ги .....
                      Един съвет от дъртото :
                      Не можеш да видиш и да възприемеш всичко....Отдели 1 ден за Св Петър и се наслади на видяното...
                      Ние от бързане и желание да видиш и пипнеш всичко, се скапахме от бъхтене...След седмица се връщат спомени и т.н.
                      Човек трябва да повтори, за да му стане по-убаво....Кът се замисля, за какво пиша.....

                      пп Кажи Чедо три пъти Отче наш и давай, давай....
                      Добро утро! Аз не съм за два дни и не за първи път. Но това не попречи да се загубя вчера и да намеря страхотни места Ама мерси за съветите.
                      Ядох и на Грую пепето . Интересно е, но има по - вкусни неща . Пих и за tnm. Други поръчки и заръки нямам и от днес съм свободна програма Готин и напоителен ден Кръчма!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                        Чиче,от мен дребна поправка към поста ти в една популярна форумна тема - комунистите верно раздаваха облигации,но печелившите облигационери бяха на лотариен принцип като онзи на ДСК до 1989...Не е по темата,но опираме до философския въпрос : "Какво печелим - когато губим? И обратно..."

                        И друго - прецаканите от комунистите,по скоро наследниците им,ги урочасахме за реститути (Буржоазия наготово)! Какво получихме в замяна? Ами нищо - кой каза,че нещо сме им възстановили в реални граници?! А дали трябваше - ами, не! Къде пише,че ако бащата е слугувал на двама господари,сина трябва да е господар с поне двама слуги....Зануляване му е майката - друг път няма!
                        Пълното зануляване е разрушение. И утопия. Но трябва да се създават условия за изравняване на възможностите за развитие на участниците в социалната надпревара. Правовият режим предполага донякъде нивелиране. Но конкурентната борба предполага мръсните трикове. Общности, които ги санкционират и не ги допускат чрез съпротива на общественото мнение успяват да постигнат естествен егалитаризъм. Например при скандинавците, индианците и други примитивни общества. Наздраве за българския модел на уравниловка чрез придърпване в казана!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



                          Ся ..., дай да не изпадаме в деликатни подробности.
                          Само ще ти река, че страхливците умират по няколко пъти / може и всеки ден/, докато смелите - само веднъж.
                          Наздраве!
                          Умиращите многократно, възкръсват пак толкова пъти. Адреналин и морфин! Страхливците са най-щастливите хора, що превъзмогването и изживяването на оцеляването ги въздига в собствените им очи.
                          Last edited by Trakatrak; 12.05.2018, 09:58.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Стига си ма фалил, че след вчерашните суперлативи за фенотипа ми не мога да сваря да приемам заявките за приятелство у фейса.
                            Че нали нямаше фейс? Или се възгордя и реши да се покажеш на света? Вниманието и почитанието не винаги са възхищение. По-често са опасение и предохранение. Наздраве за излагането във фейса! В пряк и преносен смисъл.

                            Коментар


                            • Наздраве!

                              https://www.youtube.com/watch?v=x1JLyyA4pn0

                              И не забравяйте,че няма да е все така!Ако ли пък Да , все ще се намери кой да ви припомни,че има и Не!
                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Чиче,от мен дребна поправка към поста ти в една популярна форумна тема - комунистите верно раздаваха облигации,но печелившите облигационери бяха на лотариен принцип като онзи на ДСК до 1989...Не е по темата,но опираме до философския въпрос : "Какво печелим - когато губим? И обратно..."

                                И друго - прецаканите от комунистите,по скоро наследниците им,ги урочасахме за реститути (Буржоазия наготово)! Какво получихме в замяна? Ами нищо - кой каза,че нещо сме им възстановили в реални граници?! А дали трябваше - ами, не! Къде пише,че ако бащата е слугувал на двама господари,сина трябва да е господар с поне двама слуги....Зануляване му е майката - друг път няма!
                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X