IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Монсанто" ще патентова плодовете и зеленчуците

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=mining;1059430777]Не я знам тази Кристина коя е, а и не ме и интересува... Доказателства аз лично нямам, просто споделих една тъжна история на близък мой човек, много способен и съвестен... лека му пръст! Просто съм навързал мн споделени факти и ДА - ПЕДПОЛАГАМ, че е възможно всичко това да не са просто някакви случайности.
    Така е - звучи като Стивън Кинг, но и много негови писания са вдъхновени от действителни събития.[/QUO
    Просто игнорирайте хора като него -ако това въобще може да се нарече човек.
    Да се храниш от отравянето на хората е на дъното на човешкия живот ,както и да го погледнеш.
    Същите световни благодетели плащат на колумбийските наркотрафиканти да внасят незаконно в Южна Америка соя и царевица и да ги засяват до нивите на фермерите ,които и без това едва се изхранват.
    След първото опрашване нищо повече не изниква от второто семе и познайте само откъде трябва да си купиш семе за посевите.
    Там полята от соя са наричани зелената Атакама -защото около нея нищо не вирее .
    Един фермер показваше две от неговите гъски ,които влезли в нивата да пасат и повече не излезли.
    Нещата са страшни и трябва да направим всичко възможно да не ги пускаме в България -поне за пресните продукти.
    Достатъчно суровини за хранителната индустрия от ГМО произход внасяме в момента.Между другото и в Европа има подобни шизоидни компании-BASF например.
    Много ми се иска да видя някой от шефовете на Монсанто какво яде в къщи...

    Коментар


    • Last edited by comet; 23.04.2013, 17:59.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        От кой роман на Стивън Кинг я извади тази история приятелю?!
        Без доказателства, си същия като Кристина, която само и дай да хули хората.
        Не я знам тази Кристина коя е, а и не ме и интересува... Доказателства аз лично нямам, просто споделих една тъжна история на близък мой човек, много способен и съвестен... лека му пръст! Просто съм навързал мн споделени факти и ДА - ПЕДПОЛАГАМ, че е възможно всичко това да не са просто някакви случайности.
        Така е - звучи като Стивън Кинг, но и много негови писания са вдъхновени от действителни събития.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mining Разгледай мнение
          Черкезов, само възпитанието ми ме спира да ти тегля една дълга... Казвам го за пореден път: Монсанто са организация от фашистки тип! Майната им и на всички други като нея - на всички дейността трябва да бъде забранена със закон и повече никога никой да не чуе за подобни компании. От къде съм сигурен в това, което говоря - имах съученик (лека му пръст на момчето, убиха го млад точно тези гадове) микробиолог, който преди 12 години започна работа за тях в Америката. Тогава въобще не бях чувал за ГМО, докато моя приятел след няколко месеца работа започна да ми пише странни неща, казваше ми, че разработките им са престъпно опасни, пишеше ми за пъклените им планове как ще завладеят света и всички ще се хранят само с техни продукти... Въобще страшни картини ми описваше момчето, а той беше мн съвестен и добродушен, пишеше ми как е събрал с течение на работата мн доказателства за вредите от продуктите им. След две години работа при тях, той вярваше, че трябва да направи всичко възможно за да ги разобличи, като си даваше сметка с какво се захваща. Първо къщата му изгоря, след това се принуди да отиде в Канада, където след около месец катастрофира при много странни обстоятелства с колата си... Така, че ти ако си техен слугинаж, който им продава отровите и фуражите, някакъв смешен дистрибутор, спри да им лансираш лайната в България! Намери си почтенна работа, не бъди роб на дявола!
          Звучи фантастично, но около Монсанто има много истории подобни на тази. В щатите много фермери които отказват да им ползват семената си патят, според мен тези са по-голяма заплаха за човечеството от всичко друго.
          Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mining Разгледай мнение
            Черкезов, само възпитанието ми ме спира да ти тегля една дълга... Казвам го за пореден път: Монсанто са организация от фашистки тип! Майната им и на всички други като нея - на всички дейността трябва да бъде забранена със закон и повече никога никой да не чуе за подобни компании. От къде съм сигурен в това, което говоря - имах съученик (лека му пръст на момчето, убиха го млад точно тези гадове) микробиолог, който преди 12 години започна работа за тях в Америката. Тогава въобще не бях чувал за ГМО, докато моя приятел след няколко месеца работа започна да ми пише странни неща, казваше ми, че разработките им са престъпно опасни, пишеше ми за пъклените им планове как ще завладеят света и всички ще се хранят само с техни продукти... Въобще страшни картини ми описваше момчето, а той беше мн съвестен и добродушен, пишеше ми как е събрал с течение на работата мн доказателства за вредите от продуктите им. След две години работа при тях, той вярваше, че трябва да направи всичко възможно за да ги разобличи, като си даваше сметка с какво се захваща. Първо къщата му изгоря, след това се принуди да отиде в Канада, където след около месец катастрофира при много странни обстоятелства с колата си... Така, че ти ако си техен слугинаж, който им продава отровите и фуражите, някакъв смешен дистрибутор, спри да им лансираш лайната в България! Намери си почтенна работа, не бъди роб на дявола!
            От кой роман на Стивън Кинг я извади тази история приятелю?!
            Без доказателства, си същия като Кристина, която само и дай да хули хората.
            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
              Тези "бандити" изхранват на 3 милиарда човека вече, и ако не бяха помощите на Монсанто към бедните африкански и индийски народи, до сега стотици милиони да са умряли от глад или недохранване.
              Черкезов, само възпитанието ми ме спира да ти тегля една дълга... Казвам го за пореден път: Монсанто са организация от фашистки тип! Майната им и на всички други като нея - на всички дейността трябва да бъде забранена със закон и повече никога никой да не чуе за подобни компании. От къде съм сигурен в това, което говоря - имах съученик (лека му пръст на момчето, убиха го млад точно тези гадове) микробиолог, който преди 12 години започна работа за тях в Америката. Тогава въобще не бях чувал за ГМО, докато моя приятел след няколко месеца работа започна да ми пише странни неща, казваше ми, че разработките им са престъпно опасни, пишеше ми за пъклените им планове как ще завладеят света и всички ще се хранят само с техни продукти... Въобще страшни картини ми описваше момчето, а той беше мн съвестен и добродушен, пишеше ми как е събрал с течение на работата мн доказателства за вредите от продуктите им. След две години работа при тях, той вярваше, че трябва да направи всичко възможно за да ги разобличи, като си даваше сметка с какво се захваща. Първо къщата му изгоря, след това се принуди да отиде в Канада, където след около месец катастрофира при много странни обстоятелства с колата си... Така, че ти ако си техен слугинаж, който им продава отровите и фуражите, някакъв смешен дистрибутор, спри да им лансираш лайната в България! Намери си почтенна работа, не бъди роб на дявола!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                Culus capitem delit!

                Защо не патентовате и въздуха, че и водата?!
                Внимавай какво си пожелаваш скъпа.
                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                Коментар


                • Culus capitem delit!

                  Защо не патентовате и въздуха, че и водата?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                    Тези "бандити" изхранват на 3 милиарда човека вече, и ако не бяха помощите на Монсанто към бедните африкански и индийски народи, до сега стотици милиони да са умряли от глад или недохранване.
                    Ще го кажа максимално учтиво, ТЪПАНАР ЗАХЛУПЕН. Играта с ДНК - то при растенията може и ще да доведе до верижна реакция на самоунищожение не само сред растителните, но и сред животинските видове. Пчелите са само пример за това, което ВЕЧЕ се случва. И тепърва ще става все по-зле.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Noah Разгледай мнение
                      Абе ти вярно си доста наивен или наистина работиш за някои такива бандити.
                      Какви социални ниши ,какви пет лева ?
                      Тея идиоти с помощ на корумпираното индийско правителство принуждават фермерите отглеждащи традиционни сортове памук да купуват семена от тях и след пускането на тяхното ГМО фалитите и самоубийствата ескалират ужасно.
                      Въпроса е ,че ако допуснем да придобият монопол ще си правят точно каквото си искат.
                      Социална мисия от фирмата произвеждала напалма
                      Мъка ,мъка...
                      Тези "бандити" изхранват на 3 милиарда човека вече, и ако не бяха помощите на Монсанто към бедните африкански и индийски народи, до сега стотици милиони да са умряли от глад или недохранване.
                      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        - Внимавай, говориш на ГМО
                        Явно...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Noah Разгледай мнение
                          Не чух какво мислиш за домата...
                          - Внимавай, говориш на ГМО

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                            Колега, разбира се че е монтаж.
                            Има 20 фирми подобни на Монсанто, които искат да откъснат нишата и за себе си.
                            Те ги пускат тези снимки, за да набедят Монсанто че прави нещо нередно. Манипулации и Циркове.
                            Не чух какво мислиш за домата...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Мале-мале - тези неща истински ли са или фотомонтаж е?
                              Колега, разбира се че е монтаж.
                              Има 20 фирми подобни на Монсанто, които искат да откъснат нишата и за себе си.
                              Те ги пускат тези снимки, за да набедят Монсанто че прави нещо нередно. Манипулации и Циркове.
                              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Мале-мале - тези неща истински ли са или фотомонтаж е?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X