IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Искате вашата коса винаги да блести, - спрете да я миете!

    Коментар


    • Заблудил се един негър в пустинята. Вървял, вървял и изведнъж намерил една бутилка. Отворил я, а от вътре излязъл един дух, който казал, че ще му изпълни
      три желания, задето го е освободил
      Помислил негърът и казал:
      - Първо, искам, да има много вода, второ да съм бял и трето всички жени, като ме видят, да се събличат.
      Помислил малко духът и го превърнал в тоалетна чиния.

      Коментар


      • Двама араби тръгнали със самолет от Вашингтон към Ню Йорк. Единият седял до прозореца, а другият до него. Преди самото излитане влязъл нисък и дебел израелтянин и седнал до арабите.
        Свалил си обувките и си размърдал пръстите на краката. Когато арабинът до прозореца казал "Искам кока-кола" изряелтянинът отговорил " няма проблеми, ще ви донеса" и тръгнал. Докато го нямало арабинът плюл в обувката му. Когато израелтянинът се върнал вторият арабин му казал "Аз също искам кола".

        Израелтянинът отново отишъл за кола и докато го нямало, вторият арабин плюл в другата обувка на израелтянина. След това израелтянинът се върнал с колата и тримата спокойно се насладили на кротък полет до Ню Йорк.

        Когато самолетът кацал, израелтянинът си обул обувките и веднага разбрал каква е работата.
        - Колко ще продължава това? Тази вражда... тази ненавист... колко дълго ще си плюем в обувките и ще пикаем в колата?

        Коментар


        • В стила на преводаческото изкуство, измислих 2 нови лафа:

          Until where you have brought her? Underneath the twisted pear!
          Докъде я докара? До под кривата круша!

          Dont'you make yourself to me to hold my hat!
          Не ми са праи на дръж ми шапката!

          Може да ги разпространявате, да видим след колко време ще се върнат при мен.
          Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

          Коментар


          • Врънал са моряк в къщи, а там го чакала изненадаа..
            - Как така имам бебе ма? Четри месеци бях на остров Крит, шест месеци в Атлантическия океан, четри месеца в Китайско море, общо четирнадесет месеца, а тука ме чакаш с дете...?!?
            Жена му:
            - Еми, миналата седмица ми го донесе някава даскалица от Крит..
            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
              Няма такива алчни гъзове!!!
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Някакъв пич отива на очен доктор.
                - Свали си гащите!
                - Ама докторе, мен ме боли окото!
                - Абе, ти ли си доктор или аз?
                Сваля пичът гащите, а докторът внимателно с четчица му боядисва едното яйце в червено, записва нещо в история на заболяването и го праща при друг доктор. Там същото – докторът прочита какво е записано, кара го да си събуе гащите, внимателно му боядисва другото яйце в зелено, записва нещо в история на заболяването и го праща обратно при първия доктор. По пътя пичът решава да прочете какво точно са записали двамата доктори и прочита:
                - Христос воскресе, колега Петров!
                - Во истина воскресе, колега Николов!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                  ха ха ха, чак си разлях кафето от смях!!!

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Коментар


                      • Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Срещат се моряк и тираджия в болницата, целите гипсирани. Морякът обяснява:
                          - Прибирам се аз след дълъг курс, жената ме чака на леглото по секси бельо. Като се почнахме - див и страстен секс, накрая по навик вадя и й давам 100, а тя ми връща 50 ресто, та като се почнахме - лют и жесток бой. Ами ти?
                          - А, прибирам се аз след дълъг курс, жената ме чака гола и съблазнителна на леглото. Като се почнахме - страхотен секс! Свършихме, на вратата се звъни, тя вика "Моя" и аз по навик - през терасата....!
                          И този вариант е готин:
                          Двама правят секс (прочее, едно време казваха "се ебат"), на вратата се звъни.
                          Дамата хлъцва:"Мъжът ми!"
                          Господинът бързо изтичва в гардероба. След малко излиза от там: "Ей, жено, много сме станали нервни напоследък".
                          Свободен във виелицата.
                          http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                          Коментар


                          • !!!!!!!!!! https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
                            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                            Коментар


                            • https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
                              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                              Коментар


                              • Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                                Коментар

                                Working...
                                X