IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Футболен отбор на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
    Точно така, другият път трябва да е различно и дано след толкова много опити накрая да съберем 10-12 души
    А дано

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gerrard Разгледай мнение
      Момци вчера много тежка загуба. Сякаш на никой не му се играеше. Нищо и най-големите отбори имат такива дни - скоро Арсенал, ман.юн, Ливърпул падаха разгромно. Важното сега е в следващия мач да покажем, че всъщност сме доста по-добри от показаното вчера и да победим. Надявам се, че ще можем да се съберем повече хора и да имаме някоя и друга резерва следващия път.
      Хайде горе главите за всички участвали вчера! Пък за тези които празнуваха кръщенето на техен приятел има алказалцер
      Точно така, другият път трябва да е различно и дано след толкова много опити накрая да съберем 10-12 души

      Коментар


      • Момци вчера много тежка загуба. Сякаш на никой не му се играеше. Нищо и най-големите отбори имат такива дни - скоро Арсенал, ман.юн, Ливърпул падаха разгромно. Важното сега е в следващия мач да покажем, че всъщност сме доста по-добри от показаното вчера и да победим. Надявам се, че ще можем да се съберем повече хора и да имаме някоя и друга резерва следващия път.
        Хайде горе главите за всички участвали вчера! Пък за тези които празнуваха кръщенето на техен приятел има алказалцер
        Liverpool was made for me and I was made for Liverpool!

        Коментар


        • хаха
          НЕ ,главата не ме боли ,но като се събудих и погледнах да видя какви съм ги набръщолевил
          Виждам че омразата ми към "червените" е голяма

          ~Айде да ходим да поритаме
          Last edited by kravata_mu; 29.10.2011, 15:03.
          ~МЕЧО~

          Коментар


          • Главата те боли от пиене или те заболя, като прочете какви си ги бръщолевил през нощта???
            Liverpool was made for me and I was made for Liverpool!

            Коментар


            • ...Малее
              ~МЕЧО~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kircone Разгледай мнение
                последно, утре сме от 16:00

                нека всеки, който може, да дойде - отново сякаш имаме кадрова криза
                Споко ,
                жив умрял,щом издържах днес вечното дерби на крак ,значи ще издъжа и утре
                +мен



                ~Пък и днес си се напих с Кеф ,така че няма какво да ме спре !!!
                ~МЕЧО~

                Коментар


                • П.П. Имате 2лЪвА от мене!!!

                  П.П. 1 - Ако пак ме издъните няма да участвам повече

                  ТАПАЦИ

                  П.П.2 - Жиката още ли е жив, че се беше запътил със 10-ина джорбалана към Метрото ?[/QUOTE]

                  хахахха Жиката е мръсен чорбариН ... и се събира с всякаква паплач!!!
                  дисквалификацията (от моя милост) е просто ебавка ,не се засягай


                  ~Иначе :Чорбари,прасета мръсни гадни (среден пръст).Знаете каква ми е особена омаразата към червената Зган!!
                  ...и също така заряда на всяко едно дерби ЛЕВСКИ-ЦднА,нещо за което има хора (като мен),който биха жертвали всичко!!!
                  Смърт за свинете!
                  Last edited by kravata_mu; 29.10.2011, 04:37.
                  ~МЕЧО~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от optional Разгледай мнение
                    ......................
                    Милкеее видя ли к'во стана....
                    .....с Кое??
                    ~МЕЧО~

                    Коментар


                    • FenMania - Data.BG 2:5
                      ФРГ - BMWPower 1:3
                      FMBulgaria - FEN 1:2
                      Investor.BG - Manchester Bg 2:4
                      ЯМК Симитли - ФК Форум ЦСКА 4:1
                      PML United - Хеттрик 2:5

                      2 Луева и да не ме дисквалифицирате тоя път.

                      П.П. Имате 2лЪвА от мене!!!

                      П.П. 1 - Ако пак ме издъните няма да участвам повече

                      ТАПАЦИ

                      П.П.2 - Жиката още ли е жив, че се беше запътил със 10-ина джорбалана към Метрото ?

                      Коментар


                      • значи аз няма да идвам, щом сте се събрали.Андрейка, на кръщене съм на детето на един приятел и ще пийна само едно!!!

                        Милкеее видя ли к'во стана....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kircone Разгледай мнение
                          последно, утре сме от 16:00

                          нека всеки, който може, да дойде - отново сякаш имаме кадрова криза
                          сякаш ще сме десетина

                          Коментар


                          • последно, утре сме от 16:00

                            нека всеки, който може, да дойде - отново сякаш имаме кадрова криза
                            www.crossfit.bg

                            Коментар


                            • Простено ти е
                              ~МЕЧО~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kravata_mu Разгледай мнение
                                Bayern Bulgaria - Олимпик Ракия (Пеца ,муха, този е отложен)
                                FenMania - Data.BG 1:1
                                ФРГ - BMWPower 1:1
                                FMBulgaria - FEN 0:1
                                Investor.BG - Manchester Bg 4:2
                                ЯМК Симитли - ФК Форум ЦСКА 6:1
                                PML United - Хеттрик 1:4

                                ЛЕВСКИ-ЦднА 7:1или 7:2.....в краен случай ,прогноза 5:0
                                добре, махаме Bayern Bulgaria - Олимпик Ракия от тиража.
                                не съм видял, че е отложен, краво такава.

                                Коментар

                                Working...
                                X