IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

непоклаТИМите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
    Аз пък харесвам България Ер - особено стюардесите - винаги една руса - една черна, за всеки вкус по нещо, и много ме радват. Преди летях напред назад с Луфтханза, но се преориентирах и избрах българското. Ония немски скумрии не струват.

    е то нали казват че като станат кравите по-хубави от жените - значи си влязъл в Германия!!!

    Коментар


    • Мойте уважения, но темата отдавна трябваше да се изтрие. Не може да се подиграваме с институция която дава хляб на поне 2 милиона Българи а останалите хора също зависят от ТИМ в някакъм смисъл!!!
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
        Ти Фискалистов си ми ясен. Путинка да ти дадат и живота е песен.
        Какво повече му трябва на човек.
        Custodite sortem vestram

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
          Аз пък харесвам България Ер - особено стюардесите - винаги една руса - една черна, за всеки вкус по нещо, и много ме радват. Преди летях напред назад с Луфтханза, но се преориентирах и избрах българското. Ония немски скумрии не струват.
          Ти Фискалистов си ми ясен. Путинка да ти дадат и живота е песен.

          Коментар


          • Аз пък харесвам България Ер - особено стюардесите - винаги една руса - една черна, за всеки вкус по нещо, и много ме радват. Преди летях напред назад с Луфтханза, но се преориентирах и избрах българското. Ония немски скумрии не струват.
            Custodite sortem vestram

            Коментар


            • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
              Когато бе открита тема за Представител на форума народа пишеше без да е прочел мнението на предишния, а тук си чешем езиците 3 Човека. Ето това е "наша територия", Любо.
              МОДЕРАТОРЕ, заключи темата, няма интерес
              Що така бре Онакилев?
              Може и на пръв поглед да си говорим ненужни работи и глупости, ама човек като се замисли може и да са полезни.
              Не знам защо самолетите от варна-софия и обратно са празни по 10-15 човека. Цените ли са високи? Явно.Аз лично предпочитам самолет за 20 евро отколкото кола, автобус или недай си боже влак.
              Това което ме гложди е що самолетите им са празни и не правят нищо по въпроса. Иначе екипажите има са първокласни - гаранция.

              Коментар


              • Пичове, няма София-Варна двупосочен за 38 евро. Имаше, преди ТИМ да изгонят Уиз

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                  Еднопосочен е 72 лв. Проверете на air.bg . Друга е далаверата. Аз летя по бизнес към Виена 2 пъти месечно. Варна-София-Виена ми струва на посока около 85 евро и не ми е много удобна връзка. Варна-Виена обаче ми струва над 200 евро. Към Виена лети една и съща компания - Аустриан. Т.е. високи летщни такси във Варна, за да се лети през София и да се ползват не дотам евтините вътрешни линии. Това за мен е злоупотреба с монопол.
                  Може и да си прав, щото на мен ми дават билет с много намаления. Ама пуснах на чичо гугъл и ми наизлязоха цени от 35 до 70 евро от софия до варна което е смешно да има такива разлики.

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                      Аааа,
                      доуточнението е много важно. Значи всичко си е н аред с цените.Около 20 еврака софия-Варна.
                      Еднопосочен е 72 лв. Проверете на air.bg . Друга е далаверата. Аз летя по бизнес към Виена 2 пъти месечно. Варна-София-Виена ми струва на посока около 85 евро и не ми е много удобна връзка. Варна-Виена обаче ми струва над 200 евро. Към Виена лети една и съща компания - Аустриан. Т.е. високи летщни такси във Варна, за да се лети през София и да се ползват не дотам евтините вътрешни линии. Това за мен е злоупотреба с монопол.

                      Коментар


                      • Когато бе открита тема за Представител на форума народа пишеше без да е прочел мнението на предишния, а тук си чешем езиците 3 Човека. Ето това е "наша територия", Любо.
                        МОДЕРАТОРЕ, заключи темата, няма интерес
                        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                        Коментар


                        • Без прИмоция!
                          Ама аз си мисля, че с тези празни самолети може да ги пуснат билетите и по 20 лева. Тогава самолетите ще са пълни по 100 човека и ще печелят повече отколкото 20 евро по 10 човека.
                          Баси, колко са тъпи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Да уточня - двупосочен е 38 EUR. Еднопосочен си купих , когато си взех за жена софиянка
                            Аааа,
                            доуточнението е много важно. Значи всичко си е н аред с цените.Около 20 еврака софия-Варна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                              Аз пък летях едно време с Антонов.
                              Сега (допреди 1 месец) що споменът ми беше е цената е 20 евро софия-Варна?
                              Да уточня - двупосочен е 38 EUR. Еднопосочен си купих , когато си взех за жена софиянка
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                                верно ли бре?

                                Бойкот на монополите!!!

                                Ама и аз им се чудя - в самолета редовно по 10-15 пътника. Това ако не е пране на пари?
                                Че и да вдигат цените! Те по 5 пътника в самолет ли очакват?
                                По 5, но за това - само техни служители
                                Нито УИЗ, нито ЧЕЗ могат да се наложат, защото пак ще кацнат на наша територия
                                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                                Коментар

                                Working...
                                X