IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кел файда ви на талантливата нация, където всеки до 18 години изумява света с таланта и постиженията си във всички области, а после за няма и 5 години Държавата ви трайно ги превръща в най-бедния член на ЕС ( гарантирано и доживотно ).

    Да утрепеш детските мечти е най-голямото престъпление, което може да съществува.

    П.П. Русото е упорито и ще ви стопира тия процеси, щот' след само 2-3 поколения изчезвате кат' съм ви смятал и табелата ще стане друга, но няма да е България.

    Затова и вече не пиша в блог-чето, щот' нищо хубаво не мога да кажа. Превъртам в момента за рецепта за изход от безнадеждна ситуация. Да е мирна и да печелят всички и да се запази достойнството на тия изстрадали 'орица.
    Last edited by marandi; 04.04.2013, 05:21.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Мечков,

      чиляк и да не се занимава с политика - политиката се занимава с него ( мисля, че Чърчил го беше казал някога, но съм изперкал вече и не помня ).

      П.П. Накратко свръх-централизацията на страна от гледна точка риск-менижмънт е много опасна. Само един катаклизъм от типа 6.5 по Рихтер в Софето ще върне БГ-стан 200 години назад.

      Боко Тиквата да се фука, че 75% от всички ПЧИ в страната отиват за Софето не е повод за гордост, а за притеснение.

      Дебелата Меркел, на която лиже задника къпи на т.нар. фискална децентрализация за Германия и затова са на провинции, където има честна конкуренция.

      Мога да ти развия темата много повече от тия аматьорски сайтчета ( в които някой прочел 20-сет книжки и си помислил, че е невъзможно някой да е прочел 3 вагона книжки преди него ). В БГ-стан ще ти е трудно да намериш експерт по маркентингови планове като Русото, дет' ги пръска с поглед и събира още докато ги види.

      Бюджетната ви ( фискалната ) и монетарната ви политика ( паричната ) са вид маркетингови планове, които са извън баланс отдавна. И 2-те като ( вид отделни маркетингове планове ) - а, крайният ефект е все по-обедняващо население, все по-голямо обезлюдяване и за 20 години ви затриха 20% от населението и го направиха неграмотно.

      Левски навремето се е борил срещу роденият роб, защото започва да ражда роби.

      Аз ще ти го допълня, че роди ли се 1 поколение на социалки, ще бълват поколения от социалки. Роди ли се неграмотно поколение, то в геометрична прогресия започва да бълва поколения неграмотни. Поколение на безработни - ще бълва поколения на безработни.

      Всичко това са "заслуги" на т.нар. ви управлящи. Рядко прости и нагли хора и понеже не искате до стената и с камъни всичките от последните 23 години - чакайте поредния "месия" да ви оправи, а то ще става все по-зле предвид капацитета, който виждам.

      П.П. Трудно се стопират подобни процеси, но ще опитам. А тия сайт-чета са аматьорски, братле - нещата са много по-сериозни ( смигам ).
      Last edited by marandi; 04.04.2013, 05:16.

      Коментар


      • http://lib.a-bg.net/
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Taka е мечо, светът е дуален.

          Коментар


          • И все пак аз най не си нарушавам принципите. Дори и с помисъл

            Но, не защото не мисля, а защото нямам принципи.

            Не може да се мисли по правила. Не могат да съществуват правила за мислене, защото в основата си мисленето е нарушение на съществуващите правила. Който не нарушава съществуващите правила не мисли. Той просто е логичен.

            "Ти не мислиш. Ти просто си логичен"
            Нилс Бор
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Добро утро, Мечо!
              Добро утро, тайфата!

              Мечо, чалгата ич не се вписва в ентилигентната атмосфера на форума
              Добро утро tnm
              Добро утро чета

              Какво е ентилигентна атмосфера, ако няма просташка атмосфера с която да я сравниш ???

              Какво е чалгата, ако няма ДЖАНГЪР с който да я сравниш ???
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Поколението на 30+ годишните е в чужбина

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                  Ха добрутрю!
                  Ама много спинкате бре красавици и красавци
                  По-полекичка с констатациите! Не спинкаме ..., излежаваме се
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Добро утро, Мечо!
                    Добро утро, тайфата!

                    Мечо, чалгата ич не се вписва в ентилигентната атмосфера на форума
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Ха добрутрю!
                      Ама много спинкате бре красавици и красавци

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Не мисля. Виж чалгаджийките ИМАТ секси гласове
                        Мечо, една чалгаджийка може и да не успее да възпее свободата дори през цялата си кариера. А Еди може да го направи само за минута и половина:

                        http://www.youtube.com/watch?v=pHcZ1wPsJYY

                        Готини сте, респект!!!
                        Last edited by kev; 03.04.2013, 09:33.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Има си специална чалга за анархисти
                          http://www.youtube.com/watch?feature...&v=VfzILqHfg6U
                          като кликна,после едва сварвам да изключа
                          егати турбо парчетата
                          повече не ми пускай линкове
                          няма да ги отварям
                          http://milom.blog.bg/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Не мисля. Виж чалгаджийките ИМАТ секси гласове
                            За теб- може. За мен- няма как.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                              Еди Ведър има секси глас.
                              Не мисля. Виж чалгаджийките ИМАТ секси гласове
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                                Философията си е философия, особено Мечовата, но ей ти малко истинска музика:

                                http://www.youtube.com/watch?v=hjUBg47zfl8

                                Еди Ведър има секси глас.

                                Коментар

                                Working...
                                X