IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Одобрявате ли автомобилите с не софийска регистрация, да плащат такса...

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Задръстванията в София да не би случайно да са от автомобили с несофийска регистрация ? По разумно е софийската регистрация да и се набие такса.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Не, не съм съглаен !
      Ако бизнесът е толкова загрижен за екологията или задръстванията в София да открива работни места в близката провинция.....Ще им излиза далеч по-евтино...


      пп Забелязват се наченки - В Драгоман, Сливница, Костинброд се правят такива малки фабрики....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
        Темата е : Одобрявате ли автомобилите, които не са със софийска регистрация, да плащат такса за влизане в столицата

        Против съм по-принцип. Живея в София, имам два автомобила и двата са със софийска регистрация. Вие какво мислите по въпроса.
        А собствениците на автомобили със софийска регистрация одобряват ли да плащат такса за влизане във всеки един град в България?

        Коментар


        • Конституция на република България

          Чл. 6. (1) Всички хора се раждат свободни и равни по достойнство и права.

          (2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.

          Чл. 19.(2) Законът създава и гарантира на всички граждани и юридически лица еднакви правни условия за стопанска дейност, като предотвратява злоупотребата с монополизма, нелоялната конкуренция и защитава потребител

          Чл. 35. (1) Всеки има право свободно да избира своето местожителство, да се придвижва по територията на страната и да напуска нейните предели. Това право може да се ограничава само със закон, за защита на националната сигурност, народното здраве и правата и свободите на други граждани.

          И така нататък - не ми се търси повече - но съм убеден че подобно ограничаване нарушава огромно количество закони - освен самата конституция.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
            Темата е : Одобрявате ли автомобилите, които не са със софийска регистрация, да плащат такса за влизане в столицата

            Против съм по-принцип. Живея в София, имам два автомобила и двата са със софийска регистрация. Вие какво мислите по въпроса.
            Напълно убеден съм че подобно нещо е незаконно.

            Коментар


            • Одобрявате ли автомобилите с не софийска регистрация, да плащат такса...

              Темата е : Одобрявате ли автомобилите, които не са със софийска регистрация, да плащат такса за влизане в столицата

              Против съм по-принцип. Живея в София, имам два автомобила и двата са със софийска регистрация. Вие какво мислите по въпроса.
              г-жа Фирдевс.2015г.
            Working...
            X