IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Насилието над жените

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Аааааа и съпругите и съпругите.
    Съпругите, казват, Берия ги е оправял.

    А, если серьозно, съпругите официално са се отказвали от "дискриминираните" си мъже, за да не пострадат и те, и децата бадева. Които не са се отказвали (говоря за масовите случаи, "народа"), не са били изпращани в лагери, но много им се е стъжнявал животът.
    Ми съпруга на враг на народа, кво искаш?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
      А, почти само мъже е "дискриминирал".
      Така е трябвало на времето, за да се построи социализма.
      ​​​​​
      Аааааа и съпругите и съпругите. Мария и Лида: роман в изгнание


      След смъртта на Катя революционерът Сталин пет пъти е в изгнание в Сибир и поне два пъти има афери с жени, при които живее под наем. Една от тях е Мария Кузакова. През 1911 г. младата вдовица с деца пуска Сталин в дома си. Двамата започват връзка и тя забременява. Но през 1912 г. заточението на Сталин свършва и той продължава революционната си дейност далеч от Сибир. Така и не дочаква раждането на сина си Костя.

      Втората любовница на Сталин в Сибир се казва Лида Перепригина. Когато започва връзка с 37-годишния Сталин, селянката Лида е едва на 14 години. Той живее под наем при нея от 1914 до 1916 г., като за този период девойката ражда две деца. Първото умира, а второто се появява на бял свят през април 1917 г. и е записано като Александър Джугашвили (както е истинската фамилия на Сталин). Сталин е преследван в селото си за това, че има сексуални отношения с малолетна девойка, и му се налага да даде дума, че ще се ожени за Лида. Но след като изгнанието му свършва, Сталин си тръгва от селото.

      И двете жени по-късно пишат на Сталин и го молят за помощ, но не получават отговор. Вместо това през 1930-те години ги принуждават да подпишат декларации, че няма да разпространяват "тайната за произхода" на децата си. Надежда Алилуева: изстрел в сърцето

      С втората си официална жена Сталин живее 12 години. Той помни Надежда още от малка, тъй като е прекарвал много време с майка ѝ Олга в Баку. Според някои данни той спасява малката Надя, когато тя пада в морето на крайбрежната улица в Баку.

      Те обаче се опознават по-добре, когато 37-годишният Йосиф Сталин се връща от изгнанието си в Сибир. Тогава Надя е на 16 години и се влюбва безпаметно. След две години се женят. Техни съвременници твърдят, че в този брак има любов и силни чувства. Но в крайна сметка всичко завършва със самоубийство. Надежда се прострелва в сърцето с пистолет "Валтер" през 1931 година. Икономката я намира на пода до леглото ѝ.

      И так далее.
      Last edited by Selena; 25.11.2018, 18:42.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Той всичките правоверно си ги ликвидира . Мъж та дрънка. И не е дискриминирал половете.
        А, почти само мъже е "дискриминирал".
        Така е трябвало на времето, за да се построи социализма.
        ​​​​​

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
          Не е ... в неговата столица не е имало парад на победата ...
          Той всичките правоверно си ги ликвидира . Мъж та дрънка. И не е дискриминирал половете. Това син, това съпруги, за всички равенство. Не четат история, не четат и туй то.

          https://doing-business-with-russia.r...yuboven-zhivot
          Last edited by Selena; 25.11.2018, 18:34.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

            Забрави Сталин - и той е в пропагандната пачка.
            Не е ... в неговата столица не е имало парад на победата ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              Мдааа , в някои отношения Наполеон е идиот , Хитлер също ...
              Забрави Сталин - и той е в пропагандната пачка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

                Всякакви идиоти има
                Мдааа , в някои отношения Наполеон е идиот , Хитлер също ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  Наполеон е казал , че жената е социалното зло , без което не може .
                  Всякакви идиоти има
                  търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                    То е почти 100% сигурно,че ако човек се намеси в подобна лична драма,задължително ще си навлече гнева или на едната страна,или на другата,а най-вероятно и на двете...Така че,ако го прави човек,е най-добре да го направи... ,заради самия себе си.....,че не е останал безучастен....Винаги остава един лош привкус ,ако си останал безучастен.....
                    И тази позиция харесвам, но стига да е направено с такт, което за конкретния случай не е ясно как.
                    За това тактиката ми вече е да ги гледам пасивно, но демонстративно отблизо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Отивах на среща с жена си и приятели в един ресторант, когато в центъра на Варна, до шадравана, виждам как младеж млати по носа някаква мома и дърпа чантата й. На минаване го маркирах и за да не стане (бе едричък) почнах да го ритам. Момичето ми се вкопчи в крака с разбит и окървавен нос ''Не го бий? Това е приятелят ми!''
                      Стана ми гнусно, отърсих от себе си тоя женски сопол. Продължих, но ми бяха развалили вечерята. Вече никога не се меся, няма и да се меся!
                      Вероятно поне 50 % от жените обичат да усещат силата на мъжа върху себе си иначе им е скучен живота. И това не зависи от образование или интелект. Те обичат да ги унижават, да се усещат смачкани и депресирани, иначе им е скучно. Видят ли нормален мъж, който не се държи с тях като с боклук, бягат от него. Слава богу има дами, макар не много, които не си падат по подобни физически и емоционални ексцесии, освен най-много, плесник върху задника по време на секс, но това вече е съвсем друго.
                      ...

                      След дългогодишно проучване и доста литература вече знам, че става дума за почти болестно състояние на зависимост между насилник и жертва. И двамата не са добре. И двамата имат нужда от терапия и то много сериозна. Има такива проблеми. В съвременното озверяло общество те се засилват. Необходима е превенция.

                      Опасно е нещата да се преекспонират и недобросъвестни дами да се възползват, за да атакуват невинни мъже. Сложна е тази материя.

                      Тресавище.
                      Last edited by Selena; 25.11.2018, 18:15.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        Наполеон е казал , че жената е социалното зло , без което човека не може .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

                          И на мен ми се е случвало, застъпвайки се за жена в подобни случаи, да ми кажат да не им се меся.
                          Не ги кори, хората са най-различни и са си прави. Просто ние сме сбъркали, мислейки си, че жената в случая е жертва, е беззащитна.

                          Но ми се е случвало и да помогна, когато е било някакво нападение. Затова сега внимателно се вглеждам и вслушвам и почти винаги се оказват "семейни" дрязги.
                          То е почти 100% сигурно,че ако човек се намеси в подобна лична драма,задължително ще си навлече гнева или на едната страна,или на другата,а най-вероятно и на двете...Така че,ако го прави човек,е най-добре да го направи... ,заради самия себе си.....,че не е останал безучастен....Винаги остава един лош привкус ,ако си останал безучастен.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
                            Но е най-добрият приятел на човека.
                            Наполеон е казал , че жената е социалното зло , без което не може .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              Мдааа...жената не е като човека .
                              Но е най-добрият приятел на човека.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение

                                И на мен ми се е случвало, застъпвайки се за жена в подобни случаи, да ми кажат да не им се меся.
                                Не ги кори, хората са най-различни.
                                Мдааа...жената не е като човека .

                                Коментар

                                Working...
                                X