IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отчетът на Плевнелиев

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

    Защото не искам да съсипвам бъдещето на децата си. Още година, две и аз също щях да бъда "неконвертируем" на друг пазар. "Стабилността" в България, стабилно съсипва последните остатъци от хора, които искат да я видят, като една истинска, а не фасадна демокрация, с върховенство на закона и лична икономическа свобода.
    Уви не виждам шанс това да стане в обозримо бъдеще.......а живота е кратък....още повече, когато имаш и малки деца, които просто не можеш да обречеш на подобно нещо.
    Eгоизъм от най-чист вид - казвам го с болка, защото сам за себе си ти си напълно прав и на мен ми е много трудно да извадя разумен аргумент, още повече материален такъв (а светът вече е супер материален, за съжаление). Разбира се, мога да ти говоря за морал, за чувство на дълг към дедите ти, към Родината, но ще е излишно. Разбирам те и същевременно не те разбирам - избрал си лесното, като помаците едно време - да си съхраниш семето, а не вярата (образно казано). И те коря, и едновременно с това не те коря - ти си преценил. Освен това не си нагъл и в повечето случаи имаме поне 99% засичане на мисленето.

    Колкото до Пеев - ми и аз бях там - и да, имаше и платени агитки от нищо не правещи софийски дришльовци, типични платени сороспии. Но имаше и много хора, които бяха там с убежденията си. А имаше и немалко, които бяха отишли да изпикаят кучето на паветата или да пийнат биричка с приятели. Всякакви имаше, само бедни, гладни и оскотели не видях, а те трябваше да са в първите редици, уж. Та и тук хем си прав, хем не си - сложно е.

    И понеже говорим за морал, а той е малко различен от законността, ето ти парадокс - а, защо точно протестирахме срещу Пеев? Ми той законово си беше напълно ок - човек, завършил право, абсолютно отговарящ като ценз за ДАНС, нали? Ама моралът, моралът... Та така и с емигрантството - ще ме разбереш, ще скръцнеш със зъби, ще ми теглиш една майна наум, но вътре в себе си ще знаеш, че съм прав. Но все тая - един разумен и предприемчив човек като теб вече е загубен за Родината си, децата му пък хептен. И това е трагедията. Бъди здрав!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
      пешов, когато аз излизах с двете си (все още) деца да протестирам против пеефското прасе, такива дето ще я оправяте България ни наричаха (и още наричат) соросоиди, жълтопаветници, "умни и красиви" дето не знаели, че София не е България.
      Е сега оставих на тия които иначе искат цяла България да заприлича поне на София (колкото и да е смешно това, при положение, че белчинската булка е просто прокси на "стабилния") да я оправят.
      Само не ми е ясно, как ще я оправите, като хем не гласувате, хем не протестирате! За оръжие дума да не става - народа е толкова прост, андрешковски и се скатава, че забрави!
      Освен, ако не се надаш някоя чужда армия да дойде да я "оправи" България а?....знам даже точно за коя си мечтаеш.
      Сега, кой е този „ пешов” не знам но, знам: Протестите, въпреки добрите си мотиви, са обречени, докато се гласува, както досега. Да НЕ гласуваш /при положение, че ти се „предлага” ( чети „налАга от системата”) да „избираш по-малкото зло”, също Е позиция. Защото, Зло „голямо” или „малко”, ВСЕ Е ЗЛО ѝ, избрал зло, добро да чакаш е не само наивно, ами и безпредметно. Та, когато си протестирал, ти си влязъл отново в подготвения ти капан,т.нар. „Матрицата”... И СИ СИ ИЗГУБИЛ И ВРЕМЕТО, И СИЛИТЕ, И ВЯРАТА.
      Т.е. може да ми се смеят някои но, съм прав до болка:
      1. ПАРАЗИТИТЕ, САМИ, НЯМА ДА ПУСНАТ КОКАЛА.„
      Гербери””, „комунисти”, „депесари” и други свякакви паразити. ТЕ ЗА ТОЗИ „КОКАЛ” ЖИВЕЯТ. ТОЧКА.
      2. ТРЯБВА ДА ИМ СЕ ВЗЕМЕ. С пред - и по-изборно НЕнасилие. А, именно, с НЕгласуване - ама за всякакви - които, НЕ издържат теста за морал и намерения. Гласуваш за издържали.
      Както виждаш, изход има. Мен, откак го осъзнах, кандидат-депутат не е успял да ме излъже повече.
      Last edited by Pyramid; 17.10.2018, 16:11.

      Коментар


      • пешов, когато аз излизах с двете си (все още) деца да протестирам против пеефското прасе, такива дето ще я оправяте България ни наричаха (и още наричат) соросоиди, жълтопаветници, "умни и красиви" дето не знаели, че София не е България.
        Е сега оставих на тия които иначе искат цяла България да заприлича поне на София (колкото и да е смешно това, при положение, че белчинската булка е просто прокси на "стабилния") да я оправят.
        Само не ми е ясно, как ще я оправите, като хем не гласувате, хем не протестирате! За оръжие дума да не става - народа е толкова прост, андрешковски и се скатава, че забрави!
        Освен, ако не се надаш някоя чужда армия да дойде да я "оправи" България а?....знам даже точно за коя си мечтаеш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

          Защото не искам да съсипвам бъдещето на децата си. Още година, две и аз също щях да бъда "неконвертируем" на друг пазар. "Стабилността" в България, стабилно съсипва последните остатъци от хора, които искат да я видят, като една истинска, а не фасадна демокрация, с върховенство на закона и лична икономическа свобода.
          Уви не виждам шанс това да стане в обозримо бъдеще.......а живота е кратък....още повече, когато имаш и малки деца, които просто не можеш да обречеш на подобно нещо.
          Оправдания оправдания оправдания.Но ние ще я оправим рано или късно и тогава няма да ви искаме

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            За кого да гласувам бе за кого като всичките са боклук до един са боклуци.Ти защо не остана тука да се бориш а се махна
            Защото не искам да съсипвам бъдещето на децата си. Още година, две и аз също щях да бъда "неконвертируем" на друг пазар. "Стабилността" в България, стабилно съсипва последните остатъци от хора, които искат да я видят, като една истинска, а не фасадна демокрация, с върховенство на закона и лична икономическа свобода.
            Уви не виждам шанс това да стане в обозримо бъдеще.......а живота е кратък....още повече, когато имаш и малки деца, които просто не можеш да обречеш на подобно нещо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

              А като не гласуваш, мислиш ли, че ще им накривиш шапката?
              Хем псуваш по тях, хем изливаш цялата си злоба, върху други, които искат да променят нещо, най-вече в посока борба с корупцията и съдебната система/прокурватура, обсебена от д(п)с.
              Това кара хората да си бият шута от тая прокажена територия.
              За кого да гласувам бе за кого като всичките са боклук до един са боклуци.Ти защо не остана тука да се бориш а се махна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                А като не гласуваш, мислиш ли, че ще им накривиш шапката?
                Хем псуваш по тях, хем изливаш цялата си злоба, върху други, които искат да променят нещо, най-вече в посока борба с корупцията и съдебната система/прокурватура, обсебена от д(п)с.
                Това кара хората да си бият шута от тая прокажена територия.
                Ти нали си за ДСБ , що "си би шута " ? И като е "прокажена " територията , какъв го дириш тука ? В Германия май нема кой да ти тегли майната , че да мирясаш , нямате начесване ... !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Че Жельо Таско Курнела Круме и компания нали са същите боклуци като Атанасов Иванов МаЛтинчо и всичката седесарско демократична гмеж а депесето са уродливи крадци и клептомани
                  А като не гласуваш, мислиш ли, че ще им накривиш шапката?
                  Хем псуваш по тях, хем изливаш цялата си злоба, върху други, които искат да променят нещо, най-вече в посока борба с корупцията и съдебната система/прокурватура, обсебена от д(п)с.
                  Това кара хората да си бият шута от тая прокажена територия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                    Истерията срещу Плевнелиев, само доказва, колко прав е във всяко едно отношение и за партиите в парлаМЕНТА, и за руските болкуци, и за безнадежно корумпираната кочина.
                    Ха ха ха Роси Банова си е един шушляк джендераст натовски педераЗ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      Цачева , Захариева , Ангелкова , Караянчева ...
                      Че Жельо Таско Курнела Круме и компания нали са същите боклуци като Атанасов Иванов МаЛтинчо и всичката седесарско демократична гмеж а депесето са уродливи крадци и клептомани

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                        Плевньо беше кадър на Боко тиквата и герп. Лошото е, че на гербавите всичките им кадри са такива - смотани, некадърни, за сметка на това нахални и с голямо самочувствие.
                        Е то само на герп кадрите да бяха такива лесна работа.На всички партии кандидатите са все такива.И са и крадливи.Простия мързелив и негоден индивид много добре знае че не може да се конкурира с умния работливия и кадърния и затова се записва в некоя партия.Преди им викаха номенклатурчици са е същото само дето партиите са повече от една.Изявата на тия боклуци е в държавната и общинки администрации и по върховете на държавните фирми.То и затова България изглежда и се усеща по този начин.Кво да ги коментирам още

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          Цачева , Захариева , Ангелкова , Караянчева ...
                          Не забравяй фидосова! Или онова руменобузото дето беше от бекапе-майка, а сега е от бекапе-герб...данаилчо май се зовеше.
                          Но то към която и партия да се обърнеш в днешния парламент са все такива. Ей на белата златка сега се е активирала и вие, като кучка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                            Плевньо беше кадър на Боко тиквата и герп. Лошото е, че на гербавите всичките им кадри са такива - смотани, некадърни, за сметка на това нахални и с голямо самочувствие.
                            Цачева , Захариева , Ангелкова , Караянчева ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от emomarina Разгледай мнение
                              Ще бъде запомнен. Толкова голяма гротеска не е имало в новата ни история. Години на срам... Сега генерала ми се вижда направо извънземен в сравнение с този.
                              Плевньо беше кадър на Боко тиквата и герп. Лошото е, че на гербавите всичките им кадри са такива - смотани, некадърни, за сметка на това нахални и с голямо самочувствие.
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                                Истерията срещу Плевнелиев, само доказва, колко прав е във всяко едно отношение и за партиите в парлаМЕНТА, и за руските болкуци, и за безнадежно корумпираната кочина.
                                Ъхъ , безнадеждно е прав ...

                                Коментар

                                Working...
                                X