IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кавги и ругатни

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
    Докторе почитания!

    Пердашите все напред и нагоре.
    С новата до този момент дума "гАзорезник", спокойно може да Ви титулуват и д-р по иновативна филология.

    --------
    Забележка:
    гЪорезник - основното занимание всички педеруги от тази тема.
    гАзорезник - субект с господстващо положени върху газова доставка.
    --------
    Абе що така с лошото не мога да разбера той просто може да е онзи дето спира (режи) газа от Русия

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
      Докторе почитания!

      Пердашите все напред и нагоре.
      С новата до този момент дума "гАзорезник", спокойно може да Ви титулуват и д-р по иновативна филология.

      --------
      Забележка:
      гЪорезник - основното занимание всички педеруги от тази тема.
      гАзорезник - субект с господстващо положени върху газова доставка.
      --------
      Добре дошъл бре да та еВа !
      Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        Ей газорезник, няма да ми казваш какво да правя и се обръщай с доктор към мен, капиш!
        Този форум е за сериозни бизнесмени, не е за пубери от 3то УНГ, хайде направи си услуга и си изтрии профила.
        Някой спешно да се обади на доктор дохтора ни има нужда от доктор
        Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение

          --------
          Забележка:
          Да се прави разлика между
          гАзорезник и гЪзорезник.
          гЪорезник - основното занимание всички педеруги от тази тема.
          гАзорезник - субект с господстващо положени върху газова доставка.
          --------
          Явно аз съм от вторият вид ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
            Ей газорезник,
            Докторе почитания!

            Пердашите все напред и нагоре.
            С новата до този момент дума "гАзорезник", спокойно може да Ви титулуват и д-р по иновативна филология.

            --------
            Забележка:
            гЪорезник - основното занимание всички педеруги от тази тема.
            гАзорезник - субект с господстващо положени върху газова доставка.
            --------
            Last edited by anonimen komardjia; 13.04.2011, 00:47.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
              Ей газорезник, няма да ми казваш какво да правя и се обръщай с доктор към мен, капиш!
              Този форум е за сериозни бизнесмени, не е за пубери от 3то УНГ, хайде направи си услуга и си изтрии профила.
              хахахахах не ти отива на титлата да ми говориш така Ваше Докторско Височество...и междудругото сериозните бизнесмени не киснат във форуми да си пишат с пубери от 3то УНГ... по добре ти си направи тази услуга с изтриването, че както чета тук 70 % са точно такива и няма да му е удобно на Негово Докторско Височество да го нареждат така както аз сега...

              хахахахахах сериозни бизнесмени хахахахаха
              Last edited by Ares8008; 13.04.2011, 00:54.

              Коментар


              • Ей газорезник, няма да ми казваш какво да правя и се обръщай с доктор към мен, капиш!
                Този форум е за сериозни бизнесмени, не е за пубери от 3то УНГ, хайде направи си услуга и си изтрии профила.
                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                  Като чета тази тема, не мога да повярвам колко дебили има във форма и невероятното количество простащина което реализират.
                  Сега като дойде новото правителство , ще иницирам законодателни промени за хората които пишат глупости в интернет да им се забранява да го ползват, глоби и затвор.
                  г-н Черкезов като не ви харесва просто не четете темата, никой не ви кара на сила, пък заглавието и е Кавги и Ругатни - предполага се че няма да четем Достоевски, а ще си говорим каквото ни е на сърце и на уста, кой каквото му сака...

                  Коментар


                  • Като чета тази тема, не мога да повярвам колко дебили има във форма и невероятното количество простащина което реализират.
                    Сега като дойде новото правителство , ще иницирам законодателни промени за хората които пишат глупости в интернет да им се забранява да го ползват, глоби и затвор.
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                      Хммм, май на солариум си бил ? Взе да се докарваш пред нас Еее прав е дядо Фройд, че всичко до там се свежда. Сърболежки на дупето имаш май ?
                      на солариум и на фризьор ... и сърболежите са на едно друго място, ако искаш може да ме почешеш със зурличка а ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ares8008 Разгледай мнение
                        Как ша ви го Туря на всичките... прасета, маймауни и тем подобни ...
                        Хммм, май на солариум си бил ? Взе да се докарваш пред нас Еее прав е дядо Фройд, че всичко до там се свежда. Сърболежки на дупето имаш май ?
                        Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                        Коментар


                        • Как ша ви го Туря на всичките... прасета, маймауни и тем подобни ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                            Ще ми се наденеш на големия член !!!
                            Ти мендераст ли си?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              Тебе най-много. И то в кимизарника!
                              Ще ми се наденеш на големия член !!!
                              --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                              http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Ше ви шивам ей!
                                Да не ти са чупи пикалото само !
                                Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                                Коментар

                                Working...
                                X