IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подкрепете традиционната дефиниция на семейството

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Cleo - и като се дефинира това с какво ще помогне да има повече и здрави истински семейства било то с брак или безбрачни ? За да има семейства трябва да има икономика, а за да има икономика трябва да има защита за стойността на активите на масовите човеци - бедните хора. Брака е просто една подробност която е проблем за богатите и още по голям за бедните - защото никой не ги иска.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Svetulka Разгледай мнение
      Няма как да подкрепя брака, защото е нещо напълно излишно в съвременния начин на живот. Само натоварва и ако тръгнеш да се развеждаш може да ти побелеят косите. Трябва да си луд да си го причиниш
      Mа много теоретици тука бе ужас.Четете законите и мислете шот после боли глава.Да предположим че живееш в жилището на другия разбирате се децата порастват другия умира.Кво става с жилището?Децата мое го продадат и да те изгонят....А живота е доказал че правото не може да обхване всичките възможни случаи

      Коментар


      • Така дефинирано дава възможност на двама П....ЛИ /ако единият се определи за жена / да създадат брак и т.н.
        Дефиницията не може да издържи юридически за да успее да постигне целите си.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Седя си и си мисля....

          Брак???
          Добре си живея и без брак с половинката и сина си.
          Във всеки случай, по добре от комшиите, които са бракувани, но непрекъснато се карат и побийват.

          Имам ли брак според вашите виждания?

          Семейство???? Бездетните семейство ли са?
          Абе....
          Нещо не разбирам
          От това, което си казвал тук, имам представа за теб като доста стабилен и оправен мъж, така че вие сте си семейство, нищо, че не сте подписвали.
          И все пак сте със старото възпитание и ценности.

          Моето мнение е, че "социалистическото семейство" не е лошо нещо, дори има своите предимства, ама как да стане в днешни дни, като жените са малко меркантилни к**венца.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Svetulka Разгледай мнение
            Няма как да подкрепя брака, защото е нещо напълно излишно в съвременния начин на живот. Само натоварва и ако тръгнеш да се развеждаш може да ти побелеят косите. Трябва да си луд да си го причиниш
            Буахахаха, не е истина, честно, това човекът до тебе ли ти го каза???? Мда, много е прав - бракът е крайно неизгоден за мъжа (защото по презумция той има повече пари), въобще бракът е крайно неизгоден за всеки, който има някой леФ отгоре, особено пък у нас. Зат'ва йеВеш и фръгаш - ово е стандарт, както са казали едни хора в един виц Айде да ти задам въпрос - що тръгваш да градиш бъдеще с някого, ако сис с основната мисъл, че ще се разделиш с него/нея? Ми не се обвързвай изобщо - скачай си от връзка във връзка и толкова(това при жените без пари свършва около 30-тата година, при тези с пари - към 50, че нали 50 било новото 30, спред една "успяла" българка, при мъжете слагаш още 10 години за тези без пари и 30 години за тези с, особено след като измислиха виаграта). То нито децата са самоцел (ама пусто възпороизводство, то затвао и ние, пък и не само ние, се напълнихме с орки), нито пък това да имаш човек до теб е нещо важно - личното ми мнение е, че това не те прави повече или по-малко личност, но това е друга тема.

            А и един последен съвет - ако имаш пари, много по-лесно е да си направиш предбрачен договор - повярвай ми, решава страшно много неща, ако тръгнеш да се развеждаш. Ако нямаш пари - прилапвай някой с пари, бракувай се с него/нея и бягай далеч от предбрачни споразумения. Ама да нямаш пари, да си намерил по-богат(а) от теб и да не се жениш, шото било проблем, ми върха на простотията си е.

            П.С. А всички могат да вземат пример от големия Митьо Пищова - той се "жени" само пред Бога (т.е. църковен брак), което не поражда никакво правно основание в гражданския мир, но така и вълкът сит, и агнето цяло, освен като преди това не е било напълнено
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Svetulka Разгледай мнение
              Няма как да подкрепя брака, защото е нещо напълно излишно в съвременния начин на живот. Само натоварва и ако тръгнеш да се развеждаш може да ти побелеят косите. Трябва да си луд да си го причиниш
              Брака си има своето място и днес. Въпросът е, че определени остарели и отхвърлени правни норми, трябва да бъдат реформирани.
              Проблема е, че всички станаха големи тарикати и консуматори, от тям няма как да има нормални семейства и връзки между мъжете и жените.

              Всички имат големи очаквания, за това колко много трябва да получат, а не виждат себе си, колко малко реално те могат да дадат.
              За това държавата и обществото е на тоя хал. Моралните подстъпи на обществото преднамерено бяха торпилирани!

              Коментар


              • Няма как да подкрепя брака, защото е нещо напълно излишно в съвременния начин на живот. Само натоварва и ако тръгнеш да се развеждаш може да ти побелеят косите. Трябва да си луд да си го причиниш

                Коментар


                • Семейство са тези, които живеят заедно и споделят добро и зло, уважавайки другия и за негово добро. Събирането и на сбърканите ги отделя, малко или повече от обществото, с което влиянието на тази девиация се покрива, така или иначе. Стига да спрат да парадират с това и да не ми се врат в краката да спят и да си Го турят с когото и както искат. Не да ги кара по улиците и в медиите, това е.
                  А, относно нормалността...Нима бива насила? Само се докарват "мъченици" и с това, им се раздухва рекламата. Благодаря, няма нужда. Истински ПЕ-ДА-ЛИ има и сред "хетеровците", поради преобладаващо мнозинство. С ТЯХ какво правим?
                  Last edited by Pyramid; 10.04.2017, 22:12.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Отдавна съм определил мисленето си.

                    Очевидно е, че ти не си усетил тънкият ми намек...

                    Моите съболезнования на модерацията, подложена на толкова силен ураганен вятър от всички посоки... /затова пък се кефят на големите си заплати.../, оффф, и тая вечер се разхълцах /уверявам ви, че не зная коя е причината за това!/...
                    Как да не съм усетил? Само направих обрат към съществената част - парафирането. Че някои все не си носят я перо, я мастило или червен восък с личен печат.

                    Коментар


                    • С брак или без брак, отива на едно и същото място, ако няма лично имущество.


                      ---------------------
                      Наивник, виж какъв голям късмет имаш, че църквата вече не гори на клада и не организира замеряне с камъни.

                      Коментар


                      • На клона.
                        И в двата случая.
                        Yeah

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Седя си и си мисля....

                          Брак???
                          Добре си живея и без брак с половинката и сина си.
                          Във всеки случай, по добре от комшиите, които са бракувани, но непрекъснато се карат и побийват.

                          Имам ли брак според вашите виждания?

                          Семейство???? Бездетните семейство ли са?
                          Абе....
                          Нещо не разбирам
                          Брака урежда имуществото той дава сигурност не дава уважение и вярност.Само се замисли примерно ти нямаш жилище вземаш примерно 4 бона живееш на жена си в имота нямате брак.Харчите цялата ти заплата ходите нагоре надоле дрешки парцалки коли бирички глезотийки и така след 20 г тя ти казва ми писна ми от тебе ай да те няма.......Къде отиваш ти?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Много просто! Подписваш се и заявяваш позиция. Имаш право на това и само психопатен режим може ти отнеме правото.

                            Отдавна съм определил мисленето си.

                            Очевидно е, че ти не си усетил тънкият ми намек...

                            Моите съболезнования на модерацията, подложена на толкова силен ураганен вятър от всички посоки... /затова пък се кефят на големите си заплати.../, оффф, и тая вечер се разхълцах /уверявам ви, че не зная коя е причината за това!/...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                              Нам що, ама си мисля, че темата е формулирана някак - срещу доста от прокламираните напоследък европейски "ценности"... Как да отговори еднозначно човек и как да подкрепи искането, като може да го обвинят, че се противопоставя точно на определени европейски "ценности", па - права на човека, па...? Сложна тема!
                              Много просто! Подписваш се и заявяваш позиция. Имаш право на това и само психопатен режим може ти отнеме правото.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Cleo Разгледай мнение
                                МАМА ТАТКО И ДЕЦА
                                Европейска гражданска инициатива за защита на брака и семейството

                                Нека да подкрепим заедно брака и семейството в Европа:

                                Брака - постоянен съюз на вярност между мъж и жена с цел създаване на семейство.

                                Семейство – Баща, майка и техните деца.

                                Семейни взаимоотношения – законни взаимоотношения между двама съпрузи, или между родител и дете.

                                Да, подкрепям искането за регламент на ЕС, който дефинира смисъла: Бракът е съюз между един мъж и една жена и семейството се основава на брак и/или потомство.
                                http://www.mumdadandkids.eu/bg
                                мда те досега ни показваха и убеждаваха в Еврогейските ценности как чалга разпоретините си постигат всичко със свирки и стават звезди, показват ни колко е добре когато има педали които се гушкат, държат за ръчичка и мляскат на публични места, показват ни как в модерния запад на гейовете в детските колички си возят домашните любимци, показват ни Кончита Вурст като страхотно постижение на Европуделите за правата на човека, някаква траверса с брада .... Славчо с курвите му по БТВто от 30г. ръси глупости тва не е ден два, Азис някаква смесица между Албански Пустинник и Кремиковски Търсач, простотията и голотията с курвондилите са на пиедестал и ти сега си тръгнал да подкрепяш традиционните ценности които Еврогейовете развалиха ?!?
                                Еми успех брачед, но надали след 3-4 поколения като приемем всички Исляма в Европа тогава може и да стане щото Шарията не ги позволява горните неща, но пък ще се женят тогава децата по снимка от родителите и жените ще ходят облечени като пингвини .....
                                Това е доктрината на човешките права и свободи на Сороспиите (Неолиберастията), ако имаш нещо напреки отиди и се оплачи там и агитирай за традиционните семейства не във форума ......
                                Last edited by michaelis12; 03.04.2017, 20:21.

                                Коментар

                                Working...
                                X