IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Крым-2014

      Коментар


      • http://www.vesti.bg/bulgaria/politik...i-v-ns-6006924

        Коментар


        • http://www.kampania-redhearts.eu/%D0...%82%D0%BE.html

          Коментар


          • Наш източник присъствал на срещата на ЕНП в Ирландия, станал свидетел на следния разговор:

            ББ: Юлия, радвам се да те видя.

            ЮТ: Оо, за мен е удоволствие.

            ББ: Поздравления, гледам проблемите с гърба ти са изчезнали. Свободата ти се отразява добре.

            ЮТ: Да така е, като преродена съм. Аз инвалидната колочка я изпратих на Янукович с DHL в случай, че реши да се прибере в Украйна.

            Бурен смях и от двамата

            ББ: Слушай, чух, че можеш да ми помогнеш за една работа.

            ЮТ: Казвай.

            ББ: Едни шменти-капели ми се въртят в главата. Та по същество. Можело да си поръчам снайперистчета чрез Вас, че нещо зациклихме с протестите.

            ЮТ: Не е проблем, но ще говоря с другите да видя кой точно отговаряше за това.

            ББ: Те само да кацнат в България. Аз имам къща за гости до София. Спането и снайперите от мен.

            ЮТ: ОК

            ББ: Самоче на площада протестират има-няма 10-15 човека. Половината са с барабани, другата половина са с вувузели и не ми се иска да отстрелят някой от ‘’музикантите’’. Ех, ако можех да изкарам Станишев, Местан, Бареков /е този много ме дразни/ на софийския майдан ….

            ЮТ: Говори с шефа за това.

            ББ: А, той Сорос не ми вдига вече.

            ЮТ: Не, не той. Шефът на ЕНП.

            ББ: Не те разбирам.

            ЮТ: Да ви изгонят от ЕС, да ви спрат свободното пътуване и ако може някак си да подлъже Путин да присъедини някой от съседите Ви, за да имате обща граница с Русия, и сте готови.

            ББ: Е поне малко да заприличаме на Украйна и ние…

            ЮТ: Виталий не иска да чуе за БЪлгария.

            ББ: Защо така?

            ЮТ: Имало някакъв Кубрат Пулев, който му е вдигнал мерника и този всеки път като чуе за него и тича да си слага бронежелетката.

            ББ: Кубрат е най-добрият в ЕС – бокс тежка категория. Да пита Меркел, тя го знае нашето момче.

            ЮТ: Е щом е от ЕС, няма проблем. И да го нокаутира, Виталий ще го приеме за комплимент.

            ББ: Аз отивам до тоалетната да си преговоря речта. Цецо ми глади костюма тази сутрин и да видим къде ми е сложил листчетата с опорните точки … И да дойдеш на море това лято . Знаеш ли какви кални бани имаме? Или пък просто ела, нашите ‘’гларуси’’ от години ‘’лекуват’’ украинки и няма рекламации.

            ЮТ: Непременно ще намина.

            ББ: А, и кажи на Виталий за рожденият ми ден да не ми изпраща от вашата ‘’Гинко билоба’’. Аз стимуланти не използвам ./Тупайки се по главата/ . Всичко е естествено тук …от Банкя.

            ЮТ: ????????

            P.S.:ББ не е Бойко Борисов

            ЮТ не е Юлия Тимошенко

            Кубрат Пулев си е Кубрат Пулев.

            П.Пеловски

            Лондон
            Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

            Коментар


            • Коментар


              • http://focus-news.net/news/2014/03/0...asi-obzor.html
                малко и от мен

                Коментар


                • В Перник, всяка знаменита история започва с думите: "и като върнах на трета"...

                  Коментар


                  • http://balkani.actualno.com/Vosychni...ews_18280.html

                    Коментар


                    • Пернишко инкасо!

                      Коментар


                      • - Защо брат ви престана да ви посещава? - пита хазяйката своята млада квартирантка.
                        - Вероятно си е намерил друга "сестра"…

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Един циганин и един мазохист стоят в една килия и по едно време мазохиста си реже единия пръст и го хвърля на вън,след известно време мазохиста реже втори пръст и пак го хвърля на вън, изведнъж си реже цялата китка и я хвърля а циганина му казва:
                              - Абе батка, ти много хитро се изнасяш бе!

                              много се смях
                              Съединението прави силата!

                              Коментар


                              • Брутален е Радой !

                                Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                                Коментар

                                Working...
                                X