IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
    Мале днес ебати дългия и безмислен ден... Време не минава.. От сутринта все нещо чакам, все нещо донаждам.. В ебати вакума живеем...
    Здрасти Чадо!

    Ами да ти направя деня малко смислен? Търся си гранит на подови плочки, харесал съм си тип galaxy, като този:

    Ама кожодерите искат 200 кинта квадрат за подова плочка! Аз им показах среден пръст. Не е въпрос дали мога или не, въпрос на реалност е.
    Та да те размърдам малко , да ти запълня пълноценно деня, да кажеш отде на свястна цена мога си намеря. Днес в Баумакса имаше за 45 кинта ама сив.

    П.П. Забравих да кажа, че ровейки се из нета попаднах на много китайски износители на гранит, чиято цена на едро (100-1000 кв.м) е 10-20 УСД за 3(три) см дебелина.
    Баси надценката за надребно...
    Attached Files
    Last edited by luboil; 28.02.2013, 20:54.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
      Мале днес ебати дългия и безмислен ден... Време не минава.. От сутринта все нещо чакам, все нещо донаждам.. В ебати вакума живеем...



      Баси!

      То сал ден да беше - та да го връ̀тнеш и смѐляш с шише простосмъ̀ртница и ба̀ка кисели краставичѐта.
      Ма не би!
      Нѐма се обла̀жиме току̀ то̀ку лесно.

      Лошо ке стане лѐтото гат до̀де.
      И муѝте по̀чнат пилотажа над голото ми теме.
      Придружени с некой дърт жабарски еликоптер ку̀пен от пѐнцията на Ламята, за ич парас.

      И по̀чнем да се дзвѐрим - чиляк ли съм ......ил дрисък.



      Сал един интерес прогнозирам по него време - новите, место спортна зала гат почнат да проектират затворната.
      Ем ВИП, ем МИБ/мижи и те бръснем/, ем па то̀ку че чѝни.

      Е!
      Те са Марандича да се усѐти и да посготви един портал за онлайн гемблъри, сал подир две-три сесии го е качил на Лондонската борца!
      И Цукърбукър че му праи гуди-гуди* из-одзаде.
      Само требе да изтипоса има-нема две сурии фейса и плебса че се юрне да залага на кой че дефлорира първио лукс-пандиз у вулгарето.
      Пу̀на далавера!
      Оти комуналните са се натрупа̀ли, а тотото издиша с рейса. Ну̀меро с СМС-те мъзга̀ не пуща. А сичкото народ си муфти пендарите, кой за катастрофирала унучка, кой за опандизен братчед. Па най-ичигьозите са бу̀шат в SOFIX-а.
      Ба-а!
      От нѐгде народо трѐбе да се помпа. Ѝнак мое и да се разнѐжи.
      Да връ̀же и да цъфне.

      Което ще да привнесе пореднио дисбаланс у Европейскио цоцоюз.

      Мое го кръсти като например - "Сега че курвариме илинджиите" **.

      Ма го мръзиѝ пущиняка, та две не кьори!
      Кат оня катеричок, дѐто манда̀л таша̀та и каканижел - "Едно-три, едно-три............"
      /С който Мечо си фейсвал мимоходом у гората докато подтичвал рано сабахлем./
      И после ни културисва у темата - "............между свободата и свободата, има несвобода, но истинското ѝ място трябва да се търси между двата синджиря! Този, дето е вързана лъвицата и този дето си вади от чантата нимфоманката......"


      .................................
      * "Гуди-гуди" - да миеш чиниите на Ламята.

      ** На шльоковица - "Sega che Curvarime Ilinjiite". Или речено натъгъдък - "SCI".
      Last edited by sergo; 28.02.2013, 21:14.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
        Мале днес ебати дългия и безмислен ден... Време не минава.. От сутринта все нещо чакам, все нещо донаждам.. В ебати вакума живеем...
        Тва е шибаното безвремие космо. Седиш, уж работиш нещо, а нещата пипкави, пипкави..... Имаш да се занимаваш с държавни институции, а отлагаш щото ти се повръща. Пари си има и във всеки момент можеш да започнеш на пълни обороти, но чакаш да видиш минимално раздвижване, а времето минава

        Коментар


        • Хаха а 30+??

          Референдум
          БНТ 1 усети силната енергията на младите хора от тези дни на протест и
          реши, че трябва да я съхрани и удвои, като отвори мейл, в който всички
          млади хора до 30 год. възраст могат за изпратят своите КАУЗИ - като
          текст, като видео, като клип - всеки по свое желание и възможност. А след
          това...чакайте продължение! Следете програмата на БНТ 1 и сайтът ни.
          Мейла, на който можете да пращате КАУЗИТЕ СИ е kauza@bnt.bg
          платформа за инвалиди

          Коментар


          • Мале днес ебати дългия и безмислен ден... Време не минава.. От сутринта все нещо чакам, все нещо донаждам.. В ебати вакума живеем...

            Коментар


            • Добро утро лъвове и лъвици..- Успешен ден

              Коментар


              • Добрутро! Днес и слънце ще си имаме за Востанието

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                  Все дървени философи сте се събрали.
                  Затова е толкова весело в тази тема
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Добро утро tnm
                    Добро утро дружина

                    Ке се освободиме ли на 3ти март ???

                    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=IsECWQkPv_g
                    Добро утро, Мечо!
                    Добро утро, тайфата!

                    Ами то, някои сме свободни и преди 3-ти март
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Все дървени философи сте се събрали.

                      Коментар


                      • Добро утро tnm
                        Добро утро дружина

                        Ке се освободиме ли на 3ти март ???

                        http://www.youtube.com/watch?feature...&v=IsECWQkPv_g
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Свободата не е желание. Волята произтича от свободата, но не е свобода. Всичко произтича от свободата. Преченето (насилието, законът, рекетът), също произтичат от свободата.

                          Много неща съм писал тук за свободата, но малко хора ги разбират. Тук сме все образовани хора. Опитвал съм се да я обяснявам по най различен начин. Всички са свободни. Не всички осъзнават това. Много малко хора са осъзнати. Възпитанието и образованието обикновено са неправилни. Сега, осъзнатия човек може и да не е философ. Може и да е.

                          Свободата е абсолютната истина. Свободата е несъществуването на абсолютна истина. От гледна точка на детерминистите свободата е грешка. Те не могат да я обяснят. Вместо да я приемат са измисляли най различни ДИВОТИИ, като "теория на хаоса и ефекта на пеперудата", "обща теория на относителността", и много други знайни и незнайни теории, опитващи се да докажат, че свободата е вторична.

                          Имам такъв детски спомен. Понеже беше през комунизъма и беше модерно да няма господ. Така ме и възпитаваха, че няма господ. Обаче прабаба ми имаше в стаята си икони, кандило, и най открито безцеремонно и нагло си вярваше в господ. Питал съм, като няма господ, тогава защо баба вярва в господ. Отговаряха ми, че щото е проста, тъй като старите хора са прости. Как може да има господ на небето, след като хората летят вече в небето, че и в космоса и виждат, че няма господ. Един ден я питах, защо вярва в господ. Тя ми отговори, че има господ на небето. Казах и, че не може да бъде, защото хората отидоха по високо от небето, чак в космоса и видяха, че там няма господ. Тя ми отговори така. "Колкото и високо да литнат хората, господ си вдига къщата още по на високо и хората затова не могат да я видят."
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Какви размисли и страсти достойни за шаолин
                            http://www.youtube.com/watch?v=EMkz7lTGzQ8

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              на разума
                              не е наша заслугата за физическото ни материално проявление
                              Опитвам се да си представя състояние на разума ... и не успявам Само мисли ми се въртят, понякога последователни и в някакви логични вериги, друг път настоятелни, повтарящи в различни комбинации една и съща тема, почти като болеро на Равел - особено като разума ми казва да искам нещо, а понякога подскачащи като топче на флипер. Но не успявам по никакъв начин да намеря никакво състояние.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                състояние на какво
                                на разума
                                не е наша заслугата за физическото ни материално проявление

                                Коментар

                                Working...
                                X