IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Зайо и Мечо били на риболов и хванали златната рибка.Тя казала:
    - "Пожелайте си по три желания и аз ще ви ги изпълня."
    Мечо започнал:
    - "Искам всички мечки в тая гора да са женски!"
    Зайо: - "Искам една каска!"
    Мечо: - "Искам всички мечки на този континент да са женски!"
    Зайо: - "Искам един мотор!"
    Мечо: - "Искам всички мечки на Земята да са женски!"
    А последното желание на Зайо било:
    - "Аз пък искам Мечо да е обратен!"- и отпрашил с мотора.
    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • https://www.facebook.com/photo.php?v=480621658653991
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dreamer Разгледай мнение
        Освен ако и ти не си терорист.....
        Стига плака, ами вземи почети малко. Първо е Тимор анд тимур. После Източен Тимор и бивша португалска колония и населението е християнско. И от дестина години вече са си независима държава. Армията е разпусната и знамето е променено.

        Браво на хората, че си отстояват правото на самоуправление.

        Коментар


        • Четирима хирурзи си почивали и пиели кафе. Първият казал:
          - Обичам да оперирам библиотекари, защото, когато ги отвориш, всичко е по азбучен ред.
          Вторият казал:
          - Според мен най-лесно се оперират счетоводители, защото всичко вътре им е номерирано.
          Третият казал:
          - Аз предпочитам електромонтьорите, защото всичко им е в различен цвят.
          Четвъртият казал:
          - Аз смятам, че най-лесно се оперират адвокати, защото са безсърдечни, безгръбначни и главата и задникът им са взаимозаменяеми.

          Коментар


          • Attached Files

            Коментар


            • То разбирам, но да подкрепяш терористи си е чиста глупост

              Освен ако и ти не си терорист.....

              Първоначално изпратено от Dreamer Разгледай мнение
              Първоначално изпратено от Dreamer Разгледай мнение
              Гледам си рекламите и какво да видя, космонавта в рекламата на Загорка забива знамето на Армията за освобождение на Източен Тимур

              Не спират рекламата с космонавта и флага на Армията за освобождение на Източен Тимур.....

              Коментар


              • Баси шейха eek: (баси мамата).
                И така лекочко се поизтупва дрехите от боклуците(доларите).
                Колко трябва да имаш, че да са ти безразлични ??????????

                Коментар


                • http://www.youtube.com/watch?v=QBTIBrNjKoA

                  Коментар


                  • Обадил се Цветан Цветанов на радио Ереван и казал:
                    - Добър ден. Искаме Бойко Борисов да стане национален герой. Какво трябва да направим?
                    - Национален герой като кого?
                    - Като Васил Левски примерно...
                    - Ами обесете го!...http://daniivanov.blogspot.com/2013/12/blog-post_8.html

                    Коментар


                    • Карикатура от 1944 г.
                      Нищо старо не е забравено, нищо ново не е измислено!
                      Yeah

                      Коментар


                      • Пещерни хора,в 21 век празнуват сватба> http://www.youtube.com/watch?v=Hc5sMjso7P4
                        Last edited by коки; 07.12.2013, 16:20.
                        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                        Коментар


                        • Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • @Toledo0411: Форбс постоянно ме тормозят и дразнят! Изобщо не ме публикуват на страниците си!
                            @benkovski: Българският имидж се нарича нямидж
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • @roccobar0c0: Овца - животно, което дава мляко, месо, вълна и глас на избори. @gone__surfing: на житейските проблеми се гледа най-спокойно през оптиката на снайпер
                              @ssstto: Breaking news: Росен Плевнелиев ще помилва шаран за Никулден! @donpepone: Подложих се на тест за интелигентност – резулататът беше отрицателен. @inedkov: туитър - мястото където мъжете са си мъже, а жените имат фейк мъжки акаунти
                              @batemisho: Един ден слънцето ще изгрее и на нашия десктоп.
                              @gminchev: - Кво ще прайш на Нова година? - Руска салата, кво да правя? @gminchev: Измамник е звънял на майка ми, представил се за мен, казал ѝ, че съм си счупил крак, а тя му казала "Да си счупиш и главата" и той затворил.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • @milototo: Така, извънземните отвличат само естествено красиви хора. Д-р Енчев, go home с тия ментета.
                                @disast3rland: Комарите са много по-хуманни от някои жени - когато комар ти пие кръвчицата, той поне престава да бръмчи.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X