IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Футболен отбор на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
    срамуват се нещо сигурно...
    за неделя?
    за сега аз съм на линия.очакваме още желаещи!
    http://vbox7.com/play:6b57c30dca

    Коментар


    • Добър мач за началото на сезона и на фона на голямата жега в събота следобед. Поздравления за достойните съперници от Man Utd, които разиграваха по-умело, но чистите положения бяха общо взето равни. Мачът решиха две от звездите на Инвестор - Пилето, който веднага след влизането си в игра през второто полувреме разкъса защитата на съперника с решителна асистенция, и Пепи (оприличаван на трибуните на Пипи Индзаги), който дочака своя миг на контраатака, за да довърши противника )

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bat_emo Разгледай мнение
        явно никой не ще да пише!аз обаче ще кажа,че засега сме пред ФЕН .до кога не се нзае.засега и това ни стига.
        срамуват се нещо сигурно...
        за неделя?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
          Къде са отзивите от мача в събота?
          явно никой не ще да пише!аз обаче ще кажа,че засега сме пред ФЕН .до кога не се нзае.засега и това ни стига.
          http://vbox7.com/play:6b57c30dca

          Коментар


          • Къде са отзивите от мача в събота?

            Коментар


            • Пропадна контролата за утре (четвъртък), но ако се съберем поне 10 човека ще си направим - който падне купува биричка

              Коментар


              • [QUOTE=Андрей Любенов;1059304513]Нека в този пост се пишат тези, които са "за" месечната такса". Почвам със себе си и потвърдилите до момента:


                Андрей
                Бачето
                Стойчо
                Пепката
                Пеци

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
                  Нека в този пост се пишат тези, които са "за" месечната такса". Почвам със себе си и потвърдилите до момента:

                  Андрей
                  Бачето
                  +
                  Така според мен ще се засили ангажираността и сериозността на хората от отбора .
                  Но може би все пак трябва да има и тарифа за тези които по една или дтруга причина са пропуснали някой от съответните уикенди или просто са записали по-малко минути,като разбира се тази равносметка се направи след края на заплатения месец.Това си е мое мнение разбира се!

                  Чакаме се събота,
                  Поздрави Пепи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Извинявайте, че се намесвам в темичката..... Но щом Инвестор не може да ви бъде спонсор, що не пробвате с БГ мама? Аз също мога да ви стана спонсор, но името с което ще бъдете на екипите, едва ли ще ви се понрави.

                    Ако смятате, че се заяждам - кажете. Веднага ще си изтрия пост-а
                    Какво ти е името Ако в него не се съдържат обиди или нецензурни определения - ще те изслушаме
                    www.crossfit.bg

                    Коментар


                    • Извинявайте, че се намесвам в темичката..... Но щом Инвестор не може да ви бъде спонсор, що не пробвате с БГ мама? Аз също мога да ви стана спонсор, но името с което ще бъдете на екипите, едва ли ще ви се понрави.

                      Ако смятате, че се заяждам - кажете. Веднага ще си изтрия пост-а

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
                        Нека в този пост се пишат тези, които са "за" месечната такса". Почвам със себе си и потвърдилите до момента:
                        Андрей
                        Бачето
                        Стойчо

                        Коментар


                        • За въвеждането на месечна такса

                          Нека в този пост се пишат тези, които са "за" месечната такса". Почвам със себе си и потвърдилите до момента:

                          Андрей
                          Бачето

                          Коментар


                          • Затова го пускам и като въпрос - да се каже кой иска и кой не иска.

                            Аргументите ДА има месечна такса не са много трудни да се разберат
                            1. ще има по-висока ангажираност на хората
                            2. при повече ангажирани ще падне и цената за мач, която всеки плаща
                            3. удобство при събирането на хора - в момента звъня поименно на 15 души, в основния случай повече от веднъж.

                            Минусите на това са ясни - всички плащат по равно, някои играят по-малко от другите. Това го има винаги, дори и да събираме парите мач за мач - в частта за неиграенето.

                            Проста сметка, аз няма да посочвам изрично личното си мнение:
                            Както знаем, спонсор няма - така че таксата е точно 85 лв. на мач. В случая от миналата година и нулева ангажираност: 9 човека по приблизително 10 лв. на мач.

                            В по-добър вариант - с 3 резерви, 2 от които влизат в средата на второто полувреме, третият - в последните 5 минути. На този третия човешко ли е да му се вземат пари? А на другите двама по равно ли? В случаите, които аз е трябвало да събирам пари, в този случай най-честият вариант е 7 човека по 8 лв, двама по 7 лв. и двама по 5 лв. - общо 75 лв.... Другото - от мен.

                            Моето предложение - в момента сме точно 17 души всички по списък. Има 4-5 човека, които работят в събота и неделя и шансът им да дойдат е 50:50. Затова схемата може да стане 12 души с месечен абонамент 25, другите си плащат по 5 лв. на полувреме.

                            12х25 са точно 300 лв. За 4 мача ни трябват 340. Все се надявам тия 5 човека между 12 и 17 да успеем да им съберем 40 лв....

                            Да, ясно е, че ще има недоволни от това, че са играли по-малко. Причината човек да бъде част от отбор е все пак да се ангажира с него. Тук мога да припомня мача с Байерн от миналата есен например - убеден съм, че когато човек е предплатил, шансът да се успи или да си остане на топличко се намалява.

                            Та така. Малко дълго стана, но... това е моето предложение

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bat_emo Разгледай мнение
                              ...аз лично смятам този сезон да играя само в краен случай,така че и на мен ще ми е тъпо давам колкото останалите а да играя по-малко.
                              По принцип и аз мисля да дам път на младите
                              ...за това смятам специално за нас да има друга такса: По 2 бири с мезе от отбора ,и се радват на най-мощната агитка
                              ~МЕЧО~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kravata_mu Разгледай мнение
                                0о0о0 с две ръце съм ЗА !!
                                Тамън ,така несериозниците и господа "Големи Претенции" няма да имат мърдане
                                това е нож с две остриета.така както уж ще се събираме повече,така може да стане и обратното.някой който не играе редовно ще ревне,защо да дава 25 лв и да играе по-малко от другите.миналата година трудно събирахме по7-8 лв на човек.по принцип нямам против,нека опитаме.но според мен само ще се изпокараме.аз лично смятам този сезон да играя само в краен случай,така че и на мен ще ми е тъпо давам колкото останалите а да играя по-малко.
                                http://vbox7.com/play:6b57c30dca

                                Коментар

                                Working...
                                X