IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

А не може ли просто чалгата да се направи акцизна стока?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Късмет на хората, дето ще корегират IQ-то с музика.
    https://www.youtube.com/watch?v=YObQ6bP0eDQ
    Ето малко музика, за повишаване на интелектуалния капацитет с 10%. За да не станем прекаленно умни, обаче, е хубаво след горната песен да си пуснем новата песен на азис за между 10 и 15 секунди. Така де, IQ-то и музикалните предпочитания на човек са в тясна корелация.
    #dagoduhatbednite

    Коментар


    • За съжаление чалгата се е пропила в културата ни, промивайки много мозъци, най-вече на младите. Някои хора просто имат интерес от тази "музика" и влиянието и върху масите. Сами си правете изводите.

      ___________
      Натисни тук
      Натисни тук
      Натисни тук
      Кликни тук
      Last edited by chichoto21; 28.06.2015, 22:37.

      Коментар


      • ха-ха-де така да беше.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от superzozo Разгледай мнение
          Аз съм за абсолютна забрана на чалгата в училищата..!!!


          Fifa coins
          И даже телевизионните канали с чалга изпълнения трябва да станат платени.. то си е като филмите за възрастни- не може децата да се обременяват.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от RealUser Разгледай мнение
            Факт, е че тази музика ти убива IQ-то както и КПД-то.
            Факт е че бъркаш причина и следствие

            Коментар


            • Аз съм за абсолютна забрана на чалгата в училищата..!!!


              Fifa coins

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kefal Разгледай мнение
                Тук не съм съгласен, всеки трябва сам да избира каква музика да слуша, за всеки влак си има пътници.
                Имам много добри спомени свързани с чалгата, например турнетата на МТел и Пайнер, който вървяха няколко години подред и бяха много популярни, каква навалица беше само и колко народ се събирахме. И сега от време на време си пускам ТВ Планета, ами има и стойностни парчета. Че има и пошли, не отричам, ама недейте да режете цялата ръка заради един пръст. В малките градове това е любимия тип музика на населението.
                Аз пък мислех ,че гледаш "Меццо"!!!

                Коментар


                • Аз също съм на мнение, че чалгата трябва да се забрани. Факт, е че тази музика ти убива IQ-то както и КПД-то. А по чалга дискотеките всеки се чуди на кой по-интересен да се прави и айде да се бием. Простотията там се лее както водата пада в Ниагарския водопад.

                  Коментар


                  • Не обичам чалгата, но още повече не обичам забраните.

                    Коментар


                    • ае сега... чалгата е проблемът..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        а нещото азис - стопено за лой.

                        Все смрадливи идеи имаш
                        Аман от глупаци!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Чалгата трябва да бъде забранена със закон, а нещото азис - стопено за лой.
                          Тук не съм съгласен, всеки трябва сам да избира каква музика да слуша, за всеки влак си има пътници.
                          Имам много добри спомени свързани с чалгата, например турнетата на МТел и Пайнер, който вървяха няколко години подред и бяха много популярни, каква навалица беше само и колко народ се събирахме. И сега от време на време си пускам ТВ Планета, ами има и стойностни парчета. Че има и пошли, не отричам, ама недейте да режете цялата ръка заради един пръст. В малките градове това е любимия тип музика на населението.

                          Коментар


                          • Чалгата не е причина, а следствие.

                            Коментар


                            • Чалгата трябва да бъде забранена със закон, а нещото азис - стопено за лой.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Не знам дали инфото е вярно ( адмирации ако има истина), но въздействието на чалгата е потвърдено с изследвания върху детска психика.....
                                Аз съм за абсолютна забрана на чалгата в училищата..!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X