IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

непоклаТИМите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От час търся някой варненска (морска) телевизия да видя какво става там.
    За какво ми е България он еър, като не предава такова събитие?
    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
      Време е да ги извадим на светло - поне данъци да почнат да плащат
      Разбира се. Те са част от мафията.
      Всички трябва си плащат данъците.
      Но за момента е важно да се каат на вълната на народните протести. После ще им търсим сметка за лъжите...

      Коментар


      • Любопитен съм колко време ще остане тази тема отворена. Истината е, че няма защо да бъде цензурирана...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
          Коя е третата власт?
          Ако говориш за медиите - по-голяма курва от медиите в БГ няма. Курвите знаеш колко са лесни!
          Време е да ги извадим на светло - поне данъци да почнат да плащат
          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
            Историята във Варна сочи една от нужните промени - в сферата на медиите. Тим Киро ке паднат (не ми се ритат умрели кучета), но какво правим с третата власт?
            Коя е третата власт?
            Ако говориш за медиите - по-голяма курва от медиите в БГ няма. Курвите знаеш колко са лесни!

            Коментар


            • Историята във Варна сочи една от нужните промени - в сферата на медиите. Тим Киро ке паднат (не ми се ритат умрели кучета), но какво правим с третата власт?
              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

              Коментар


              • На протеста във Варна имаше десетки плакати против ТИМ. Разочарован съм от инвестора и от цензурираните им статитйки...

                Коментар


                • непоклаТИМите

                  Интересни времена - ня вярвах че ще доживеем това време, след колко 3 правителства тишина най-накрая не някой друг а народа заговори за ТИМ. Днес дори по БТВ вече репортерите се престрашиха и питаха протестиращите за ТИМ!
                  Не ми се вярва държавната машина да се задейства, защото все още май няма партия, която да е изговаряла това трибуквие!!! И все пак - държавата и прокуратурата трябва да пипнат много неща, ама да почнат от ПОК ЦКБ-СИЛА и ПОК СЪГЛАСИЕ и да разпундят КФН дето си мълчаха и нищо не правеха толкова години!

                Working...
                X