IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим своеволията??? (архив до 7.03.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение
    МЕШЕРЕ за императора
    Ако от българите ставаше нещо мешарето ще заседава в затвора

    Коментар


    • Апартейдът на управляващите:

      http://nekov.blog.bg/politika/2012/0...arteida.879141

      Коки - кой друг ммислиш, че ще плаща - ще ни накарат да си плащаме, за да ни дискриминират? Къде се е видяло мангал нещо да плати без бой? Но ето пък - ВМРО искат да се отнемат незаконно придобитите богатства на хъхряшките мегапрестъпници (т.нар. "ромски барони") и да се използват за образование на чааветата.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • МЕШЕРЕ за императора

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          "ОТГОВОРЪТ" НА УПРАВЛЯВАЩИТЕ НА МАНГАЛСКИТЕ БЕЗЧИНСТВА:

          "Държавата" ще плаща таксите за ясла и градина... разбира се САМО за хъхряшки чаавета !!

          http://www.dnes.bg/obshtestvo/2012/0...iaslite.148202

          - Плюс "подпомагане" на стартирането на собствен бизнес - само за мангали (не знам какъв "бизнес" - може би производство на "цигари" от стиропор);
          - Плюс строеж на "социални" жилища - САМО за мангали;
          - Плюс ремонт на общински жилища, САМО тия в които живеят мангали, нищо че те са ги съсипали;
          - Плюс отделен бюджет на Здравното министерство - САМО за мангали !!!


          На кой му пука за някаква си Конституция, за някаква си Всеобща декларация за правата на човека, които забраняват всякакви привилегии на етническа или расова основа ?!? Явно и на нас не ни пука, щом търпим.... как не се намери един родител поне, който, когато детето му се върне премръзнало от училище и го попита "Защо аз вися да чакам автобуса, а циганетата ги возят със специален училищен автобус?" вместо да се черви да заведе дело срещу тая идиотска държава ?!? Мълчим и мълчим... вероятно следващият ход на престъпното правителство на изродът борисов ще бъде да задължи всеки не-мангал да работи на мангалите ангария всеки уикенд - да им чисти около катуните, да им строи къщи, да им къпе малките, да им плаща сметките !!!! И пак ще си мълчим и ще изпълняваме !!!!
          Импе и забеляза ли от де ще дойдат мангите т.с 40 млн. еврака???От заемот Международната банка за възстановяване и развитие.И кой ще го изплаща???Пак ние балъците чрез нашите данъци. И от какъв зор трябва да им изплащаме тоя заем ., за да може ГЕРБ да хрантути циганетата, щото гласуват масово за тях.Въобще не съм съгласна с това .Като си искат герберите да си извадят от тяхната партийна каса пари и ако ще и на луната да им изградят къщи и там да си ги развъждат ,тогава това няма да ме засяга.
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • "ОТГОВОРЪТ" НА УПРАВЛЯВАЩИТЕ НА МАНГАЛСКИТЕ БЕЗЧИНСТВА:

            "Държавата" ще плаща таксите за ясла и градина... разбира се САМО за хъхряшки чаавета !!

            http://www.dnes.bg/obshtestvo/2012/0...iaslite.148202

            - Плюс "подпомагане" на стартирането на собствен бизнес - само за мангали (не знам какъв "бизнес" - може би производство на "цигари" от стиропор);
            - Плюс строеж на "социални" жилища - САМО за мангали;
            - Плюс ремонт на общински жилища, САМО тия в които живеят мангали, нищо че те са ги съсипали;
            - Плюс отделен бюджет на Здравното министерство - САМО за мангали !!!


            На кой му пука за някаква си Конституция, за някаква си Всеобща декларация за правата на човека, които забраняват всякакви привилегии на етническа или расова основа ?!? Явно и на нас не ни пука, щом търпим.... как не се намери един родител поне, който, когато детето му се върне премръзнало от училище и го попита "Защо аз вися да чакам автобуса, а циганетата ги возят със специален училищен автобус?" вместо да се черви да заведе дело срещу тая идиотска държава ?!? Мълчим и мълчим... вероятно следващият ход на престъпното правителство на изродът борисов ще бъде да задължи всеки не-мангал да работи на мангалите ангария всеки уикенд - да им чисти около катуните, да им строи къщи, да им къпе малките, да им плаща сметките !!!! И пак ще си мълчим и ще изпълняваме !!!!
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Умрял е покровителят на покровителите на циганите. Не очаквайте медиите да пишат за това събитие. Започва нова епоха.

              От нас зависи да поставим наглеците на мястото им!

              Коментар


              • Депутат и Цар Киро плющят луди кючеци (видео) http://cnyyk.blog.bg/video/2011/10/2...i-video.842013
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • Не ги обичам, никога няма да ги - и ще ги мразя до смърт - педерастчетата разрушаващи човещината. Смърт за тях, нечовеците!

                  http://www.youtube.com/watch?v=sZ97BTBGCMI

                  Коментар


                  • От балък/малък съм ги виждал тея педерастчета, заради които българският народ е педерастически.
                    И нека загине този страхлив мой народ - не заслужават такива страхливци като Пешо и компания - ни да живеят, ни да имат потомство.

                    Убий двукракото животно и до трето колено! Убий го мъчително!

                    За да може хората да живеят по човешки.
                    Last edited by vmankov; 06.01.2012, 20:35.

                    Коментар


                    • Пешов, въобще не "дебна" да изровя нещо за мангалите. Човек просто не може да отвори новинарски сайнт и да не се натъкне на поредната новина за тяхно безчинство. За докторите - а мангалите плащат ли осигуровки, та да искат медицинска помощ ?!? И защо в тая държава останаха главно некадърни и корумпирани доктори, защо анестезиолозите и патолозите вече са на изчезване, защо почти не останаха и медицински сестри? Как може една медицинска сестра с висше образование да взема двойно по-малка заплата от помощите на мръсната мангалка, чиято единствена заслуга е, че е вдигала краката пред всеки мръсномургав нерез ?!? И нима мангалите не са отговорни за трагическото състояние и на здравната система ?!? Нима няма цели болници, пълни с неосигурени мангали, за които се хвърлят луди пари от нашия джоб?

                      Не казвам, че само те са виновни - и постът ми, който си цитирал, го доказва. Непрестанно повтарям, че МВР и съдебната система, начело с Маймуната и Хомосексуалиста са пряко отговорни за безнаказаността на мангалите бандити !!!

                      Жей - това не е синът на Рашков, а внекът му. Синът му е мъртъв, може би за нещастие, защото според жителите на Катуница, е бил поне що-годе разбран и свестен човек.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                        Не е, защото няма присъда! В момента е в следствен арест и го гледат като писано яйце. Преди това го бяха настанили на държавни разноски в хотел с 5 звезди. А неговият син за убийства и за опити да сгази полицаи и цивилни и за тяхното раняване, получи 8 месеца затвор.
                        Евала! Нямам повече думи в каква държава живеем!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Ще видим ли гредата в своето око преди сламката в чуждото
                          Я да видим кое е греда и кое е сламка:
                          http://www.balkans21.org/2003_5/dinamika%201.pdf
                          Виж Фигура 6 и подобните надолу.

                          Тази статистиката за етническата престъпност е малко е стара*, но по-нова няма да намериш, крие се, защото...
                          Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Няма цигани няма българи няма Джаро няма Маро.Има закон и работа на държавните институции е да наложат неговата воля
                          ... там е работата, че има, има нееднакво отношение на закона по етноси - а Конституцията е погазена де факто! Това много пъти ти го е казвал Императора.

                          -------------------------------------
                          * - а също така - и стъкмена още в полицията, което е общоизвестна тайна. Колкото повече се обръща(х)ме към ЕССР (с лице ли, със задник ли...), толкова повече циганските престъпления просто не се регистрират/ха от полицията. Няма ги...)
                          Last edited by vmankov; 06.01.2012, 16:09.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Кво ти е виновна шкембеджийницата та искаш да я съсипеш. То верно че Европата се мъчи да забрани шкембето, ама българинът си мре сутрин я за шкембе чорба, я в по-тежкия случай за зелева чорба.
                            Ми тя шкембеджийницата на автогарата няма как да я съсипеш - винаги ще има клиенти. Та мисълта ми е, че тия "титани на пиара и дизайна" там няма да нанесат вреда....
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                              Гражданина Рашков (Кирил) не е ли вече в дранголника ?
                              Не е, защото няма присъда! В момента е в следствен арест и го гледат като писано яйце. Преди това го бяха настанили на държавни разноски в хотел с 5 звезди. А неговият син за убийства и за опити да сгази полицаи и цивилни и за тяхното раняване, получи 8 месеца затвор.
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                                Батка, идва ти 3000-ният пост, да видим дали ще е в отговор към мен...

                                1. Като твърдиш, че съобщението е изкривено или невярно, трябва да си бил там и трябва да дадеш доказателство.
                                Има манипулиране в медиите, но голите факти са по-трудно нещо за изкривяване и лесно се доказва лъжата. Мненията, коментарите и оценките на фактите са това, което най-често е манипулацията.

                                А и като вземеш предвид , че такива факти са с хиляди, и то - само оповестените, то надали имаме в дадения случай с мангалската престъпност и антицивилизованост некакво изкривяване.
                                Може и да ти се ще - ама надали.
                                Освен това всички имаме очи и уши, ние самите се сблъскваме с подобни неща.
                                Защо аз да давам доказателства?И защо се броят цамо циганските простотии а българските се премълчават?Нима циганите унищожиха страната и изгониха един милион българи?Нима циганите управляват?Би ли ми обяснил за какво са тези държавни институции и работят ли изобщо?И как така е лошо да биеш лекар а не е лошо да рекетираш и разиграваш близките на болни хора?Ще видим ли гредата в своето око преди сламката в чуждото.Няма цигани няма българи няма Джаро няма Маро.Има закон и работа на държавните институции е да наложат неговата воля.Това на императора съм му го обяснил много пъти ма той едно си знае едно си бае

                                Коментар

                                Working...
                                X