IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
    тоя не е човек!!!
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Учени отгледаха вагини в лаборатория

      Хвала на таквизи учЕни! Сега да очакваме да се развие технологията и да почнат да продават резервни или пък "standalone" по магазините.
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • Не е най-добрата идея да хапваш и да четеш форума на ИНВЕСТОР-БГ

        http://file.bg/c282734LDscb

        Коментар


        • Jeka, геният с билиардната маса, не го ли беше пускал преди няколко месеца, или сега е друг клипа с нови изпълнения?
          Гледам мадамата е същата, ама в онзи клип почна соло да показва геният си и след половината клип я качи на масата да му асистира и продължи с извънземните изпълнения

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Сега, не става ясно, Банева или Пеефски ще представляват българската олигархия в Европа?
            И двамата Кире,от много глава не боли.Не бих се учудил ако към тях се добавят
            Бат Захо,Черепът и Райчев,все пак това са героите на нашето време.

            Коментар


            • https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

              Коментар


              • След като прочетах за вредата от пиенето... спрях четенето!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                  Миналия месец бях на посещение в една фабрика за производство на лютеница, сега вече не ям лютеница.
                  Миналата седмица бях на посещение във фабрика за производство на пастет, сега вече не ям пастет.
                  Тази седмица ме канят в един Винпром, за нищо на света няма да отида...
                  Подкрепям

                  Коментар


                  • Сега, не става ясно, Банева или Пеефски ще представляват българската олигархия в Европа?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                      Ми то е почти същото. Или го чува с ушите или го усеща с мустаците. Обичам ги тия дзверове и си имам два вкъщи.

                      Е чак два - в повече ще ми дойде.

                      В Полша и в Литва, ако загубата на имущество е вследствие на алкохолизъм, загубилият няма право на личен фалит.

                      Коментар


                      • Миналия месец бях на посещение в една фабрика за производство на лютеница, сега вече не ям лютеница.
                        Миналата седмица бях на посещение във фабрика за производство на пастет, сега вече не ям пастет.
                        Тази седмица ме канят в един Винпром, за нищо на света няма да отида...

                        Коментар


                        • По време на полет двамата пилоти разговарят:
                          - Да вземем да пием по едно кафе и след това да изчукаме стюардесата, а?
                          - Ами, да.
                          ...Микрофоните били включени и разговорът се чувал из целия самолет.
                          Стюардесата се притеснила,хукнала към пилотската кабина да ги изключи. В бързината се препънала в килимчето и паднала в скута на една бабичка:
                          - Ще се убиеш, бе чедо! Защо бързаш? Те казаха, че първо ще пият кафе…

                          Коментар


                          • Тъмна нощ.Леглото трещи,чуват се любовни стонове,въздишки и целувки. Чува се глас.
                            - Как се казваш?
                            -Иван,а ти?
                            -И аз.....

                            Коментар


                            • Какво значи пернишка изневяра - когато жена ти отиде друг да я бие!

                              Коментар


                              • Вчера спряха тока. Останах два часа без интeрнет. Пообщувах със семейството. Оказаха се много приятни хора.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X