IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сетих се един златен виц:

    В селския двор се извършва награждаване. Петела получава награда, защото една от неговите кокошки е снесла най-голямото яйце!
    Петела си мърмори (под клюна): Аз наградата ще я взема,...обаче като свърши награждаването ще отида да счупя главата на пуяка!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      - Как се казва конят ти?
      - Пърпъл.
      - Защо си го кръстил така?
      - Много се кефя като му подвикна: "Дий Пърпъл".
      Хубав!

      ПП Честно казано и аз като казвам името на тази група използвам горепосочения израз!

      Коментар


      • Мъж вижда на улицата красива блондинка с къса пола, дълги крака и т. н. Тя му се усмихва и му казва:
        - Добър ден!
        - Познаваме ли се от някъде?
        - Вие сте баща на едно от моите деца.
        - С Вас ли правихме секс на билярдната маса в хотела миналата Нова година?
        - Не, аз съм класната на сина Ви.

        Коментар


        • - Как се казва конят ти?
          - Пърпъл.
          - Защо си го кръстил така?
          - Много се кефя като му подвикна: "Дий Пърпъл".

          Коментар


          • Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              итбаннаха ли те бре, мискин, а, добре дошъл
              Са почвам пак да ги псувам модерастите.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • итбаннаха ли те бре, мискин, а, добре дошъл
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Докато препрочитам задевките на Любен Диловите "Фейсбуки" си наливам кехлибарена течност и кубче лед падна на килима. Питам се дали да го оближа или да го обърша преди да го върна в чашата?

                    Бе глупостта да не е заразителна?
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • http://www.dnesplus.bg/News.aspx?n=630243

                      Коментар


                      • Собственикът на фирмата за пирони "Кавазаки" решил, че иска да си направи реклама на стоката и се обърнал към най-добрата агенция: -Искам реклама, която ясно да показва, колко е добра стоката ми. От рекламната агенция му казали, че няма проблем и да си пусне теливизора на другия ден в 8 и ще види. Отишъл си човечеца у тях и зачакал да види рекламата си. Дошъл оречения час и започнало следното: На телевизора се показал един голям кръст и двама римляни заковавали Исус Христос за него, който пък от своя страна виел от болка. След тази сцена излезнал един голям надпис "Пирони Кавазаки - няма измъкване" Като видял тая реклама собственикът се шашнал, защото била прекалено брутална и щяла да изплаши клиентите му. Отишъл пак във агенцията, но тоя път с молбата: -Искам рекламата ми да е кратка, ясна и съдържателна. Те го изпратили пак със същата уговорка. Седнал той и зачакал. Дошло времето за рекламата и нашия човек, що да види!? Една ръка в близък кадър, а в нея със забит пирон, после камерата се отдалечила и се видял Исус на кръста. И отгоре надписа "Пирони Кавазаки - няма измъкване" Реакцията на собственика била същата и той решил да се обърне за последно към рекламната агенция. -Абе ще може ли в рекламата ми да няма Исус Христос на кръст И айде пак вкъщи да гледа следа рекламата. Почнала тя и съдържала следното. Дали един голям кръст пред, който имало двама римляни, а в далечината бягал Исус Христос. Единият рилмянин клател глава и си намилал: - Ех, ако беше с пирони Kавазаки, нямаше да избяга!

                        Коментар


                        • http://www.youtube.com/watch?v=5p5OuUPbGis#t=32

                          Коментар


                          • http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184485.0

                            Коментар


                            • Yeah

                              Коментар


                              • Yeah

                                Коментар

                                Working...
                                X