IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Life won't wait for you.

    Коментар


    • От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

      Коментар


      • Жена изневерява на мъжа си и се моли:
        – Господи, направи така, че мъжа ми нищо да не разбере! - след което чува глас:
        – Добре, но след време ще се удавиш!
        След време тя печели от лотарията презокеански круиз. Корабът започва да потъва, а жената пак се моли:
        – Господи, нали няма заради мен да издавиш всички на кораба! - и пак чува глас:
        – Цяла година съм ви събирал, курвииии !

        Коментар


        • Спира катаджия една кола.
          Катаджията:
          - Превишихте скоростта, има знак "50 километра"
          Шофьора:
          - Е как! Точно с 50 карах!
          Жена му:
          - Да бе, нали и аз видях, че си с 70.
          Мъжът й я гледа злобно.
          Катаджията продължава проверката:
          - Задния ви фар е счупен!
          Мъжа:
          - Даже не съм го видял!
          Жена му:
          - От две седмици ти повтарям за него!
          Мъжът почва още по-злобно да гледа жена си.
          Катаджията:
          - И сте без колан!
          Мъжа:
          - Ей сега го свалих...
          Жена му:
          - Винаги без колан караш!
          Мъжът не издържа:
          - Млъкни ма, идиотко!
          Катаджията към жена му:
          - Винаги ли ви говори така?
          Тя:
          - А не...само когато е пиян. ...

          Коментар


          • Сега ще се избият да канят Бареков в ТВ предванаия докато има нераздадени министерства...смях от днес на http://daniivanov.blogspot.com/2014/...g-post_10.html

            Коментар


            • ....петната

              "Има нещо хубаво в това, което се случва - събират се петната на едно място." - 09 Фев 2014 23:01 "Росен Петров влезе...." http://www.segabg.com/article.php?si...20900019985015

              Коментар


              • Американец, французин и българин разговарят...

                - Ако спечелиш джакпота от тотото, какво ще правиш?

                Американецът отговаря: Преди всичко ще си купя акции на Microsoft.

                - А останалите?

                - Ще хвърля на рулетките в Лас Вегас.

                Французинът отговаря:

                - Ще си купя яхта и ще се облека по последна мода...

                - А останалите?

                - Ще пръсна по мадами на "Плас Пигал".

                Българинът отсякъл:

                - Ще си върна дълговете на Пешо Куфара и Сашо Пурата.

                - А останалите?

                - Останалите ще почакат...

                Коментар


                • Коментар


                  • Ето как са вървяли покупко-продажбите на магаретата преди 150 години!

                    -Мара ба, аркадаш! Трябва ми ново магаре, че старото нещо вече не ще да потегля. Пробвах с напомпване на опашката, подгряване на муцуната, даже допълнително зоб му дадох, ама не ще да потегля и това е!

                    -Немаш грижи! Сега тъкмо са ми докарали едно магаре, нов внос от Истанбул. Собственичката му си го е държала в обора, само един-два пъти в седмицата го е яхвала до пазара и обратно. Чисто нови алуминиеви подкови, хомотът е сменен миналата зима и е изключително икономично - яде 2 торби зоб на месец!

                    - Брей, сигурно много жълтици ще струва...

                    - Като за теб ще ти го дам с отстъпка, немаш грижи. Какво ще кажеш за 250 жълтици?

                    - Харна е цената, спор нема! Дай да го видим това магаре.

                    - Ето го, както ти казах - изглежда като чисто ново! Само от десната страна малко е поохлузено, ама това е щото в Истанбул яздят като ненормални. Закарай го при Кочо Овчия и той ще му излъска козината и направо ще светне.

                    - А бе ти май нещо ме баламосваш! Я виж - тука отдолу му тече нещо на магарето!

                    - А-а-а, с лош зоб са го захранили тези гяури, дото ми го докараха! Айде, давам ти от мене 20 жълтици отстъпка, а ти гледай само добър зоб да му даваш, че то сега тече отдолу, ама да не протече и отзад!

                    ...
                    ...два месеца по- късно...
                    ...

                    - А, бе, що за магаре ми даде, бе! Едната подкова падна още на втория ден, други две сега хлопат, а на баир потегля само ако го бутаме аз и баджанака! Сега му отворих и устата да погледна какво е положението - два зъба са тръгнали да гният и има една миризма, дето и баджанака не знае каква е, а той от магарета разбира много! Освен това както го яздя ей така понякога прихърква нещо и магарето спира без причина. Снощи с бутане го вкарах в обора. Карах го при Кочо Овчия да го погледне, той му сипа нещо в устата, прегледа му опашката, уж му натегна и подковите, ама сега почна да ми поднася на левите завои. Дай си ми парите и си взимай магарето! По-добре да бях взел чисто ново...

                    -А-а-а, чисто ново не си струва, аркадаш! Нали ги знаеш нашите кълдъръми, ще му падне някоя подкова, съседите ще му надерат козината от яд, а зимата като не е разработено още магарето ще тръгва само с подгряване на муцуната, а нали ги знаеш дървата за огрев какви пари са! Мене явно са ме метнали с туй магаре, аз за това повече с тия гяури нема да работя! Дай да идем в кръчмата да пийнем по една ракия, хем и Кочо Овчия чух, че е там и да го видим какво прави!

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Коментар


                        • Ето приложение и за другата половина от колата ...
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Само българинът може да пие едно питие за апетит така, че после три дни да не е в състояние
                                да погледне храна...смях от днес на http://daniivanov.blogspot.com/2014/02/blog-post_9.html

                                Коментар

                                Working...
                                X