IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
    Е сега ще скочи Болен и ще се провикне "Продават въздуха на KLETA MAIKA BALGARIA!"
    По добре да вземе няколко Rainbow-а, да се качи на някой връх и да дърпа от византийците, а пък да го продаваме за Родопски въздух!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
      9 лири за торба въздух от Родопите в ebay.Предлагат се различни разфасовки, но офертата е с ограничени количества http://btvnews.bg/article/bulgaria/o...te-v-ebay.html
      Е сега ще скочи Болен и ще се провикне "Продават въздуха на KLETA MAIKA BALGARIA!"
      Don't work hard, work smart!

      Коментар


      • Don't work hard, work smart!

        Коментар


        • 9 лири за торба въздух от Родопите в ebay.Предлагат се различни разфасовки, но офертата е с ограничени количества http://btvnews.bg/article/bulgaria/o...te-v-ebay.html
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
            Абе аз заглеждам сега, вляво под Казахстан - що е то Мангистан???
            ами сигурно отколешната мечта за създаване на евроромска държава Или пък на държава на японските анимационни герои от типа манга Мястото е перфектно избрано - хем ще е в европа, след наводненията, хем ще е отделено от нея с едно 3 000 км вода, хем ще е близо до евроромските корени в индия
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
              Абе аз заглеждам сега, вляво под Казахстан - що е то Мангистан???
              Там явно ще събират Мангалите от целия свят!

              Коментар


              • Абе аз заглеждам сега, вляво под Казахстан - що е то Мангистан???

                Коментар


                • https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                    страхотно невъзможна карта Иначе нямам нищо против да менкаме добруджа, странджа и крайбрежието за Солун и македония, ама няма как да стане. Или албанците за загубят косово за сметка на шумадийските копелета Иначе направо си го представих как каспийско море, което е вътрешно море, ще вземе да се разлее в подобни библейски пропорции Но иначе готина карта - усмихна ме
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Попитали радио Ереван:
                      - Защо Ким Чен Ун, имайки цялата тази власт, не е посегнал на своята тъща?
                      - Защото това е единствената тъща на света, която обича и уважава своя зет!
                      домоуправител

                      Коментар


                      • "...изпратили писмо до турския премиер Реджеп Тайип Ердоган и германския канцлер Ангела Меркел с настояване за решаване на кризата с превозите през турско-българската граница" - след канцлера Меркел предлагам следваща инстанция да е арменския поп!

                        Коментар


                        • Americans Have Their Priorities in Order

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe Разгледай мнение
                            Еееее, наистина имат култови попадения, като "Белова гадюха" - познайте групата
                            Белая гадюка
                            (уека корекцийка)
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Jekata, ...
                              явно някой бая си е играл на господ, та да предскаже потъване на сушата (или повдигане на световния океан... явно холандците ще са най-ощетени ... )
                              но незнам защо е решил, че югоизточна българия ще стане турция ...?!? ... да не си говорим, че моите деди са бежанци от лозенград ... подобна карта ми бърка в гъза ... а сега ми я дават цялата югоизточна българия в турско ... ... за македония - добре ... въпреки, че след промитите им мозъчета въобще не искам да ги чувам ... иначе интересно ... доста нови неща ... и доста раздробени (и намалели) велики сили ... май идва нашия ред ... трябва да се приготвим за бежанската вълна
                              Last edited by buluser; 05.02.2014, 23:46.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                                То като нищо така ще се получи като се разтопят ледниците

                                Коментар

                                Working...
                                X