IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Веднага след приключването на гостуването си в шоуто на Слави, Бареков официално изпрати молба до Столична голяма община и кметът на София Йорданка Фандъкова – бул. „Дондуков” да се прекръсти на „Дудуков”…
    "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

    Коментар


    • Бареков,пиян като свиня, обикаля коридорите на ТВ7 и крещи:
      - Смърт на мустакатия педал! Смърт на мустакатия педал!
      Чул го Пеевски, хванал го през кръста и го завел в Корпоративна банка при Цветан Василев....
      - Г-н Василев, Николай обикаля из наш"та телевизия и крещи: "Смърт на мустакатия педал!"
      - Кого имаше предвид, Барек?- обърнал се Цветан Василев към новоизлюпения политик.
      - Как к-к-кого, пелтечи Бареков, онзииии... режисьора Евгений Михайлов...движение тръгнал да създава!
      Цветан Василев вбесен погледнал "под мустак" Пеевски и изръмжал:
      - А ти за кого помисли, че става дума,бе?!

      Коментар


      • цhttps://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

        Коментар


        • Двама катаджии си делят "докараното" през деня.
          -Едно за теб, едно за мен, едно за теб, едно за мен, едно за теб, едно за мен, едно за мен, едно за мен, едно за мен...
          - Ееей я чакай малко ами за теб...

          Коментар


          • Катаджия спира перничанин:
            - Книжка имаш ли?
            - Имам!
            - Технически преглед минала ли е колата?
            - Да!
            - А защо си без колан?
            - Ееее, стига бе, братуе, кой носи коуан върху анцуг?!

            Коментар


            • Един бил с мотора на кръчма у другото село, напил се и решил да си ходи. Измислил, че ако го спре полиция и го пита що са му червени очите да не е пил, той да каже, че е от вятъра.
              Тръгнал и взели, че го спрели.
              - На тебе що са ти червени очите, да не е от вятъра?
              - Не бе пил съм...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Един циганин, арабин и девойка от България седели в един бар.
                Когато циганинът свършил с бирата си, той хвърлил чашата във въздуха, извадил пистолета и стрелял по чашата, разбивайки я на парчета. Той казал: „ Ние получаваме такива социални помощи, че не трябва да пием втори път от една и съща…”
                Арабинът, очевидно впечатлен от това, пиел безалкохолна бира (нали е мюсюлманин), хвърлил във въздуха чашата, извадил АК-47, стрелял по нея и я разбил на парчета. Казал: „Помощите за бежанците са достатъчно големи, за да си направим дори завод за чаши, затова не е нужно да пием втори път от една и съща.”
                Българското момиче, свежа като краставичка, вдигнала бирата си, изпила я на една глътка, хвърлила чашата във въздуха, извадила своя 45 калибров и застреляла циганина и арабина.
                Хванала чашата, поставила я на бара и поискала да я напълнят. Казала:
                „В България имаме толкова много мангали и нелегални чужденци, че не трябва да пием с едни и същи два пъти."
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Катаджия спира мотопед и установява, че го кара поп. След обстойна проверка за документи, каска, светлини и т.н. полицая вижда, че няма за какво да се хване и пита:
                  -Абе отче, как така всичко ти е в изправност, нямаш никакви нарушения, всичко е наред по мотопеда?
                  -А синко то това е щото Господ е с мен.
                  -Охооо и се возите по двама...

                  Коментар


                  • Полицай спира кола и о, чудо! Колата я кара един змей. Полицаят се панира тотално и казва:
                    - Я ми дъхни...
                    Змеят:
                    - Абе, ти да не си пил?

                    Коментар


                    • Един циганин, арабин и девойка от България седели в един бар.
                      Когато циганинът свършил с бирата си, той хвърлил чашата във въздуха, извадил пистолета и стрелял по чашата, разбивайки я на парчета. Той казал: „ Ние получаваме такива социални помощи, че не трябва да пием втори път от една и съща…”
                      Арабинът, очевидно впечатлен от това, пиел безалкохолна бира (нали е мюсюлманин), хвърлил във въздуха чашата, извадил АК-47, стрелял по нея и я разбил на парчета. Казал: „Помощите за бежанците са достатъчно големи, за да си направим дори завод за чаши, затова не е нужно да пием втори път от една и съща.”
                      Българското момиче, свежа като краставичка, вдигнала бирата си, изпила я на една глътка, хвърлила чашата във въздуха, извадила своя 45 калибров и застреляла циганина и арабина.
                      Хванала чашата, поставила я на бара и поискала да я напълнят. Казала:
                      „В България имаме толкова много мангали и нелегални чужденци, че не трябва да пием с едни и същи два пъти."
                      Life won't wait for you.

                      Коментар



                      • платформа за инвалиди

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
                          Пациент при личния лекар. Оня, без да вдига поглед пита:
                          - ИПФ ?
                          Човечецът мълчи.
                          - Абе , вие кога ще се научите- име, презиме, фамилия.
                          -Аха, ... кур.
                          -Какво? - ядно попитал доктора
                          - Кирил Узунов Рашков.
                          Лека корекцийка:

                          -ИПФГ
                          -КУР 32...

                          Коментар


                          • Хванал Добрият дух Златната рибка. Седят двамата на брега, гледат се... Общо взето - патова ситуация.

                            Коментар


                            • Жена се кара на мъжа си:
                              - Как можа така зверски да се напиеш на погребението на чичо Митко вчера!
                              - Не съм бил пиян! - защитава се съпругът.
                              - Да бе, не си бил! - продължава да дудне тя.
                              - А кой се изправи с чаша ракия върху ковчега и викна: “Тишина! А сега да дадем думата на виновника за това тържество!”...

                              Коментар


                              • Click image for larger version

Name:	1451314_601317289945911_649021543_n.jpg
Views:	1
Size:	49.5 КБ
ID:	3039203

                                Коментар

                                Working...
                                X