IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
    Не разбрах да се смея ли, да плача ли? Кичът е един особен начин на доказване на интелектуалното ниво.

    Коментар


    • http://www.imoti.net/tristaen-aparta...no2299479.html

      Коментар


      • Европейските и щатските педераси, отказват да пият руска водка.
        Като пият от нея, ги привличат жени ...
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Коментар


          • Жена се опитала да се качи на автобус, но поличката й била толкова тясна, че не можела
            да вдигне крака си върху стъпалото. Затова се пресегнала зад себе си, смъкнала ципа
            малко и отново опитала. Стъпалото пак било прекалено високо. Жената отново се
            пресегнала зад себе си, спуснала ципа още малко и отново опитала. Полата обаче била
            прекалено тясна. Решена да хване автобуса, тя отново се пресегнала зад себе си,
            спуснала ципа малко и за пореден път се опитала да се качи. В този момент неочаквано усетила, че две ръце я хващат за задника и я повдигат.
            Тя гневно се обърнала и погледнала мъжа зад себе си.
            - Господине, не ви познавам достатъчно добре, за да се държите по този начин.
            Мъжът отговорил:
            - И аз не ви познавам достатъчно добре, госпожо, за да ми разкопчавате три пъти ципа!

            Коментар


            • - Длъжна съм да Ви предупредя, че след 40 мин. се връща мъжът ми.
              - Но аз нищо не правя!
              - Именно! А времето лети...

              Коментар


              • Давай досвидания

                http://vbox7.com/play:bfb6da9093
                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                Коментар


                • 12 недостижими кандидат-студентски бисери:
                  1."Пирамидите са се състояли от помещение за покойника, земен ресторант и множество коридори за объркване на учените."
                  2. "Карл V е роден при леля си, защото майка му тогава не била там."
                  3. "Абрахам Линкълн е роден в дървена колиба, която построил собственоръчно."
                  4. "Разликата между царя и президента е тази, че царят е син на баща си, а президентът не е."
                  5. "Смъртта на цар Симеон сложила край на живота му."
                  6. "Вероятно лирическият герой е гей, тъй като при толкова самодиви пита "...кажи ми, сестро, де е Караджата."
                  7. "Христо Ботев налял туба бензин в огъня на революцията със своята поезия.
                  8. "Героите на Елин Пелиновото село намирали утеха попийвайки си в кръчмата, побийвайки си жените и в други сиромашки радости."
                  9. "Лирическият герой на Вапцаров са селяните, с увиснали мустаци и потури, в които обаче има нещо силно, здраво и желязно..."
                  10. "По това време е имало и жени-воеводки, които са обладавали по стотина-двеста яки мъже. Но това не било верният път за освобождението на България."
                  11. "Ботев слязъл от Балкана с шмайзер в ръка."
                  12. "Хъшовете тихо пиянствали в кръчмата и чакали топчето да гръмне, за да започнат борбата."
                  Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                  Коментар


                  • ФИНАНСИСТ или НЕГОДНИК

                    КНИГАТА, КОЯТО НЕ ДАВА ОТГОВОРИ, А ИДЕИ И ЦЯЛОСТНИ РЕШЕНИЯ ЗА ФАЛИТ!

                    Финансистите - злодеи, шарлатани или просто хората, без които никога не бихте изгубили инвестициите си?

                    ... или пък любящи съпрузи и бащи, които никога не отказват Бентли на любимото същество?


                    Колко финансиста са нужни за да завият една крушка?
                    Един единствен - те са интелигентни хора.
                    Но към завиването на крушката вървят дефицит в публичния сектор и огромен недостиг по търговското салдо.


                    ФИНАНСИСТ ИЛИ НЕГОДНИК

                    Вече и в ХЕЛИКОН!

                    http://www.helikon.bg/books/42/-%D0%...BA_184794.html

                    БЛОГ: http://finansistnegodnik.blogspot.com/
                    Last edited by TheFinancier; 06.04.2014, 10:45.

                    Коментар


                    • https://www.facebook.com/photo.php?v=273648872812182
                      ----------------------------------------------------------------------------
                      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение

                        трябва да инвестираме в едно бизнес начинание - да събереме кинти и да издадем в едно дебело издание лозунги на куците коне
                        пари ще извадим, може после и на бедни да дадем
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Как се раждат рекламите
                            Мъж на бара си поръчва една Астика.
                            Бармана:
                            - Много съм зает, би ли си я взел, ей я на една ръка разстояние.
                            Навежда се мъжа а през това време някой го .... отзад.
                            На другия ден.
                            - Дай една Каменица.
                            - Ама нали пиеше Астика, защо Каменица?
                            - Мъжете знаят защо...
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Нощ. Разговор в парка:
                                - Пиер, свали си очилата! Късаш ми чорапогащника.
                                След малко:
                                - Пиер, сложи си пак очилата! Ближеш пейката.
                                Извод: Внимавайте с Шанел.

                                Коментар

                                Working...
                                X