IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Почивка в Гърция 2016?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • не е Нужно да чакаме лятото - 3-ти март идва, после има и Великден

    Коментар


    • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
      С нетърпение чакам лятото да видя колко от заканите на блокираните по границата ще се изпълнят.От сега съм сигурен,не народ а мърша
      естествено, че никой няма да блокира границата от наша страна, още повече пък през лятото - в това отношение сме абсолютно пълно пОтки и си заслужаваме тъпченето отвсякъде, а първите, дето ще си юрнат на моренцииии, и то още за Великден, ще са точно тези, дето сега блокирали уж.

      Абсолютно съм убеден, че не повече от 2 часа, след като маляките свалят окончателно блокадата, нашите пОтки също ще я свалят, "за да не разваляме добрите отношения с комшиите"

      П.С. Мито, баце, в темите за банките понякога имаш попадения, но това ти изказване е пълна дрисня, както и на повечето защитаващи маляките с някакви ултра измислени аргументи - в Малякия мутри няма ли, там не експлатират български на макс, включително сексуално, гадна храна няма ли, гадни плажове няма ли, единствено морето им е синьо, но това е природа (Черно море си е мъртво море и толкова).
      Иначе казано, ти не плащаш на мутрата, дето е окрал България, но все пак плаща нещо тук, но плащаш на маляката, който пак е окрал България, или хайде по-точно, възползвал се е от слабостта ни, за да наема родни жени, които малтретират зверски
      Логика?!?!? Убеден съм, че нито един от вас няма такава, затова и зададох въпрос - дайте нещо конкретно, пък да си говорим, но не с кухи фрази и заклинания!!!

      П.П.С. И аз не харесвам Бг мутрите, но ги предпочитам пред маляшките - все пак получавам парите си в България, а не в Малякия, но това е минимален проблем за "родолюбците" у нас... Всеки народ си заслужава съдбата - ние най-вече
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • С нетърпение чакам лятото да видя колко от заканите на блокираните по границата ще се изпълнят.От сега съм сигурен,не народ а мърша
        За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
          Накратко - след поредния цирк по границата, за N-та поред година са ми интересни нагласите на списващите тук - ще идете ли да оставите някое евро тая година там или не?
          Винаги и с кеф ходя там

          Един леФФФ не съм оставил на мутрите тук са последните 10 години било летото или зимата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Тръгваш в грешната посока поне що касае мен. За да съм по-конкретен, аз винаги избирам българското, ако е по-добро от чуждото. Практичен човек съм. Ако ме питате, търпя ли загуби - не, не търпя. Товарите за Гърция си пътуват. Да се оправят транспортните фирми. Аз си имам договори.
            Ако ще мъдрим положението на границата и как може да се спаси - да го мислим. Но ако ще мислим в посока да отмъщавам за блокадата - без мен.
            защо, нали си практичен човек - блокада на границата, по-малко туристи, по-евтин продукт догодина, при константно качество, ако го приемем за константа. Къде ти се загуби интереса? Ти си много умен човек, а допуска елементарна мисловна грешка, грешка, която е много по-подходяща за тираджия, но не и за теб (имам високо мнение за теб и то е заслужено).
            Хайде сега ме обори, ще се радвам да го направиш.
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Ако ме питате, търпя ли загуби - не, не търпя. Товарите за Гърция си пътуват. Да се оправят транспортните фирми. Аз си имам договори.
              Товарите за Гърция не си пътуват, вярвай ми. Естествено имаш право да не ти пука за "транспортните фирми", но утре няма да ни пука за строителните фирми, после няма да ни пука за шивашките фирми и т.н. докато не остане кой да плаща данъци и да осигурява заплати на учители, лекари, полицаи. Тогава може да ти запука.
              "транспортните фирми" са български фирми, служителите им са български работници, които си плащат осигуровките. И докато мислим, че е важно само на мен да ми е добре, няма да стигнем до никъде, не само до гръцката граница.
              Погледни го от друга страна. Ако някой търговец ти продава кофти продукт, ти ще си купиш ли от него друга стока? Разбира се, никой не мжое да те спре да го направиш.

              Коментар


              • Страшна тема, ей!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  с кое не си съгласен, Мамун?
                  Дай конкретно, че да оборвам конкретно, точно за маляките - щото някакси много лесно виждаме сламката в собственото око, а не виждаме гредата в чуждото Точно обратното на поговорката - а и тази любов към чуждото - честно, не я разбирам Националния нихилизъм е тоилкова дълбоко вкоренен у нас, че все по-често се чудя как е възможно все още да има някакво си там формирование наречено България
                  Тръгваш в грешната посока поне що касае мен. За да съм по-конкретен, аз винаги избирам българското, ако е по-добро от чуждото. Практичен човек съм. Ако ме питате, търпя ли загуби - не, не търпя. Товарите за Гърция си пътуват. Да се оправят транспортните фирми. Аз си имам договори.
                  Ако ще мъдрим положението на границата и как може да се спаси - да го мислим. Но ако ще мислим в посока да отмъщавам за блокадата - без мен.

                  Коментар


                  • с кое не си съгласен, Мамун?
                    Дай конкретно, че да оборвам конкретно, точно за маляките - щото някакси много лесно виждаме сламката в собственото око, а не виждаме гредата в чуждото Точно обратното на поговорката - а и тази любов към чуждото - честно, не я разбирам Националния нихилизъм е тоилкова дълбоко вкоренен у нас, че все по-често се чудя как е възможно все още да има някакво си там формирование наречено България

                    Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Не можете да ме съгласите.
                    Няма как да се отвърне на 200 идиота с идиотщина на цяла нация.
                    Няма как бойкотирайки гръцкото да изправим на крака българското, защото насреща има сръбско, македонско, турско.

                    Българското трябва да се бори, където успее - успее. Където не успее - майната му.
                    И какво? Срещу фермерите - шофьори Баси дипломацията
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Не можете да ме съгласите.
                      Няма как да се отвърне на 200 идиота с идиотщина на цяла нация.
                      Няма как бойкотирайки гръцкото да изправим на крака българското, защото насреща има сръбско, македонско, турско.

                      Българското трябва да се бори, където успее - успее. Където не успее - майната му.
                      И какво? Срещу фермерите - шофьори Баси дипломацията
                      A питаш ли ги шофьорите дет спят в камионите по 3 дни? И те са хора все пак.
                      А бизнесът, който трябва да си вземе стока през Гърция, колко загуби трябва да понесе - загуби на пазар, допълнителни разходи по престои, развала на стока, лихви, а разходите в офисите и фабриките не спират?
                      И на всичко отгоре гръцките власти да твърдят, че не можели да се справят със стотина фермери. Айде, няма нужда.
                      И при положение, че губя средства и клиенти заради смотаните малаки, аз да взема да отида да почивам в Гърция, че да им купувам произведеното от същите миризливи фермери. Може 100 еврака да загубят от мен, ама все е нещо.

                      Коментар


                      • Войната като продължение на дипломацията.
                        Относно 200 идиоти след ккато явно става с одобрението на тяхната държава, то вече става леко вражеско настроението...
                        Last edited by Jekata; 17.02.2016, 22:59.

                        Коментар


                        • Не можете да ме съгласите.
                          Няма как да се отвърне на 200 идиота с идиотщина на цяла нация.
                          Няма как бойкотирайки гръцкото да изправим на крака българското, защото насреща има сръбско, македонско, турско.

                          Българското трябва да се бори, където успее - успее. Където не успее - майната му.
                          И какво? Срещу фермерите - шофьори Баси дипломацията

                          Коментар


                          • Миналата година бях в Турция.
                            За тази година се бях настроил за Гърция, но положението и в двете държави е мамата си джаса. В едната яко атентати, а в другата държавата и държавността са капитулирали. Някой за Кипър мислил ли е/ ходил ли е? Там как е хавата?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                              Моето предложение мисля е видно във в въпроса на темата?
                              Смятам надценил, че се говори за икономическа блокада всяка година и не стига че чпречат да се видят пари, за да се харчат лятос при тях, а накраяв ззнакна бблагодарности остатъка ще им снесем.Но това е за ссъздаващи хора, двама-трима дотук поне не ги виждам такива.
                              А най-странното е как незаконна стачка като не могат да я разтурят.
                              ти луд ли си бре, Жека Булгаристанецът е закърмен с мечтата да не се мине за 5 стинки - той затова и тича с трамвая да си точи вода от Банята, ти за маляшко ще му шпрехаш

                              Конкретно - у нас липсва каквото и да е чувство за национална принадлежност, при нас всичко е на принципа "прееВи другарче", пък и мечатат на всеки селяндур е да постне у фейса - Моренциии, Халкидикиии, щото друго си е да идеш в някоя къша, при баба на 15 км от чакълестия плаж на 18-тия ръкав, било много натур бабата да ти прави мекички, виж при баба у Кранево няма да иде, но това е друга тема - колко е гордо да кажеш, че си бил на море в чужбина, а не в омразната България...

                              П.С. Обиколил съм Малякия от Дедеагач до Спарта, бил съм и на повечето острови - ако го сравнявам с Португалия или Италия - ами говняна работа. А и те нощен живот почти нямат, ако го сравня пък с България, макар че не е много гот и да ти повръщат разни невръстни из Слънчака.

                              П.П.С. А за националната идентичност - поляците престават да купуват мляко, след като му вдигат цената по времето на соц-а, ей-така, напук, щото са недоволни, цялата нация става като един и го прави, след като няколко седмици млякото вкисва, правитеслтвото сваля цената - когато това се случи у нас, ще повярвам, че е възможно да сме изградили Гражданско обшество, а не сбирщайн от селяндури, "граждани" на СОфия, Варна, Пловдив, Бургас...
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
                                На мен ми разкатават мамата в служебен план покрай тази блокада. Трябва да съм луд да отида в Гърция на море тази година. Всяко нещо си има предел.
                                Тъпоумни са твърденията, че като не искал някой да ходи на Сънито, само гръцко било алтернатива. Ей, верно другаде море и плаж нямало.
                                А за разтурването на блокадата си много прав. Значи фермерите казвали на гръцката полиция кога да пускат камионите, как става тая работа. Е това не го разбирам, не ми е ясно и как не може да се отблокира границата, където 50 - 100 селяндури си паркирали тракторите.
                                Дам, това пропуснах, няма Балкан, няма Запомни Балкани, няма Турция, за някои и други дестинации. Добре, че има гръцко море, че сме живи умрели. А у нас друго освен Слънчака няма.
                                За разтурянето - Срещу държавата се не тича, ама дали нарастване на товарните превози не бъркат нейде. Веднъж на турците, после маляките.

                                Коментар

                                Working...
                                X