IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
    Дарвине...
    Липсва най-интересното в историята:
    Пастора си е изкарвал хляба като е изнасял представления със змии, в които е твърдял че господ го пази и смията не може да го убие. Отказал е да ходи в болница защото е вярвал че с молитва ще се оправи.
    И тук идва най-забавното. Баща му се е занимавал със същото нещо и е умрял по същия начин.....
    Това го гледах по едно американско шоу и се смях с глас.

    Коментар


    • Дарвине...

      Джейми Кутс, един от водещите на програмата Snake Salvation по National Geographic почина след ухапване от змия в американския щат Кентъки, съобщи телевизия Си Би Ес.

      Инцидентът е станал в църква в град Мидълсборо. Когато пристигнали на мястото на трагедията те установили, че жертва е пастор Джейми Кутс, който се е снимал с отровни змии за National Geographic. Пасторът отказал да бъде откаран в болница, а след час той издъхнал.

      През януари 2013 г. Джейми Кутс беше задържан в Тенеси за незаконен трафик на три гърмящи и две мокасинови змии. Той беше осъден на една година условно след като се призна за виновен.

      Джейми Кутс е известен със становището си, че и змиите са проявление на божествената промисъл. Като пастор той редовно водил служби в присъствието на змии

      Коментар


      • Един младеж имал приятелка, за която щял да се жени. Няколко дни преди сватбата, му се обадила 20-годишната сестра на бъдещата му съпруга и го помолила да отиде до тях, за да ѝ помогне с нещо свързано със сватбата. Той отишъл, паркирал колата си пред къщата и влязъл вътре където сестрата го чакала облечена в прилепнала блуза с голямо деколте и без сутиен и пола, чиято дължина оставяла твърде малко на въображението му. Тя се хвърлила на врата му, целунала го и му казала:
        - Аз съм влюбена в теб още от първия път когато те видях, но понеже ти сега ще се омъжваш за сестра ми, а аз не искам да заставам между вас и да разбивам семейството ви, затова искам да те помоля да правиш секс с мен, само един единствен път още преди да сте се оженили и след това те оставям на мира. Аз сега се качвам в моята стая, ако си съгласен ела.
        С тези думи девойката се качила на втория етаж, като пътьом му хвърлила и бикините си.
        Младежът поседял 2-3 секунди, после въздъхнал и с твърда крачка излязъл от къщата и се отправил към колата си. Там го пресрещнал бъдещият му тъст и с широка усмивка го прегърнал и му казал:
        - Скъпи зетко, много се радвам, че ти успя да преминеш нашия малък тест. Сега вече съм сигурен, че дъщеря ми ще бъде щастлива с теб и ти си идеалният мъж за нея. С радост ти я давам за жена!
        ПОУКА: Винаги си дръжте презервативите в колата!!!!!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от trujusfre Разгледай мнение

          Не е смешно
          ако знаеш наистина кой -какво ? решава е доста смешно

          Коментар


          • Коментар


            • Life won't wait for you.

              Коментар


              • Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от rrvv
                  На Олимпиадата в Сочи днес е регистриран световен рекорд по хвърляне на диск. Рекордьорът е българин, а дискът - на Веселин Маринов...смях от днес на http://daniivanov.blogspot.com/2014/...g-post_16.html
                  A диска по склоновете ли го търсят? Това е зимна Олимпиада.

                  Коментар



                  • Не е смешно
                    платформа за инвалиди

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                      Може би е точно обратното. Този материал показва колко много нашият мозък е свикнал да превръща всичко в нещо познато и разбираемо. Това по-скоро води до това колко закърнява нашия мозък...
                      Не съм убеден, текста е направен така че да бъде разчетен относително лесно. Просто са използвали символи, които по ясни и непротиворечиви аналогии водят до други символи. Ако беше просто игра на мозъка, всеки щеше да разчита различно нещо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                        Може би е точно обратното. Този материал показва колко много нашият мозък е свикнал да превръща всичко в нещо познато и разбираемо. Това по-скоро води до това колко закърнява нашия мозък...
                        Твоя със сигурност е водещ в процеса....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          този текст е написан като доказателство за какви невероятни и неочаквани ситуации може да попадне вашия мозък и как да разреши правилно евентуален проблем ....
                          Може би е точно обратното. Този материал показва колко много нашият мозък е свикнал да превръща всичко в нещо познато и разбираемо. Това по-скоро води до това колко закърнява нашия мозък...

                          Коментар


                          • Момче от провинцията постъпва на работа в голям универсален магазин в София. След първия работен ден шефът го пита, колко продажби има.
                            - Само една - отговаря момчето.
                            - Как така само една! - ядосва се шефът.- Другите правят по 20-30 на ден... И за колко пари?
                            - За 333 334 лева.
                            ... - Как го направи? - не може да повярва шефът.
                            ... - Ами дойде един мъж, на когото продадох първо една малка въдичарска кукичка, после една средна и накрая - една голяма. После му продадох три пръта - малък, среден и голям. Попитах го, къде ще ходи за риба, а той отвърна: "В морето". Заведох го на щанда за лодки и му продадох скутер. Той се притесни, че колата му няма да може да тегли моторницата и аз му продадох джип.
                            Шефът възкликнал недоверчиво:
                            - И ти си продал всичко това на човек, който е искал само една кукичка?!
                            - О, не! - отвърнало момчето. Той дойде да купи тампони за жена си, а аз му казах: "И без това този уикенд няма да е.еш, защо не отидеш за риба?"""
                            Last edited by коки; 15.02.2014, 19:51.
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
                              този текст е написан като доказателство за какви невероятни и неочаквани ситуации може да попадне вашия мозък и как да разреши правилно евентуален проблем ....

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X