IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо Русия продава петрола си за долари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
    Да не изброявам факти за тея небостъргачи, че ми е писнало и целия свят вижда
    Само не бъркай факти с пиянски бълнувания след прекаляване със самогон, както и целия свят със село Долно Уйново.
    Don't work hard, work smart!

    Коментар


    • Руснаците винаги знаят какво да правят! Да не ги мислим тях.

      Коментар


      • Втори Суецки канал само за 1 година - За осъществяването на проекта ще работят компании от Обединените арабски емирства, Холандия, Белгия и САЩ. Китайците явно са изпуснали поръчката, но ме впечатлява срока и ако наистина го построят до август 2015 г. това ще е невероятно инженерно постижение. Новият канал ще е 74 км. дълъг и ще струва само около $ 8.4 млрд. което ми изглежда чак невероятно, като половината ще отидат за 3 тунела под канала които ще свързват Синай с Египет. Подобно на първото дружество в 19 век и този път ще се емитират акции и ще има IPO, но най-вероятно на борсата в Кайро. Не мога да видя ширината и дълбочината на новия канал, но вероятно ще е предвиден за преминаване на танкери тип Суецмакс, а може и на най-големите супертанкери, което заедно с по-бързото пропускане на кораби, вероятно ще снижи цените на петрола за Европа, особено с отварянето на Иран и падането на ембаргото. Има устна договореност, между Русия и Египет, за създаване на руска индустриална зона край канала. http://newsline.bg/read_more.php?post=3914
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
          финансират ги Иран и Сирия, те не го крият даже
          ама и ти кат малките деца, то те самите немат пари, те били финансистите .... мдобре ако ми каеш, че и Ал Кайдата и Осамата и целия театър дет беше там с тея 2 небостъргача, пак са виновни арабите и ще призная ....
          Да не изброявам факти за тея небостъргачи, че ми е писнало и целия свят вижда, но кво може да им каже на американците .....

          Коментар


          • виновна за ... е държавата ....
            Държавите не могат да имат вина. Вина имат отделните личности. Държавите не могат да са виновни, също както и Дядо Коледа не може да е виновен, Летящото спагетено чудовище не може да е виновно, въображаемият дракон от килера не може да е виновен...



            Защото държавите, Дядо Коледа, Летящото спагетено чудовище, въображаемият дракон от килера не са реални обекти/субекти - те съществуват само в главите на тези, които си ги въобразяват, те са част от колективното въображаемо, те са колективни халюцинации.

            Вината е на онзи идиот, натиснал голямото червено копче. И на всички останали, които изобщо са допуснали да е възможно идиот да натиска червени копчета, в резултат на заповед на друг идиот, който е подчинен на трети идиот и т.н. до върха на властта, където е твърде вероятно да седи психопат.

            Запознайте се с Експеримента на Милграм и помислете какво означава. Следващия път когато някой ви каже „не може да има толкова безотговорни хора, това няма да се случи“ - спомнете си за експеримента на Милграм.

            Добавете и естествената склонност на психопатите да придобиват власт, както и ефекта на властта върху морала на властимащия.

            Сега май тоталното ядрено унищожение не изглежда толкова невъзможно, нали?
            Last edited by vstoykov; 12.08.2014, 13:33.
            Два прости метода за легално намаляване на данъците

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              тея Хамас само не знам и кой ги финансира ей тва е ключа от кошницата ...
              финансират ги Иран и Сирия, те не го крият даже
              Don't work hard, work smart!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                Е аз също не знам кой ги финансира.
                Доколкото разбрах в последните дни са изстреляли стотици ракети към израел. Това го правят от жилищни райони. Е каква трябва да бъде изрзелската реакция спорет теб?
                Също доколкото разбрах, армията е предупредила цивилните да се изнасят, а по-голямата част са отказали.
                Няма нормален човек който да одобрява убийствата на мирни жители. Но когато е война, то не пита, за съжаление.
                Ето колегас и за тоя самолет, американеца го казва, много печен тип е тоя Ron Paul, жалко, че банкерските бандити го сложиха у лево. Има много готини книги, изказвания в Youtube клипчета с дебати и т.н.

                http://www.zerohedge.com/news/2014-0...its-telling-us

                --- Yet the war propaganda was successful in convincing the American public that it was all Russia’s fault. ----

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                  еми за палестинците ми, тях ги изпотрепаха независимо кви са цивилни, деца жени уж "Хамас" от де ги измислиха тея Хамас само не знам и кой ги финансира ей тва е ключа от кошницата ...
                  Е аз също не знам кой ги финансира.
                  Доколкото разбрах в последните дни са изстреляли стотици ракети към израел. Това го правят от жилищни райони. Е каква трябва да бъде изрзелската реакция спорет теб?
                  Също доколкото разбрах, армията е предупредила цивилните да се изнасят, а по-голямата част са отказали.
                  Няма нормален човек който да одобрява убийствата на мирни жители. Но когато е война, то не пита, за съжаление.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                    Не съм гледал, ама за палестинците ли говориш?
                    еми за палестинците ми, тях ги изпотрепаха независимо кви са цивилни, деца жени уж "Хамас" от де ги измислиха тея Хамас само не знам и кой ги финансира ей тва е ключа от кошницата ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      не ми издребнявай тука с някви, сополи, че джобели трупове те ше си получат възмездие питам аз колко души са загинали в тоя самолет (жалко за което) 300 ?

                      я ги погледни тея тука у тая статия където американцьй и израелцьй са виновни

                      http://rt.com/news/175380-gaza-un-school-shelling/

                      http://www.bbc.com/news/world-middle-east-28478792

                      тука бройката минава 800 стин ама "официално" и Путин иначе дзвер а американцьй и израелцьй герои на мира тъй ли ??
                      Не съм гледал, ама за палестинците ли говориш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                        Ето ти нещо да четеш ако знаеш руски,

                        http://echo.msk.ru/programs/code/1366982-echo/
                        не ми издребнявай тука с някви, сополи, че джобели трупове те ше си получат възмездие питам аз колко души са загинали в тоя самолет (жалко за което) 300 ?

                        я ги погледни тея тука у тая статия където американцьй и израелцьй са виновни

                        http://rt.com/news/175380-gaza-un-school-shelling/

                        http://www.bbc.com/news/world-middle-east-28478792

                        тука бройката минава 800 стин ама "официално" и Путин иначе дзвер а американцьй и израелцьй герои на мира тъй ли ??

                        Коментар


                        • Ето ти нещо да четеш ако знаеш руски,


                          Вообще, конечно, еще на прошлой неделе я понимала, что под Тореза, скорее всего, царит дикое мародерство. Было интуитивно понятно, но я об этом не говорила, потому что, ну, фактически доказательств не было, потому что покажут тебе фотографию, на которой ополченец держит золотую сережку. А откуда ты знаешь, что он с ней сделает? Может, он ее потом обратно положит.

                          Ну, вот, появились замечательные кадры типа этой золотухи, а также появился замечательный приказ Игоря Ивановича Стрелкова о том, что в связи с мародерством приказываю все найденные на трупах вещи сдать и направить, внимание, в Фонд обороны Донецкой народной республики.

                          То есть мародерство с точки зрения Игоря Ивановича должно быть узаконено и совершаться в государственном масштабе. Видимо, это есть духовность.
                          http://echo.msk.ru/programs/code/1366982-echo/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                            гавариш американцьй вьйновни?
                            ньет те винаги имат право барабар с израелците кой според теб вьйновен мм ?
                            Кат изнасяш вържавата и ти взимат кинтите да са на "сигурно" я после папробай да ги вземеш от тех, ше ги вземеш амааа кат немците си върнат от американцьй золотото около 3 иляда тонов ...

                            И пачему сега американцьй не казват нищо на Израел, че праат геноцид, ми ай нали са умиротворители всеки път, да пращат там войски и да "спасяват" палестинските деца мм ? Ама иначе американцьй винаги у право ... ше ги еба в измекярската долна еврейска измет
                            Last edited by michaelis; 28.07.2014, 15:58.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                              т...
                              гавариш американцьй вьйновни?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                                Арбитражно дело между страни с домисил извън ЕС...

                                Доколко страна може да иска изпълнение в страната на арбитража или в трета страна не мога да кажа...

                                Но Ходорковски не е малък, сигурно има и добри адвокати, ще се оправи и без мен ....
                                ти кат малките деца тва да не е негово, Пичкоровски олигарх неккав, кат нашите кауни Златев, Пеевски, Черепи и други герои от зоологическата градина. От де го е взел това нещо да не е газта негова или нефта или квото и да е там, чудно ми е тоя Путинчита как не го е бастардисал до сега както Дерипаската и той се правеше на отворен нещо

                                https://www.youtube.com/watch?v=FFUw9BIrBL0
                                ама човека си му казва право куме в очи да си му върне химикалката.....

                                За такива олигарси "присвоили си нещо от приватизацията" и, че и се жалват в някви си международни "американизирани институции", разграбват държавата и изнасят парите навънка, тряя да хапнат нещо и да се задавят не може така. Тука подкрепям напълно Путинчита, държи си на държавата човека, може да е всякакъв, но не изнася всичко като нашите кретени каквото разграбиха и всичко навънка ...

                                Ти кат толкоз верваш на тея в Хага или Страсбург, да си видял до СЕГА нещо Палестинците да са спечелили там ммм ? Требят ги кат мрасни кучета тея кавали евреите с години ей тва не е ден два, а с години и нищо и никакви жалби няма в тоя миризлив съд нито ще има нито ако има ще бъдат спечелени !!!
                                Last edited by michaelis; 28.07.2014, 15:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X