IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧАРЪТ на НЕЩАТА от ЖИВОТА..., или: "Защо царят трябва да бъде гол...винаги!" :)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Грешка. Объркала съм двама души с една фамилия.
    ...приемам извиненията ти от името на един духовит човек......, който вероятно е препатил някои неща в живота си..., но - като му види човек физиономията - на пръв поглед не би казал, че е злобар и сексист...

    Но, ако търсим телето под вола - можем да доказваме идентичността на толкова взаимно изключващи се неща...
    "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Това че съм жена, няма никакво значение. Човекът си е бил болен от маниакално–компулсивно разстройство. Имаше филм за него с Леонардо ди Каприо /дано не бъркам артиста/.
      Грешка. Объркала съм двама души с една фамилия.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Зарко, малко воайорстваш с тези снимки....

        ...хората правят нещо публично, без да се интересуват дали някой ги наблюдава...

        Те са самовглъбени и са се слели с природата. Това е единствено смисленото за тях. себеподобните не ги притесняват по никакъв начин, нито пък тяхното мислене и реакции - ги смущават. Ако това не беше вярно - те щяха просто да си стоят в къщи... Но хората отиват там, за да намерят нещо: кой - море, кой - храна, кой - биричка, кой - сродна душА...

        /най-сигурно "предпазване" се постига с фереджетата, но това е в едни други страни/...

        Та така...
        "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

        Коментар


        • Зарко, малко воайорстваш с тези снимки....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            В тези снимки няма страст. Не се усеща Зарко /с изключение на морските пейзажи/.

            ТНМ, аз никъде не съм казвал, че имам понятия от художествено майсторство, нито пък съм заявявал, че съм художник-фотограф...

            В тоя смисъл - не разбирам за какво точно говориш, което да отразява "страстта" на фотографа...

            Би ли обяснила, какво си усетила в похватите на страстните фотографи, с които - без съмнение - сте имали много общи /особено - допирни / - точки...

            Вероятно, ако трябва да допускам..., ама чакай да пробвам с още нещо...

            Я да видим тук, дали няма нещо страстно..., а тематиката може да бъде нещо такова: "Пиша ти бавно, оти знаем дека не моЕш да четеш бРзо...":
            http://snimki.be//store/1/971344814155.JPG

            Т.е. - дамата - може и стихове да пишеше - край блъскащите се в скалите вълни... Историята мълчи...

            А, дали това пък не е страстта, която търсиш - с йогата на плажа?
            http://snimki.be//store/1/641344812202.JPG

            ...съсредоточена, вглъбена...

            Но, мен ако ме питаш, страстта на морето, повече от нас /мъжете/ - виждат ето тук..., фантазия..., само да вземеш подходящата бира - и да не станеш оттам...
            http://snimki.be//store/1/741344813117.JPG

            Лично за мен са знакови снимките с Южната стена и кулата...
            http://snimki.be//store/1/531344813266.JPG
            http://snimki.be//store/1/161344813342.JPG

            ...наречи ме безчувствен, но определено знаеш неща, които не мога да сФана..., не вярвам да се отнася до начинът, с който държа фотоапарата...

            Това е за днес - затварям сергията... , но вие може да си лафите - нали знаете, че всяка ваша дума тук - е стимул за мен... Майтап, де - казал съм, че ще поддържам темата, независимо от това, колко хора коментират. Все пак - отчитам факта, че форумът не е с подобна тематика.
            "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
              Мисля, че мнението ти е крайно, ТНМ....

              Няма как да имаш различно от това мнение, защото си жена.

              Има и мъже, които защитават твоето мнение, но по различни от твоите причини: ти си засегната, а той /примерно/ - се впечатлява от теб и иска да привлече вниманието ти...

              Т.е. - има някакви опити за контакт, когато прави впечатление "защитата" на по-силната страна, което е начално условие за по-нататъшни опити за контакт...

              Разбира се - крайният резултат не винаги се потвърждава, но пък - понякога съзнателно се игнорира от страните, защото по-голяма част от хората знаят на какво се обричат в съжителството си, но това е винаги за предпочитане /ПРИ НЯКОИ/, отколкото възможността да "останат сами"...

              Крайният резултат в много от случаите - пак е тоя... Но, днес казах, че не винаги - ако човек е сам, то той е и самотен. Важно е как ще си организира живота, въпреки, че /вероятно/ доста неща пропускам в тезата си...
              Това че съм жена, няма никакво значение. Човекът си е бил болен от маниакално–компулсивно разстройство. Имаше филм за него с Леонардо ди Каприо /дано не бъркам артиста/.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                Хмм!

                На 3 страници писания на Зарко, Вал тръгва с 2 думи

                Мечо още не се е включил

                Серго и Космо най-вероятно въобще няма да го направят

                Бат' Маранди най-вероятно е в изчаквателна позиция

                Манков, Тнм и Арти показаха уважение

                Никола си изказа ясно становището, макар и леко завоалирано

                Двама, трима други участници вметнаха по някой коментар в новата тема

                Е, накрая и аз да изкажа мнението си, за да не изглежда че само клюкарствам. А то се покрива изцяло с това на Вал, която не знам защо но ми е адски симпатична и я чувствам доста близка по-идеи и убеждения.

                Та: Успех, Зарко!

                П.П.Снимките ти са наистина добри!
                В тези снимки няма страст. Не се усеща Зарко /с изключение на морските пейзажи/.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                  Хмм!

                  На 3 страници писания на Зарко, Вал тръгва с 2 думи

                  Мечо още не се е включил

                  Серго и Космо най-вероятно въобще няма да го направят

                  Бат' Маранди най-вероятно е в изчаквателна позиция

                  Манков, Тнм и Арти показаха уважение

                  Никола си изказа ясно становището, макар и леко завоалирано

                  Двама, трима други участници вметнаха по някой коментар в новата тема

                  Е, накрая и аз да изкажа мнението си, за да не изглежда че само клюкарствам. А то се покрива изцяло с това на Вал, която не знам защо но ми е адски симпатична и я чувствам доста близка по-идеи и убеждения.

                  Та: Успех, Зарко!
                  Благодаря за пожеланията!

                  Колкото и докъдето! Зная ли утре - какво точно може да ми се натресе на главата, та да почнат забележките: ти с коя си говориш там, нещо криеш от мен, ама защо да не се включа и аз... Жените са много подозрителни и едва ли някой ще ме опровергае, или ще ме квалифицира като сексист за тая ми оценка... Добре е да мислим като реалисти...

                  Пожелания - най-после да достигнеш до отговора, защо Вал ти е "адски симпатична", както и да продължиш по-натам в романа... Мога да изброя поне още няколко ника, които имат твоите виждания, но не са така прями... Ще приключа с конкретиката в тая посока.
                  "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                    Успех Зарко!
                    Хмм!

                    На 3 страници писания на Зарко, Вал тръгва с 2 думи

                    Мечо още не се е включил

                    Серго и Космо най-вероятно въобще няма да го направят

                    Бат' Маранди най-вероятно е в изчаквателна позиция

                    Манков, Тнм и Арти показаха уважение

                    Никола си изказа ясно становището, макар и леко завоалирано

                    Двама, трима други участници вметнаха по някой коментар в новата тема

                    Е, накрая и аз да изкажа мнението си, за да не изглежда че само клюкарствам. А то се покрива изцяло с това на Вал, която не знам защо но ми е адски симпатична и я чувствам доста близка по-идеи и убеждения.

                    Та: Успех, Зарко!

                    П.П.Снимките ти са наистина добри!
                    Last edited by kev; 13.08.2012, 22:23.

                    Коментар


                    • Флорентинецът Джовани Папини е казал нещо интересно:

                      "ВИСОТА" - е дума, запазена за геометрите и инженерите от деня, в който душевната висота остава само спомен, а висотата на ума - илюзия...

                      Струва си да вникваме в казаното от хора, независимо, че не са представители на "супер-гениалните"...
                      "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                        Ако е такава, то тя е валидна за конкретен индивид, но не и за всички.
                        Хитър ход..., ахаааа - измъкна се лееееекиНко...... /без бой/
                        "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                          Аксиома?
                          Ако е такава, то тя е валидна за конкретен индивид, но не и за всички.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            Адът- това са другите.

                            Аксиома?
                            "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                            Коментар


                            • Адът- това са другите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Със сигурност е е страдал от тежко психично разстройство.
                                Мисля, че мнението ти е крайно, ТНМ....

                                Няма как да имаш различно от това мнение, защото си жена.

                                Има и мъже, които защитават твоето мнение, но по различни от твоите причини: ти си засегната, а той /примерно/ - се впечатлява от теб и иска да привлече вниманието ти...

                                Т.е. - има някакви опити за контакт, когато прави впечатление "защитата" на по-силната страна, което е начално условие за по-нататъшни опити за контакт...

                                Разбира се - крайният резултат не винаги се потвърждава, но пък - понякога съзнателно се игнорира от страните, защото по-голяма част от хората знаят на какво се обричат в съжителството си, но това е винаги за предпочитане /ПРИ НЯКОИ/, отколкото възможността да "останат сами"...

                                Крайният резултат в много от случаите - пак е тоя... Но, днес казах, че не винаги - ако човек е сам, то той е и самотен. Важно е как ще си организира живота, въпреки, че /вероятно/ доста неща пропускам в тезата си...
                                "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                                Коментар

                                Working...
                                X