IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Един виц майтапчийски, пък ако искате правете аналогия с борсата:

    Мъж отива в аптеката и иска 2 виагри. Аптекарката го предупреждава, че може да са му много 2!.
    Той отговаря:
    Няма проблем днес ще бъда с 2 жени.
    На следващата сутрин рано мъжът стои пред аптеката преди да е отверена. Аптекарката идва и пита:
    Какво стана с двете жени?
    Отговорът е:
    Те не пристигнаха... Моля дайте ми крем за ръце....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      aз съм с бял смартфон и харесвам жени И то много Сега разбрах защо и те ме харесват - щото съм смарт на фона на останалите
      Браво колега

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
        90% от жените харесват мъже с бял смартфон.
        90% от мъжете с бял смартфон не харесват жени.
        aз съм с бял смартфон и харесвам жени И то много Сега разбрах защо и те ме харесват - щото съм смарт на фона на останалите
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Коментар


          • 90% от жените харесват мъже с бял смартфон.
            90% от мъжете с бял смартфон не харесват жени.

            Коментар


            • Внимание, внимание ...
              Last edited by коки; 05.03.2014, 10:14.
              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

              Коментар



              • Last edited by trujusfre; 04.03.2014, 23:49.
                платформа за инвалиди

                Коментар


                • Какъв е този шум

                  "Какъв е този шум на улицата, Джон?
                  - Гей парад, сър.
                  - И какво искат?
                  - Еднополова любов, сър.
                  - И кой им забранява, Джон?
                  - Никой, сър.
                  - Тогава защо крещят?
                  - Педераси, сър. . .

                  Коментар


                  • Американците създали супер компютър, който предсказвал бъдещето. Обама решил да го изпробва:
                    - Ще има ли трета световна война?
                    - Да.
                    Америка срещу Русия ли ще воюва?
                    - Да
                    - Ще я има ли Америка след войната?
                    - Да.
                    - Моите близки ще бъдат ли живи?
                    - Да.
                    - А аз ще бъда ли жив?
                    - Да.
                    Обама решил да си направи майтап и попитал:
                    - А колко ще струва у нас Кока-Колата след войната?
                    - Три рубли...

                    Коментар


                    • Говорят си двама наркомани:
                      - Ей, вчера се запознах със страшна мадама. Поприказвахме си, взех й телефона…
                      - Ами много хубаво.
                      На другия ден оня пак разправя:
                      - Ау, с друга мадама се запознах и на нея й взех телефона…
                      И така няколко дена, докато другият не издържал и казал:
                      - За какво са ти толкова телефони бе, вземи поне един телевизор!
                      http://milom.blog.bg/

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                            Коментар


                            • https://www.facebook.com/13841342751...type=1&theater

                              Коментар


                              • В една африканска държава се развъдили много маймуни.Не можели селяните да отгледат никаква реколта.Настанал глад.Правителството обявило конкурс за изтребление на маймуните.Явили се всички световни химически концерни спечелил най добрия.Дали му каквото поискал.След десет години борба маймуните станали още повече.Правителството изгонило първия победител и обявило втори конкурс.На него се явили само Петка Чапаев и кучето му.Попитали ги какво искат а Чапаев казал най големия камион цистерна пълен с водка и да може да влезе в джунглата и един патрон за пушката.Изпълнили им желанията и след десет години маймуните взели да изчезват.Отишла комисия от земеделското министерство да ги търси из джунглата.След няколко седмици ги открили и кво да видят Петка се мята от клон на клон и пие водка с маймуните а отдолу Чапев държи пушката.Попитали го какво правят че маймуните да изчезват а той отговорил ми не видите ли Петка пие водка с мъжките маймуни и като се напие маймуната пада на земята тогава кучето и отхапва ташаците за да не протестира Бриджит Бардо и така без мъжки спира размножаването.Ми Чапаев ти какво правиш?Ми аз съм охрана на труда ако случайно Петка се напие и падне да застрелям кучето за да не му изяде ташаците

                                Коментар

                                Working...
                                X