IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
    Предлагам във връзка с наближаващия край на борсовата година да предложим и други имена за България.

    Весела Колева !
    Не-заслужил инвеститор

    Коментар


    • Коментар


      • Предлагам във връзка с наближаващия край на борсовата година да предложим и други имена за България.

        Коментар


        • Финансистът Дж. П. Морган веднъж споменал пред един бижутер, че се интересува от игла за вратовръзка с инкрустирани по нея перли. След няколко седмици бижутерът уведомил Морган, че е намерил игла с превъзходна перла., след което я изпратил на банкера. Цената била пет хиляди долара.

          На следващия ден пакетът бил върнат на бижутера. В съпровождащата го бележка Морган написал: “Много харесах иглата, обаче не ми хареса цената. Ако приемете предложението ми за четири хиляди долара – за тази сума е приложен редовен чек към пратката, - изпратете ми обратно пакета с иглата, при условие, че е непокътнат восъчния печат с Вашето клеймо.”

          Ядосаният бижутер отказал да приеме чека за четири хиляди долара и с гневен жест отпратил прислужника на банкера. След това отворил пакета, за да върне злополучната игла на своя колега, от когото я бил временно заел.

          Коментар


          • Влиза един в бара и вижда, че на една стойка стои огромна халба пълна със сто доларови банкноти.
            - А това защо? - пита той бармана.
            - Имаме си номер. Слагаш един стотак в халбата, аз ти давам три задачи, ако ги изпълниш, парите са твои.
            - А какви задачи?
            - Слагай парите и ще разбереш.
            От любопитство мъжът сложил един стотак в халбата.
            - Значи така, трябва да изпиеш бутилка текила от гърлото без да се намръщиш, тук зад бара имам един питбул, един зъб му се клати, трябва да му го извадиш с голи ръце, а над нас в апартамента живее осемдесетгодишна баба, мечтае някой да я изчука още веднъж. Ето ти трите задачи!
            - Ама с това никой не може да се справи! Майната му, аз пък ще се пробвам...
            Хваща бутилката с текила и за удивление на всички я излива в гърлото си без да се мръщи.
            После изчезва зад бара. От там се чуват пъшкане, кучешко ръмжене, писъци и псувни. Посетителите пляскат и свирят... Всичко затихва, появява се окървавен мъжът целият на парцали и със страшна решимост в очите пита:
            - И къде е тази баба с болния зъб?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vankata72 Разгледай мнение
              Малко детенце пише писмо на Дядо Коледа: "Скъпи Дядо Коледа! През изминалата година бях много послушен и сега искам подаръци, но родителите ми са без работа и нямат излишни пари, затова те моля да ми донесеш шапка, шалче и ръкавички за да мога да си играя с другите деца в снега без да настина."
              Сложило писмото в плик, написало си адреса и адресирало писмото просто "За Дядо Коледа, Лапландия".
              В пощата взели писмото, но тъй като нямало адекватен адрес на получател нямало какво да направят. Но все пак отворили писмото и го прочели. Всички служители били много разчувствани от писмото и решили да съберат малко парички и да купят подарък на детето. Събрали за ръкавички и шалче, но за шапка не стигнали. Направили колет, подписали го от Дядо Коледа и го пуснали на адреса. След няколко дни получили ново писмо от същото дете:
              "Скъпи Дядо Коледа! Много ти благодаря за подаръка. Е, виждам, че няма шапка, но вероятно онея идиоти от пощата пак не са си свършили работата като хората..."
              Малко момченце написало писмо на дядо Коледа:
              "Скъпи Дядо Коледа! През изминалата година бях много послушен и те моля да ми изпратиш подарък - сестричка."
              Скоро се получил отговор от дядо Коледа:
              "Мило дете,
              Няма проблем! Изпрати ми майка ти!"
              Don't work hard, work smart!

              Коментар


              • Вълкът и заекът си направили бар. В тоалетната на барчето имало музика. Един ден на вълка му се доходило до толетната. Казал на заека:
                - Зайо, пусни ми малко музика, че ще ходя до тоалетната.
                - Каква музика искаш, вълчо? - попитал заекът.
                - Нямам претенции - отвърнал вълкът и влязъл във WC-то.
                Като излязъл, бил бесен. Отишъл директно при зайо и му казал:
                - Ще те пребия, бе! Що ми пусна химна - трябваше прав да се*а!
                домоуправител

                Коментар


                • Малко детенце пише писмо на Дядо Коледа: "Скъпи Дядо Коледа! През изминалата година бях много послушен и сега искам подаръци, но родителите ми са без работа и нямат излишни пари, затова те моля да ми донесеш шапка, шалче и ръкавички за да мога да си играя с другите деца в снега без да настина."
                  Сложило писмото в плик, написало си адреса и адресирало писмото просто "За Дядо Коледа, Лапландия".
                  В пощата взели писмото, но тъй като нямало адекватен адрес на получател нямало какво да направят. Но все пак отворили писмото и го прочели. Всички служители били много разчувствани от писмото и решили да съберат малко парички и да купят подарък на детето. Събрали за ръкавички и шалче, но за шапка не стигнали. Направили колет, подписали го от Дядо Коледа и го пуснали на адреса. След няколко дни получили ново писмо от същото дете:
                  "Скъпи Дядо Коледа! Много ти благодаря за подаръка. Е, виждам, че няма шапка, но вероятно онея идиоти от пощата пак не са си свършили работата като хората..."

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                    Уникално хахаха
                    всички оферти на едно място, колективно пазаруване, ваучери

                    Коментар


                    • Don't work hard, work smart!

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Какво ВИ е мнението за тази > http://www.dailymail.co.uk/sciencete...ngers-pod.html концепция ?
                          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Тинтири-минтири 11 | ‪#‎Господари‬ на ефира > http://gospodari.com/?go=video&p=detail&videoId=9080
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • http://www.dailymail.co.uk/news/arti...ity-Dubai.html

                              http://www.unikalno.net/12/vnimanie-...on_object_map=[171199713089865]&action_type_map=[%22og.likes%22]&action_ref_map=[%22.UrCUyVxYMOo.like%22]

                              Коментар


                              • Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X