IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Монсанто" ще патентова плодовете и зеленчуците

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
    Става въпрос за нови видове плодеве и зеленчуци, не за стандартните, в грешка сте.
    Колко от генетичния код на тези "нови" видови е заслуга на господата?
    Самия генетичен механизъм те ли са го създали?

    Ако тръгнем по този път, нека господата първо платят пълния патент на този/това, създал Земята, Слънцето, Вселената, океаните, ДНК - па тогава да искат и своята част.

    Така представено (и мисля - правилно представено) лъсват нечии ненаситни задници, а?
    Свободен във виелицата.
    http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
      Става въпрос за нови видове плодеве и зеленчуци, не за стандартните, в грешка сте.
      В грешка си ти -питай фермерите ,които отглеждат памук в Индия .
      След инвазията на Монсанто няма други сортове освен техните.
      Когато стане факт вече ще е късно.

      Коментар


      • Става въпрос за нови видове плодеве и зеленчуци, не за стандартните, в грешка сте.
        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

        Коментар


        • Аз съм се подписал, щото тези хора от avaaz вършат добра работа,....въпреки че на моменти ме дразнят с постоянните имейли за различни каузи.
          Но с тази съм напълно съгласен!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
            Просто като такива, като плодове и зеленчуци.

            Така че за всяка краставица или праскова, не щеш ли, ще им плащаме за патента.
            Тея задници май се мислят за господ-боже?

            Ако не ви харесва идеята, тук може да дадете своя клик:
            http://www.avaaz.org/en/monsanto_vs_...h_loc/?codPLdb

            Този сайт беше един от най-важните в спирането на ACTA, например
            Абсолютно точно за Господ Бог се имат-справка филма World according to Monsanto
            Трудно се намира защото много го крият,но си заслужава да се види и ви гарантирам ,че ще търсите пушките.Аз лично съм готов да унищожа всеки ГМО идиот лично.
            Интересно как протестирахме за тока ,но си траем за монополите на хипермаркетите ,които взимат кило фасул по 1 лв. и го продават по 3 лв.
            И освен гова тези 2 лв.ги изнасят извън България.
            То на онея маймуни в Парламата кво им пука - шистов газ ОК,ГМО ОК да мрат говедата техните пари и семейства нали са навън.

            Коментар


            • "Монсанто" ще патентова плодовете и зеленчуците

              Просто като такива, като плодове и зеленчуци.

              Така че за всяка краставица или праскова, не щеш ли, ще им плащаме за патента.
              Тея задници май се мислят за господ-боже?

              Ако не ви харесва идеята, тук може да дадете своя клик:
              http://www.avaaz.org/en/monsanto_vs_...h_loc/?codPLdb

              Този сайт беше един от най-важните в спирането на ACTA, например

              Редактиране:
              Монсанто и прочая патентна сволач са намерили вратички в законите на ЕС и се пробват с тази дивашка идея.
              Петицията е към ЕС да оправят закона и затворят вратичките, та да не влизат свине под масата, а че после - и на масата!
              Last edited by vmankov; 11.04.2013, 16:41.
            Working...
            X