IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Истеричен женски глас:
    - Ало, полицията ли е?
    - Да.
    - Идвайте бързо! Изнасилват ме!
    - Къде?
    - Вече в задника!
    - Абе не ми пука, къде те изнасилват. Къде да дойдем?

    Коментар


    • - Тате, мен кой ме донесе?
      - Щъркела, сине ...
      - Евалата, тате - ти ебеш всичко!

      Коментар


      • Играейки си с кранчето за студената вода в кухнята, Христо се научи да настройва пеенето на жена си под душа.

        Коментар


        • Понякога решението на проблема е толкова лесно:

          Коментар



          • Контра-сняг!
            Yeah

            Коментар


            • Катаджия спира кола:
              - Документите за провека моля!
              и в следващия момент:
              - А ? Ама ти си пиян бе! Ми аз ще ти взема книжката бе!!!
              - Земи я бе другарию старшина. Три пъти ходих , не ми я дават...
              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

              Коментар


              • Един катаджия, бил омръзнал на всички в квартала. Но един ден се поболял и отишъл с подут корем на лекар. Докторът бил патил от него и решил, че сега е моментът да си отмъсти. Прегледал го най-внимателно и замислено казал:
                - Да... Много странно, старши! Бременен си!
                - Въй, не думай! Че как тъй?
                - Напоследък, често се случва!И какво правим сега!
                - Молим ти се бе, докторе – измисли нещо да го махнем, бе?
                - Имам едно лекарство, малко скъпичко ...
                - Не мисли за парите, - давай го!
                Доктора му сипал три лъжици рициново масло и го изпратил. Тръгнал си катаджията, но изведнъж му дало много зор и свалил гащите до едни контейнери.
                - Ах, жив да си докторе... едва изрекъл, преди да го разтърси сюргюня.
                До контейнерите едно малко котенце измяукало, старшията помислил, че проплаква бебето и просълзен казал:
                - Мълчи татьовото, мълчи, че ще станем за резил пред участъка!

                Коментар


                • Един пич си купува мотор - "Харли".
                  Продавача му казва:
                  - Модела е страхотен, само да не се повреди лака, трябва винаги да носите с вас две тубички вазелин и като видите, че ще вали - намазвате мотора.
                  Взел си пича мотора, носи си тубичките, ползва ги, когато се налага и всичко е ОК.
                  Забил след време едно гадже, връзката станала сериозна след време и един ден мацето го поканило на вечеря у тях да го запознае с техните:
                  - Само че у нас има едно правило - който пръв проговори на вечеря, той мие всички съдове!
                  Отиват у тях, гледа пича от вратата - камара съдове, неизмити от месеци. Сядат, вечерят, никой дума не обелва и чака все другият да се натресе да мие. Свършили с яденето и пича си мисли какво да направи, та да се измъкне от миенето. Хваща той гаджето, оправя го на масата пред родителите й - онези нищо не казват. Хваща майката след това - оправя я и нея - никой пак нищо не обелва.
                  По едно време чул, че навън прогърмяло - ще вали - и извадил тубичките с вазелина.
                  Бащата моментално скочил като ужилен:
                  - Спокойно бе момче, спокойно, аз ще измия съдовете, само спокойно!

                  Коментар


                  • Купил си Иванчо нови лъскави ботуши. И понеже били толкова лъскави можело да се ползват като огледало. Иванчо се изхитрявал и заговаряйки някое момиче така си поставял единия крак че да може да вижда под поличката. Един ден така се заговорил с Марийка и изведнъж изтръпнал от ужас. Марийка го погледнала, видяла какво прави, схванал му номера и го попитала:
                    -Какво бе Иванчо, видя, че съм без гащи ли?
                    -Оф, аз си помислих, че ми се е сцепил новия ботуш....
                    Last edited by Plamkata_76; 26.11.2013, 14:56.

                    Коментар


                    • http://videocombo.com/video/48

                      Коментар


                      • Седи си Иванчо в час покрай него минава учителка.
                        И веднъж Иванчо се из цепва:
                        - Малеее, как ти мирише путката!
                        Учителката побеснява и почва да крещи:
                        - Как може да говориш такива глупости, сега отиваме при директора, ти си направо за изключване, за затвора...
                        Отиват при директора, а той почва да нарежда:
                        - Дай телефона на баща си, сега го викаме да идва да те взима, ти си изключен, хулиган такъв!
                        Иванчо дава телефона на баща си, директора звъни и отсреща се чува глас:
                        - Министърът на образованието какво има сега?
                        Директорът затваря телефона замисля се около десет секунди и реагира:
                        - Тодорова, ама мийте ги тия путки, мама му стара!

                        Коментар


                        • Купува си един бизнесмен BMW 11-та серия. Всичко е автоматизирано и перфектно, Но на другият ден се връща в магазина с оплакване:
                          - Виж, ся кво! Радиото не баца! Ръчкам, тикам копчилъците – и нъцки!
                          - Господине, радиото е напълно автоматично! Просто кажете на висок глас какво искате да слушате и то ще започне..
                          Учудил се бизнесмена, но решил да пробва:
                          - АЗИС!
                          И радиото пуска съответната станция с песен на Азис.
                          - Я! Бачка! ЛЕПА БРЕНА!
                          И радиото пак сменя на някаква сръбска станция с Лепа Брена…
                          Тръгва бизнесмена. Още на първият светофар го засича някаква таратайка и той:
                          - ПЕДЕРАСИИИ!!!
                          И радиото включва автоматично пряко предaване от Народното събрание…
                          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Чичо разбива фекалии с миксер, пуска ги в мивката и усмърдява дома на племенника си?

                            Човешката простотия край няма, простотията на българските "журналисти" - също.
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Лекция по биология.Професорът чете:
                                - При полов акт температурата на човешкото тяло се повишава с 1 градус...
                                В този момент вижда един студент, който спи на банката след тежка нощ. Посочва го и казва:
                                - Колегата да повтори!
                                Става студентът в полусън и чака подсказване. От другата страна на...
                                залата му правят знаци с пръсти при кое събитие какво се получава.
                                Студентът измърморва:
                                - При полов акт температурата се вдига с 1 градус...и се сгромолясва обратно. Професорът обаче продължава:
                                - А при пернатите при полов акт температурата се повишава с 2 градуса... Колегата да повтори!
                                Процедурата се повтаря, но този път подсказващия размахва силно ръце, за да подскаже за пернатите. Студентът изтърсва:
                                - А за да се повиши температурата с 2 градуса, трябва да падне такова е..не, че перушина да хвърчи..

                                Коментар

                                Working...
                                X