IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Малко еврейче влиза в магазин и подава буркан: - Два килограма мед може ли? - Може. Дай буркана да ти сипя от наливния – казала продавачката. Продавачката му сипала 2 килограма мед. Еврейчето взело буркана и тръгнало да излиза от магазина. - Тате каза, че ще плати утре. - А-а-а, не може - развикала се продавачката! Жената взела буркана, и изсипала меда обратно. Еврейчето излязло на улицата. Погледнало в буркана, как се стичат остатъците от меда и си казало: - Прав беше тате, за две филии ще стигне.

    Коментар


    • В СССР имаше следната класификация за автомобили:
      - За селски транспорт - ЗАЗ.
      - За междуселски транспорт - Москвич.
      - За градски транспорт - ВАЗ.
      - За междуградски транспорт - Волга.
      - А за международен транспорт? - попитал един.
      - За международен транспорт имаме танкове!

      Коментар


      • Разкъсана облачност - пиене на мастика и мента отделно ...
        дА !!!
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Девойка се обяснява:
          - Искам мъжете да не се интересуват от тялото ми, външния ми вид, парите ми или от нещо друго материално.
          - А от какво?
          - От душата ми
          - Е, явно търсиш Сатаната...
          +1

          Коментар


          • Проф. #Вучков анализира и "изпрати по предназначение" не кой да е, а "онази фурия", "онази пожарна команда"... Маааяяя Манооолова!!! | #Господари на ефира цък http://gospodari.com/?go=video&p=detail&videoId=9522
            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

            Коментар


            • -Защо ЦСКА пусна едно голче на Уефски?
              -Защото с КАПО не се излиза!

              Коментар


              • Коментар


                • Първоначално изпратено от atb Разгледай мнение
                  Така се създава русофилия!!! А не с Юнжи потоци и пр. идиотизми!!!
                  При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                  Коментар


                  • Девойка се обяснява:
                    - Искам мъжете да не се интересуват от тялото ми, външния ми вид, парите ми или от нещо друго материално.
                    - А от какво?
                    - От душата ми
                    - Е, явно търсиш Сатаната...

                    Коментар


                    • http://bezpartien.com/%D0%BA%D0%BE%D...0%D0%B2%D0%B8/

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Jeka,

                          ***


                          Коментар


                          • Петък вечер,възрастен господин и придружаващата го доста млада, красива жена влизат в реномиран бижутериен магазин. Старецът казва на продавача, че са дошли да купят специален пръстен за дамата. Продавачът предлага пръстен от 500 евро. Старецът казва:
                            - Не, не, искам нещо по-красиво, уникално.
                            Продавачът носи скъпоценен пръстен за 10 000 хиляди евро.
                            Старецът:
                            - Този ще го вземем. Само, че ще платя с чек. Знам, че трябва да се уверите, че всичко е наред с моята сметка, така че
                            чека ще го напиша сега, а в понеделник се свържете банката. Следобяд ще дойда за пръстена.
                            В понеделник му се обаждат нервни от магазина и му казват:
                            - Нямате пари в сметката!
                            Старчето:
                            -Знам, знам ,че нямам пари. Но имах прекрасен уикенд!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X