IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спад над 100 % - има ли такова животно?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от JackDaniels Разгледай мнение
    ако , ако .................... ако Левски беше с ботуши, а БОТЕВ с каска...
    Искаш да кажеш, че 30 лева не могат да паднат с 20 лева ли ?
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Онуфри, не можеш да имаш аргументи, щото това го говоря от сутринта. За да не съществува спад по голям от 1 трябва да забраниш останалите числа. Ти точно това направи. Забрани ми всички числа по големи от 1.
      Анадънму
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
        Я пробвай пак!
        Това дали не са едни около 87% спад?
        ln(0,135335283/1) = -2

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Дай да ги махнем тези проценти, щото се бъркате.
          Не може повече от 20 лева отстъпка. Обаче ако цената се увеличи примерно на 30 лева, може с повече от 20 лева отстъпка.
          ако , ако .................... ако Левски беше с ботуши, а БОТЕВ с каска...
          вари я, печи я, сливата си остава слива - народна мъдрост

          Коментар


          • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
            В много случаи това може и да е така,в конкретния - едва ли
            Можеш ли да се аргументираш
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
              Ако падне с 200 % ще струва 0,135335283
              Я пробвай пак!
              Това дали не са едни около 87% спад?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                Ако падне с 200 % ще струва 0,135335283
                Не го обърквай, той от аритметически проценти не разбира, ти го засили на логаритмически такива.
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Това, че ти не разбираш какво говоря, не означава, автоматически, че аз не съм прав.
                  В много случаи това може и да е така,в конкретния - едва ли
                  Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                    Онуфри,ако една свирка струва един лев и спадне с 200%,давам си точния адрес,пращай ги всички промоцаджийки при мен.
                    Калкулатора ги пресметна като-1лв.,с една дума те ще ми плащат на мен по едно левче на свирка
                    E*ах ти и калкулатора дето го имаш...

                    Оди се пробвай с него на Лъвов мост да видим какво ще ти кажат труженичките...
                    Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                      Мечо,според мен от 3 дена ти изобщо не знаеш какво говориш
                      Това, че ти не разбираш какво говоря, не означава, автоматически, че аз не съм прав.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                        Мечо стига увърта!Отговори конкретно на въпроса!В него няма "ако" и 'след време".
                        Айде,давай точен отговор....ако го знаеш,че твоето "ако" почна много да мирише!
                        Повтарям пак въпроса,ако си го забравил:
                        Ако една свирка струва 1 лев,колко ще стане цената,ако има спад от 200%
                        Къде тук виждаш 'Ако", "след време' и други новобранско обяснения?
                        Казвай!
                        Ако падне с 200 % ще струва 0,135335283

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Ми аз това го говоря от 3 дена, ма ти сега чак разбра. Добре, че махнахме процентите, че да схванеш. Един човек да науча пак е от полза.
                          Мечо,според мен от 3 дена ти изобщо не знаеш какво говориш
                          И след като 1 лев не може да спадне с 2 лева,значи спад с 200 процента е невъзможен
                          Last edited by onufri; 23.05.2012, 21:40.
                          Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                            Онуфри,ако една свирка струва един лев и спадне с 200%,давам си точния адрес,пращай ги всички промоцаджийки при мен.
                            Калкулатора ги пресметна като-1лв.,с една дума те ще ми плащат на мен по едно левче на свирка
                            Абе,и аз ги търся тия
                            Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                              Да,не може!Радвам се,че стигна до този извод
                              Ми аз това го говоря от 3 дена, ма ти сега чак разбра. Добре, че махнахме процентите, че да схванеш. Един човек да науча пак е от полза.
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                                Демек,ако една свирка струва един лев и спадне с 200%,то цената й става....2 лева така ли?
                                Онуфри,ако една свирка струва един лев и спадне с 200%,давам си точния адрес,пращай ги всички промоцаджийки при мен.
                                Калкулатора ги пресметна като-1лв.,с една дума те ще ми плащат на мен по едно левче на свирка

                                Коментар

                                Working...
                                X