IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим своеволията??? (архив до 7.03.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение


    Коки не се лъжи на този народ не може да се помогне изборите в нефалшифицираната си част ясно го показаха.

    А тези които вече много лаят спрямо бащицата Борисов им идва на гости ГДБОП да търси акцизни стоки което е смешно.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • msimov
      ДА НИ Е ЧЕСТИТО УПРАВЛЕНИЕТО НА БОРИСОВ
      Безпричинно груб арест от страна на ГДБОП на семейство Малина и Петър Начкови от софийското с. Мировяне.

      Начкови - ГДБОП - арест - 1 част
      http://www.youtube.com/watch?v=POBXG...&feature=share

      Начкови - ГДБОП - арест - 2 част
      http://www.youtube.com/watch?v=q0knN...eature=related


      Начкови - ГДБОП - арест - 3 част
      http://www.youtube.com/watch?v=qYPa_...uvc4HNC9eVB7R5
      Last edited by коки; 22.01.2012, 13:27.
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

      Коментар


      • Импе струва ми се ,че желанието на народу на последните избори за президент и кметове не е това което трябва да е.Вотът чрез машинации се подмини .Не напразно и Цвъки като действаш министър на МВР го избраха за шеф на предизборният им щаб.Което си бе абсолютно нарушение.Тъй като нямаме изградено гражданско общество следва,че няма как да променим настоящето .И трябва да чакаме .....


        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Бошлаф. Ако един народ иска да се развива и просперира, да бъде свободен, вместо да пъшка под вонящият на простотия и крачни гъби ботуш на някакъв самозабравил се дивак, няма сила на светът, дето да го спре. Наша си е вината - нали сами турихме на власт борисов, никой не ни го е назначил? Айде в провинцията как да е - ама как можаха софиянци да гласуват за субектът, който като кмет на градът ни, блесна единствено с празно дърдорене и непрестанни лъжи? След такова кметуване, нормални хора и за селски пъдар нямаше да го изберат тоя, ние премиер го турихме... даже чувах реплики от родът на "Ша гласувам за борисов, да не ни е гадно само на софиянците, ами сички да видят какво е, на сичките да им е гадно..." - КАК МОЖЕ ДА ИМА ТАКИВА МАЛОУМНИЦИ ?!? Надявах се тайничко, че борисов ще ме опровергае, че може пък да му е дошъл малко мозък, да има честни намерения, да се обгради с кадърни хора... но нещата се очертават по-лоши и от най-лошите ми очаквания !!! Тъпота, наглост, високомерство, безскрупулно газене на законите от тия, дето трябва да ги пазят, идиотия, безумни изказвания и безумни капризи от страна на един шизофреник, който и селски пъдар не трябва да е, щото на пъдарите се дава пушка, а луд с пушка не е добра идея !!! В резултат - хъхряшки бандитизъм, ушев терор, икономически срив, инвеститорите бягат презглава от тая територия без държава, местният бизнес мре по-бръже от прегазен от камион тритон, тия, дето при "лошите" правителства на СтаниШеф, "царот" и Костов не са заделили по някой кинт, вече мизеруват, безработицата не спира да расте, работещите са яхани и грабени все по-свирепо, младите хора пак тръгнаха масово да протестират с крака и куфари, нормалните хора загиват, а управляващите са загрижени само за мангалите !!!


          Иначе все още смятам, че физическото елиминиране е най-крайната и последна стъпка, друго си е законният съд, ама борисов няма да могат и да го осъдят, адвокатите ще го изкарат невменяем, а лошото е, че и свидетели имат - поне 5 000 000 свидетели !!!
          +1
          молим?айде нема нужда

          Коментар


          • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
            И кметските и президентските изборите ясно ни показаха, че на народа ни не може да му се помогне и то говорим за данните без фалшификация!

            50% от народа са незаинтересовани.

            20% от народа ни все още живеят в миналото а процента може да е и по-голям.

            Едно 20% от народа използва частта от мозъка си само за да слуша без изобщо да може да мисли.

            И накрая 10% интелигенция.

            ЗА КЪДЕ СМЕ ТРЪГНАЛИ С 10% ИНТЕЛИГЕНЦИЯ.

            Абсолютно категоричен съм в оценките си на този народ не може да се помогне нито сега нито в близките години.

            Тъй, че това да се правят протести е безмислено, защото народа ни като цяло не го заслужава.

            Все повече смятам, че народа ни си заслужава управниците и ми е жал за тези 10% които го осъзнават и страдат а за другите пет пари не давам.
            +1
            молим?айде нема нужда

            Коментар


            • Не сме народ, а мърша, туй ще кажа и с туй ще да свърша - Славейков 1875 та до сега!

              И кметските и президентските изборите ясно ни показаха, че на народа ни не може да му се помогне и то говорим за данните без фалшификация!

              50% от народа са незаинтересовани.

              20% от народа ни все още живеят в миналото а процента може да е и по-голям.

              Едно 20% от народа използва частта от мозъка си само за да слуша без изобщо да може да мисли.

              И накрая 10% интелигенция.

              ЗА КЪДЕ СМЕ ТРЪГНАЛИ С 10% ИНТЕЛИГЕНЦИЯ.

              Абсолютно категоричен съм в оценките си на този народ не може да се помогне нито сега нито в близките години.

              Тъй, че това да се правят протести е безмислено, защото народа ни като цяло не го заслужава.

              Все повече смятам, че народа ни си заслужава управниците и ми е жал за тези 10% които го осъзнават и страдат а за другите пет пари не давам.
              Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
                имам чувството,че бг народ заради някакви способности на високо енергийно ниво е докаран до това състояние от продажните управници те пък натискани от западните такива...някой и нещо пречи за да може бг да се развива и прогресира
                Бошлаф. Ако един народ иска да се развива и просперира, да бъде свободен, вместо да пъшка под вонящият на простотия и крачни гъби ботуш на някакъв самозабравил се дивак, няма сила на светът, дето да го спре. Наша си е вината - нали сами турихме на власт борисов, никой не ни го е назначил? Айде в провинцията как да е - ама как можаха софиянци да гласуват за субектът, който като кмет на градът ни, блесна единствено с празно дърдорене и непрестанни лъжи? След такова кметуване, нормални хора и за селски пъдар нямаше да го изберат тоя, ние премиер го турихме... даже чувах реплики от родът на "Ша гласувам за борисов, да не ни е гадно само на софиянците, ами сички да видят какво е, на сичките да им е гадно..." - КАК МОЖЕ ДА ИМА ТАКИВА МАЛОУМНИЦИ ?!? Надявах се тайничко, че борисов ще ме опровергае, че може пък да му е дошъл малко мозък, да има честни намерения, да се обгради с кадърни хора... но нещата се очертават по-лоши и от най-лошите ми очаквания !!! Тъпота, наглост, високомерство, безскрупулно газене на законите от тия, дето трябва да ги пазят, идиотия, безумни изказвания и безумни капризи от страна на един шизофреник, който и селски пъдар не трябва да е, щото на пъдарите се дава пушка, а луд с пушка не е добра идея !!! В резултат - хъхряшки бандитизъм, ушев терор, икономически срив, инвеститорите бягат презглава от тая територия без държава, местният бизнес мре по-бръже от прегазен от камион тритон, тия, дето при "лошите" правителства на СтаниШеф, "царот" и Костов не са заделили по някой кинт, вече мизеруват, безработицата не спира да расте, работещите са яхани и грабени все по-свирепо, младите хора пак тръгнаха масово да протестират с крака и куфари, нормалните хора загиват, а управляващите са загрижени само за мангалите !!!


                Иначе все още смятам, че физическото елиминиране е най-крайната и последна стъпка, друго си е законният съд, ама борисов няма да могат и да го осъдят, адвокатите ще го изкарат невменяем, а лошото е, че и свидетели имат - поне 5 000 000 свидетели !!!
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Те ни крадът а ние си мълчим:

                  http://www.ataka.tv/%D0%B2%D0%B8%D0%...0%B3-c519.html
                  Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
                    гласувах преди за сидеров с надеждата, че преди да влезне в парламента имаше силен порив да направи нещо драстично и силно се надявах да направи преврат и да елиминира физически тези в парламента е не се получи но аз ако бях не бих се двуомил избщо преврат и нов курс на държавата
                    Не се получи защото вожда не бе създаден да елеминира когото и да е било.Целта бе чрез риториката си да обедининява електората на ДПС.
                    Що се касае до това ,че ще ги смъкнем тия и кого ще въздигнем ?Я виж колко хора има тук във форума ,които са сто пъти по- умни от милиционерите де ни управляват.Следователно хората са на лице ,но въпросът е ,че власт без кръв няма как да се вземе.
                    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      И като си помисля, че около 3 000 000 овце се скупчиха пред урните, за да качат на власт тоя бандит с ниско чело и нисък интелект и цялата му престъпна пасмина !!!

                      КАК МОЖЕ ОТ МУТРА, ОТ КРИМИНАЛЕН ПРЕСТЪПНИК ДА СТАНЕ ДЪРЖАВНИК ?!?! Това е абсурд, смехотворно е !!! Все едно от вук да стане овчарско пце !!!



                      Манков, вече си мисля, че и Доган да бяхме турили, по-малко зле щеше да е !!!
                      имам чувството,че бг народ заради някакви способности на високо енергийно ниво е докаран до това състояние от продажните управници те пък натискани от западните такива...някой и нещо пречи за да може бг да се развива и прогресира
                      молим?айде нема нужда

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                        Вервам ти, батка, на честното и искрено желание.
                        И точно заради това нема да те допуснат до там

                        -------------------
                        Думокрация, думокрация.
                        гласувах преди за сидеров с надеждата, че преди да влезне в парламента имаше силен порив да направи нещо драстично и силно се надявах да направи преврат и да елиминира физически тези в парламента е не се получи но аз ако бях не бих се двуомил избщо преврат и нов курс на държавата
                        молим?айде нема нужда

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
                          сложете мен аз ще донеса благоденствие....може и да се и изсмееш но зная какво говоря...но ще бъде грозна картинка много хора ще липсват
                          Вервам ти, батка, на честното и искрено желание.
                          И точно заради това нема да те допуснат до там

                          -------------------
                          Думокрация, думокрация.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                            И добре...
                            Скачаме, сваляме го.
                            Кой ще е следващият? Свалянето е по-лесно от вдигането.

                            Кого ще въздигнем? Кой ще е нашият човек?
                            Как ще го контролираме?

                            ----------------------------------------
                            Думокрация, думокрация.
                            сложете мен аз ще донеса благоденствие....може и да се и изсмееш но зная какво говоря...но ще бъде грозна картинка много хора ще липсват
                            молим?айде нема нужда

                            Коментар


                            • И като си помисля, че около 3 000 000 овце се скупчиха пред урните, за да качат на власт тоя бандит с ниско чело и нисък интелект и цялата му престъпна пасмина !!!

                              КАК МОЖЕ ОТ МУТРА, ОТ КРИМИНАЛЕН ПРЕСТЪПНИК ДА СТАНЕ ДЪРЖАВНИК ?!?! Това е абсурд, смехотворно е !!! Все едно от вук да стане овчарско пце !!!



                              Манков, вече си мисля, че и Доган да бяхме турили, по-малко зле щеше да е !!!
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
                                абе дайте да скочим кой с фадрома кой с камион и да го разкараме тоя лумпен да се въоръжим и да не отстъпваме за съжаление си мислехме че преходът ни е минал безкръвно но само сме го отлагали във времето...дайте да скочим но да не сме малодушни само
                                И добре...
                                Скачаме, сваляме го.
                                Кой ще е следващият? Свалянето е по-лесно от вдигането.

                                Кого ще въздигнем? Кой ще е нашият човек?
                                Как ще го контролираме?

                                ----------------------------------------
                                Думокрация, думокрация.

                                Коментар

                                Working...
                                X