IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отчетът на Плевнелиев

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
    5 години -загуба на време и ресурси за България.
    Да и сега чак и тема сте му отворили , 5 години го гледахме и слушахме сега и ще го четем ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 888 Разгледай мнение
      5 години -загуба на време и ресурси за България.
      Не пет шест загубени години за България.ГЕРБ окраде и съсипа България

      Коментар


      • 5 години -загуба на време и ресурси за България.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
          Колкото и да е парадоксално, в момента за Плевнелиев съжаляват много хора. Дори и тези, които непрекъснато и организирано го плюваха. Стресова ситуация - остават без работа, а новите назначения още са неизвестни? Дали ще ги поканят пак? И кой ще е сега на мушката? Въпроси, въпроси... Имам предположения, а вие?
          Ми тея хора като постъпваха на работа не знаеха ли че мандата е пет години?Са кво са праат на ущипани моми?

          Коментар


          • Колкото и да е парадоксално, в момента за Плевнелиев съжаляват много хора. Дори и тези, които непрекъснато и организирано го плюваха. Стресова ситуация - остават без работа, а новите назначения още са неизвестни? Дали ще ги поканят пак? И кой ще е сега на мушката? Въпроси, въпроси... Имам предположения, а вие?

            Коментар


            • Аз пък се ужасих от така наречените национални медии.Наблягнаха на жълтото и поведението на Беновска като не излъчиха въпроса който тя зададе.Така всички видяха как Беновска вади ябълка а охраната я гони.И никой не чу кво тя пита.А тя попита колко му плащат на нашия евроатлантик за да плюе по Русия и защо използва Президентската институция за лични цели?Но тия въпроси бяха заглушени.Оказва се че на евроатлантици неудобни въпроси не могат да се задават.Тези въпроси са за Орешарски и Радев.Ей това е евроатлантическа ценност свобода на словото мое да има само каквото ни е угодно на нас.Затова ше слушаме РТ и Русия24.Тия национални медии мен ме отвратиха отдавна с грозните си манипулации.

              Коментар


              • Офф, на теб май всички ти дължат,
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Отчетът на Плевнелиев

                  Такава фукария не си бях представял, че е възможна ама нА, човекът ме опроверга.
                  Ей сега каза, че бил длъжник на народа. Т.е. и на мен.
                  The Mumy is alive, do not care about it !!!
                Working...
                X