IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.bnews.bg/article-101721

    Коментар


    • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

      Коментар


      • Млад лекар се преместил в нова болница, където трябвало да замени друг лекар, който се пенсионира. По-възрастният лекар предложил на младия да го придружи при обиколката му при пациентите. В първата стая лежала възрастна жена, която започнала да се оплаква:
        - Докторе, много ме боли стомахът!
        По-възрастният лекар казал:
        - Е, вероятно сте прекалили с плодовете. Яжте по-малко плодове и ще видим дали това ще помогне.
        След като излезли от стаята, младият лекар казал:
        - Вие дори не прегледахте тази жена. Как стигнахте до тази диагноза толкова бързо?
        - Не се наложи да я преглеждам. Нали видя, че си изпуснах стетоскопа на пода? Когато се наведох да го вдигна, забелязах, че в кошчето има половин дузина бананови кори. Това е най-вероятната причина за нейните болки.
        - Хм, доста умно. Мисля и аз да го пробвам.
        Влезли в съседната стая, където лежала млада жена.
        - Докторе, чувствам се ужасно напоследък. Нямам никаква сила!
        - Вие вероятно сте прекалили с допълнителната работа в църквата. - казал младият лекар. - Ще трябва да я намалите и да си почивате повече.
        Излезли от стаята и възрастният лекар попитал:
        - Вашата диагноза е правилна, но как успяхте да стигнете до нея?
        - Ами направих точно това, което вие ми казахте. Изпуснах си стетоскопа и когато се наведох да го взема, забелязах попа под леглото....

        Коментар


        • |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
          |___________||__|___|)
          (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

          Коментар


          • Студент е на изпит по история на БКП и абсолютно нищо не знае. Преподавателят отчаяно пита:
            - Знаете ли поне какво е станало на 9 септември 1944 година?
            - Не.
            - А за Маркс чували ли сте?
            - Не.
            - А за Ленин?
            - Не.
            - Абе, Вие от къде сте се взели такъв?
            - Аз съм от Каспичан.
            Изпитващия въздъхнал тежко, отишъл до прозореца и промърморил:
            - Ех, как ми се ще да плюя на всичко и да отида да живея в Каспичан!

            Коментар


            • http://www.dnevnik.bg/analizi/2014/0...ti_referendum/

              Коментар


              • Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                Коментар


                • Мъж се прибира вкъщи, а жена му го посреща с плакат: "Не желая да разговарям с теб!". Той си обува чехлите, влиза в хола, сяда на дивана и си включва телевизора. След пет минути жена му се появява пред телевизора с друг плакат: "И знаеш ли защо?"


                  Ако размерът няма значение, защо никой не произвежда седем сантиметрови вибратори?


                  Пътува един господин в самолет. Седящия до него по едно време почва да се оплаква:
                  - Да знаеш голям карък съм, където и да тръгна все ме сполетяват разни работи....я колата ще катастрофира, влака ще дерайлира, автобуса ще се счупи…голям карък съм.
                  В този момент стюардесата обявява по уредбата:
                  - Уважаеми пътници, самолетът се повреди, падаме над океана. На всеки ще бъде раздадена по една спасителна жилетка и свирка с топчe , да плашите акулите като паднете във водата!
                  Каръка:
                  - Ето, видя ли, сега ще ми се падне я свирка без топче, я глуха акула...


                  "Колко е малък светът!" - мислеше си лекарят, предписвайки по шест клизми дневно на катаджията...

                  Коментар


                  • В купето на влака четирима мъже разговарят на тема "рога":
                    - Най-големите рогоносци са лекарите! Постоянно дежурства, спешни случаи..... И жените им .....какво да правят !?
                    - Не бе! Военните! Постоянно наряди, учения....
                    - Глупости, моряците са най-големите рогоносци ! С месеци в морето ....
                    - Ти какво ще кажеш?- попитали четвъртия, който седял умислен .
                    - Какво да кажа ? ........... Аз съм лекар на боен кораб !

                    Коментар


                    • Мъдрата жена задължително ще каже нещо приятно на мъжа сутрин.
                      А опитната ще направи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        .........Всяко трето ПТП е на завой, явно шофьорите масово не могат да завиват",........



                        Само в България шофьор, бавно преминал на червен светофар счита, че той не е нарушил...

                        Коментар


                        • .........Всяко трето ПТП е на завой, явно шофьорите масово не могат да завиват",........



                          Коментар


                          • За да си изкараш добре почивката, трябва преди да заминеш не само да изключиш ютията, но и да запомниш, че си я изключил...смях от днес на http://daniivanov.blogspot.com/2014/...g-post_26.html

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X