IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се порадваме на Григор Димитров и да му пожелаем скоро да е номер едно

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
    Хубу стискате палци за Григорчо Пътникоф от Хаскьой ,обаче аз съм за Маша и това да си намери истински мъжжж.....

    http://rsport.ru/photo/20130402/654525580.html

    http://rsport.ru/tennis/20130402/654505722.html
    Абе, нека дойде за 2 седмици из Българията, да домъкне и една камара папараци.....
    Имаме нужда от реклама

    Коментар


    • Хубу стискате палци за Григорчо Пътникоф от Хаскьой ,обаче аз съм за Маша и това да си намери истински мъжжж.....

      http://rsport.ru/photo/20130402/654525580.html

      http://rsport.ru/tennis/20130402/654505722.html
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Хахах, да ама Маша днес на финала срещна истински мъж
        Абсолютно вярно. На Серена Уилямс, ако някога и омръзне тениса, може спокойно да бачка като охрана в нощните клубове. С тоя гръб като на гребец, рамена на като на пауър-лифтър и крака на щангист, може да е сериозна заплаха за някои мъже.
        Тая сигурно вдига 120 килограма от лежанка.

        В тениса е крайно време да въведат засилен допинг-контрол. Ако задължат всички състезатели да дават проби на всеки два месеца, поне 95% от профи-тенесистите ще изгърмят. Сега като са ги оставили да играят допингирани, особено при женския тенис, не може да разбереш жени ли играят, или травестити.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
          Нека си дрънка, Ходи я изтропай. Разпоретини - бол
          Е не мой така де Григор ша ревнува.Има достатъчно готини рускини

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Ми не моа разбера кво имаш против рускините.Мара е гадже та дрънка дай Боже всекиму.
            Нека си дрънка, Ходи я изтропай. Разпоретини - бол

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
              Нека са супер, щом казвате. Ама тука за друго не се говори освен за някаква рускиня. Сигурно всеки Грозил от онези ширини е като нея и вероятно всяка втора украинка е по-красива. И какво от това, темата беше за някакъв тенисист ...
              Ай стига с тая рускиня. Русия е 200 млн и сигурно е пълно с рускини там
              Ми не моа разбера кво имаш против рускините.Мара е гадже та дрънка дай Боже всекиму.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                Рускините са супер, виж гаджето на Фернандо Алонсо, на Кристиано Роналдо и т.н... А българките какво Гарга Дембеле
                Нека са супер, щом казвате. Ама тука за друго не се говори освен за някаква рускиня. Сигурно всеки Грозил от онези ширини е като нея и вероятно всяка втора украинка е по-красива. И какво от това, темата беше за някакъв тенисист ...
                Ай стига с тая рускиня. Русия е 200 млн и сигурно е пълно с рускини там

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                  Ай стига с тая рускиня бе, даева рускинята дае...
                  Рускините са супер, виж гаджето на Фернандо Алонсо, на Кристиано Роналдо и т.н... А българките какво Гарга Дембеле

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                    Гришо официално заби рускинята! Браво, гларусе, пълниш ми сърцето!
                    Ай стига с тая рускиня бе, даева рускинята дае...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sirFaith Разгледай мнение
                      Браво на Григор ..... каквото и да си говорим май няма друг бълрарин да е свалил една от най-котиращите се красавици за неговото си време ( доколко е красива е спорен въпрос, но така говорят хората по света ...)
                      Хахах, да ама Маша днес на финала срещна истински мъж

                      Коментар


                      • Браво на Григор ..... каквото и да си говорим май няма друг бълрарин да е свалил една от най-котиращите се красавици за неговото си време ( доколко е красива е спорен въпрос, но така говорят хората по света ...)

                        Коментар


                        • Добър старт в Рим!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            е, че то и аз същото казвам, ако да е от мадър раша и тук да сме с предразсъдъци относно сексуланата им разкрепостеност Както казах вече, забиването на Маша е много по-сериозен успех от забиването на сърбежа в земята
                            Ехее, не подценявай толкова победата над №1.
                            А за рускинята, нали знаеш онзи лаф:

                            По морето гларусите си пишели по 1 точка за свалена чехкиня, по 2 за полякиня и по 3 т. за свалена шведка. А за свалена рускиня се отнема 1 точка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Бе аз кат ти разправям че това мома та дрънка ти оти не чуваш?
                              е, че то и аз същото казвам, ако да е от мадър раша и тук да сме с предразсъдъци относно сексуланата им разкрепостеност Както казах вече, забиването на Маша е много по-сериозен успех от забиването на сърбежа в земята
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                каква кинта бе, батка, като момата изкарва около 20 пъти повече от него Даже му подари колата, дето я спечели на псоледния турнир А ако се и зажени за нея, бонусът ще е само и единствено за него
                                Бе аз кат ти разправям че това мома та дрънка ти оти не чуваш?

                                Коментар

                                Working...
                                X