IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Не мога да повярвам как изшкъртваме Арсенал.
    бяхте напълнили гащите преди мача , но се показахте във форума едва след третия гол където пак не отсъдиха нарушение...
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Не мога да повярвам как изшкъртваме Арсенал.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • момичетата на майк райли продължават да режат отбора на АРСЕНАЛ ............. чиста засада и 1-0
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • стига сте триели мнения, бе, нещастници...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
            Това навремето дори и Лесичери не са го правили

            Аматьорски отбор си вкара осем автогола.
            разликата е, че италианците са аматьори, а нашите са професионалисти

            гледай какво правят циганите на коко динев дори и в контролните мачове за да видиш как се нареждат мачове и как се обират парите на букмейкърите
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
              Маринчо не ми е любимец!!!Но срещу надрусани отбори като Шити и Барса така се играе!!!И срещу Надал!!!
              вярваш ли си изобщо, че само шити и БАРСА са надрусани???
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                Полки, аз няма да си променя мнението за снощния мач. Всеки си има право на такова и гледна точка за нещата, които са неприкосновени! А моето за играта и тактиката на Челси конкретно за мача със Сити си остава такава каквато я видях и усетих още докато го гледах и след самия му край. Те просто бяха по-добрият отбор!:
                по-добри бяха в изритването на топката напред, а 3-4 човека минаваха центъра и после каквото стане .................. защитата на шити беше тежка и трудно подвижна, а зрителя остава с впечатление, че чукотките са направили нещо изключително

                един и същи добре познат португалски бетон

                Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                И все пак, когато в края на Шампионата вдигнем купата и всички по света говорят за Арсенал като за един от най-добрите и заслужили отличието отбори, то може би съвсем мъничка, една стотна от процента заслуга за това биха имали именно тези загубени точки на Сити през сезона, а те повярвай никак няма да са много, и нищо чудно да се случи така, че ние въобще да не допринесем за тях. Но това са подробности, за мен като фен е важно едно единствено нещо, и то е любимият ми отбор да играе футбол, да радва феновете, и дай Боже - да печели трофеи!

                Go Gunners!

                трудно ти е и на теб .................. искаш АРСЕНАЛ да играе антифутбол като тимовете водени от португалския мангал, а искаш АРСЕНАЛ да "да играе футбол, да радва феновете" ................... няма как да станат и двете ти желания защото са пълна противоположност и взаимноизключващи се
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2769316
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Това навремето дори и Лесичери не са го правили

                    Италиански отбор си вкара 8 автогола за 10 мин.


                    16:15 | 7 февруари 2014 | Футбол / Юлиан Иванов / обновено преди 21 минути

                    Италианският футбол бе разтърсен от нов скандал с манипулиране на мачове
                    Сн.: БГНЕС


                    Италианският футбол бе разтърсен от нов скандал с манипулиране на мачове.


                    Аматьорски отбор си вкара осем автогола в последните десет минути в мач за регионалната купа.

                    Италианската футболна федерация започна разследване на двубоя от сицилианския регион между отборите на "Боргата Теренове" и "Багерия", завършил 14:3. Мачът бил последен от група с три отбора, като третият тим е "Партиникаудаче". Отборът на "Багерия" се нуждаел от точка, за да се класира напред и губел с 3:4.

                    10 минути преди края на мача, когато играчите на "Боргата" вкарали два бързи гола, гледали с недоумение как трима играчи на "Багерия" си вкарали общо осем автогола, пишат италианските медии.

                    Резултатът позволи на "Боргата Теренове" да се класира напред в от групата по голова разлика за сметка на другия претендент в тази група "Партиникаудаче".
                    Only God Can Judge me...

                    Коментар


                    • Haha

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                        аз искам да гледам АРСЕНАЛ воден от ВЕНГЕР

                        който иска да гледа защитен футбол нека да гледа отборите водени от португалския мангал

                        по-просто няма как да го напиша

                        .................. и като "каза" ди матео и се сетих, че абрамчика още продължава да му плаща по 130 000 паунда всяка седмица
                        Маринчо не ми е любимец!!!Но срещу надрусани отбори като Шити и Барса така се играе!!!И срещу Надал!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                          ЯВНО само ти не си видял паркирания автобус пред вратата на 4ех

                          ами по време на целия мач винаги имаше по поне 5-6 човека които не напускаха половината на чукотките

                          атакуваха по 3-4 и в много малко случаи имаше 5 човека в половината на шити

                          напълно очаквана тактика от страна на португалския циганин

                          винаги е по-лесно да се отбраняваш и да рушиш играта отколкото да градиш

                          през целия сезон чукотките нямат проблеми срещу отборите които играят футбол срещу тях и изпитват нужда от помощ от съдиите когато играят с отбори които изповядват защитен футбол

                          някъде около десетина точки има подарени исках да напиша платени без които сега чукотките щяха да се борят за влизане в седмица с манафите



                          що не станеш фен на абрамчика и на преводача за да гледаш всяка седмица подобен футбол щом го предпочиташ...
                          Полки, аз няма да си променя мнението за снощния мач. Всеки си има право на такова и гледна точка за нещата, които са неприкосновени! А моето за играта и тактиката на Челси конкретно за мача със Сити си остава такава каквато я видях и усетих още докато го гледах и след самия му край. Те просто бяха по-добрият отбор!
                          И все пак, когато в края на Шампионата вдигнем купата и всички по света говорят за Арсенал като за един от най-добрите и заслужили отличието отбори, то може би съвсем мъничка, една стотна от процента заслуга за това биха имали именно тези загубени точки на Сити през сезона, а те повярвай никак няма да са много, и нищо чудно да се случи така, че ние въобще да не допринесем за тях. Но това са подробности, за мен като фен е важно едно единствено нещо, и то е любимият ми отбор да играе футбол, да радва феновете, и дай Боже - да печели трофеи!

                          Go Gunners!

                          Last edited by kev; 04.02.2014, 22:03.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            сити, ако имат слабо звено, какво да кажем за останалите отбори в шипа - та те имат защитници за 3 отбора. Какво му е на Коларов? Сабалета? Компани? Лескът" Ричардс и т.н.?
                            За Челси - за чий им е Салах и с какво по-точно е известен? Пък и поредния полузащитник - с какво този е по-добър от Де Брюин, който продадоха? А под нападател нямах предвид пълнеж, а истински нападател, тип Руни, Перси, Агуеро, Суарез и т.н. - казвам ги избирателно, като качество на игра Ето'о е отдавна свършил за футбола, Ба - не му се два и грам шанс, Торес - ноу комент.
                            Пък за Арсенал -там е просто велико, ама направо велико. И ако се счупи Жиру какво става? Ще пусне Артета централен нападател ли
                            Абе много слаб трансферен прозорец и Моу е главният изигран в него, което е много-много странно, но явно старческата деменция дава първите си резултати
                            как ще е изигран циганина???

                            нали изгони двама бели - мата и кевин де брюин, а на тяхно място си взе три африкански маймуни...
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                              Полки,ти предпочиташ да играеш като Тотнъм, така ли!!!Ми тия надрусани шибеци видя ли какво им направиха!!!Спомняш ли си Роберто Матео как би Барселона!!!
                              Срещу испанския доктор се играе само така!!!
                              И това не беше "катеначо".Това беше идеално тактическо надиграване!!!С добри изпълнения!!!
                              аз искам да гледам АРСЕНАЛ воден от ВЕНГЕР

                              който иска да гледа защитен футбол нека да гледа отборите водени от португалския мангал

                              по-просто няма как да го напиша

                              .................. и като "каза" ди матео и се сетих, че абрамчика още продължава да му плаща по 130 000 паунда всяка седмица
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                                ЯВНО само ти не си видял паркирания автобус пред вратата на 4ех

                                ами по време на целия мач винаги имаше по поне 5-6 човека които не напускаха половината на чукотките

                                атакуваха по 3-4 и в много малко случаи имаше 5 човека в половината на шити

                                напълно очаквана тактика от страна на португалския циганин

                                винаги е по-лесно да се отбраняваш и да рушиш играта отколкото да градиш

                                през целия сезон чукотките нямат проблеми срещу отборите които играят футбол срещу тях и изпитват нужда от помощ от съдиите когато играят с отбори които изповядват защитен футбол

                                някъде около десетина точки има подарени исках да напиша платени без които сега чукотките щяха да се борят за влизане в седмица с манафите



                                що не станеш фен на абрамчика и на преводача за да гледаш всяка седмица подобен футбол щом го предпочиташ...
                                Полки,ти предпочиташ да играеш като Тотнъм, така ли!!!Ми тия надрусани шибеци видя ли какво им направиха!!!Спомняш ли си Роберто Матео как би Барселона!!!
                                Срещу испанския доктор се играе само така!!!
                                И това не беше "катеначо".Това беше идеално тактическо надиграване!!!С добри изпълнения!!!
                                Last edited by kefala; 04.02.2014, 18:27.

                                Коментар

                                Working...
                                X