IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Life won't wait for you.

    Коментар


    • Топ и диод

      Коментар


      • Коментар


        • https://www.facebook.com/photo.php?v=213305045523245

          Коментар


          • http://vitaminl.tv/video/2319

            Коментар



            • Хахаха
              платформа за инвалиди

              Коментар


              • Ветеран от ИРА разказва на сина си:
                – След като атакувахме колоната на англичаните, ние се оттеглихме и заехме отбранителни позиции. Скоро обаче свършихме храната. После свършиха и бирата, и уискито. Жаждата започна да ни измъчва нетърпимо...
                – Татко, изобщо ли нямахте вода?
                – Повярвай ми, синко, толкова беше напечено, че изобщо не ни беше до къпане...

                Коментар


                • Скъпи приятели! Скъпи жени! Скъпи деца!... Баси, как поскъпна всичко!

                  Коментар


                  • Вървят през гората Пепеляшка, Палечка и Шрек. Пепеляшка казва: - Аз съм най-красивата на света. Палечка: - А аз съм най-малката. Шрек: - Аз съм най-грозният и най-ужасният! След малко виждат къщичка с надпис - "Огледало на истината". Влиза Пепеляшка. Излиза, плачейки: - Не съм била най-красивата, имало някаква Снежанка. Влиза Палечка и след малко също излиза разплакана: - Не съм била най-малката - имало някакъв Малечко Палечко. Влиза Шрек, след малко излиза бесен и крещи: - Абе кой е тоя Делян Пеевски???

                    Коментар


                    • Двама полицаи спорят,какво са това здрави нерви:
                      - Представи си Иване, прибираш се у вас след дежурство, уморен, скапан, с пълна униформа и зареден пистолет, и гледаш жена ти е с някакъв в спалнята!
                      А ти спокойно им казваш "Продължавайте" и отиваш да хапнеш нещо в кухнята. Ей това са здрави нерви.
                      - Не си прав, Пешо! След като им кажеш "Продължавайте" и пичът наистина да продължи. Ей на това му викам аз здрави нерви!
                      "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                        абе ти голям убавец ли си та се подиграваш на външния вид на хората, Я си постни едно фото да те видим къв брат пит си
                        Ти да не си някой свинелюб?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от viktornfs Разгледай мнение
                          Отишъл Делян Пеевски на проверка в свинеферма по сигнал за злоупотреби. Фоторепортер от вестник Монитор отразил събитието. Редакторът се чудел какъв текст да сложи под снимката във вестника: "Пеевски сред прасетата", "Прасетата и Пеевски", "Делян и прасетата". Все не подходящи.
                          Накрая репортерът написал: "Делян Пеевски (третият отляво на дясно) посети свинеферма".
                          абе ти голям убавец ли си та се подиграваш на външния вид на хората, Я си постни едно фото да те видим къв брат пит си

                          Коментар


                          • Отишъл Делян Пеевски на проверка в свинеферма по сигнал за злоупотреби. Фоторепортер от вестник Монитор отразил събитието. Редакторът се чудел какъв текст да сложи под снимката във вестника: "Пеевски сред прасетата", "Прасетата и Пеевски", "Делян и прасетата". Все не подходящи.
                            Накрая репортерът написал: "Делян Пеевски (третият отляво на дясно) посети свинеферма".
                            домоуправител

                            Коментар


                            • Този момент...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                                тия с 2 пи6ки ли ?
                                Е аз имах предвид вносители/производители на @нусна хартия
                                Вашето предположение е за каките с по други 2 работи предполагам.

                                Коментар

                                Working...
                                X