IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Г-н Борисов заложи на ПРЕДСРОЧНИ ИЗБОРИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от badboy333 Разгледай мнение
    "За да напише новата си конституция народът на Исландия избра 25 безпартийни граждани измежду 522 видни представители на обществото, всеки от които беше препоръчан от други минимум 30 души. Основният закон не се състави от тясна група политици, а беше писан в интернет. Учредителните заседания се провеждаха онлайн, и гражданите можеха да дават своите коментари и предложения, наблюдавайки как документът постепенно придобива окончателната си форма. Този основен закон, написан демократично и с широко народно участие, ще бъде представен в парламента за утвърждаване веднага след предстоящите избори."
    Прекрасно, ама Исландия е една шепа хора на фона на населението на България. Напълно неприложимо.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      за да ти върна вярата
      Аз не искам да ставам нито политик, нито полицай ))
      категорично
      Трудно е да обясняваш на материалисти и обективисти нали ??? Всичко е пред очите им. Знаят да четат и пишат. И телевизор знаят да гледат, че и компютър могат да ползват биля. Обаче ако това, което виждат не отговаря на "абсолютната обективна истина", облещват зъркели и реват:

      - Те такова животно нема !!!
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        за да ти върна вярата
        Аз не искам да ставам нито политик, нито полицай ))
        категорично
        Може и Явор КОлев да е направил някоя магария с Фейса . . .
        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          за да ти върна вярата
          Аз не искам да ставам нито политик, нито полицай ))
          категорично
          Ох съни, ами това беше проблема. Всички си задаваха въпроса искаш или не да ставаш политик. Или полицайка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от badboy333 Разгледай мнение
            "За да напише новата си конституция народът на Исландия избра 25 безпартийни граждани измежду 522 видни представители на обществото, всеки от които беше препоръчан от други минимум 30 души. Основният закон не се състави от тясна група политици, а беше писан в интернет. Учредителните заседания се провеждаха онлайн, и гражданите можеха да дават своите коментари и предложения, наблюдавайки как документът постепенно придобива окончателната си форма. Този основен закон, написан демократично и с широко народно участие, ще бъде представен в парламента за утвърждаване веднага след предстоящите избори."
            Добър пример но: Исландците не са имали контакт с червената върхушка както нън България където бяха избити 100 000 човека от най-ярката интилигенция.
            522 видни представители на обществото е абсурдно да намерим
            Това е най-доброто което може да ни се случи, дистатура на пролетариата, но за жалост нямаме апацитет за подобна диктатура на масите.
            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
              Да изложа ли надве-натри биографията си по-долу?

              Ей, сериозно, като отворя фейсбук тази вечер и видя колко народ се изказва по политически теми (хора, дето 2 лева не са заложили на борсата, всъщност -не са изкарали и не знаят коя институция за що е ) и ми става тъжно -останали са само такива, коитоискат да стават политици (в краен случай - полицаи)
              Мисля, че съвременния човек започва да живее твърде лесно и оглупява
              за да ти върна вярата
              Аз не искам да ставам нито политик, нито полицай ))
              категорично

              Коментар


              • Първоначално изпратено от badboy333 Разгледай мнение
                "За да напише новата си конституция народът на Исландия избра 25 безпартийни граждани измежду 522 видни представители на обществото, ..
                Да изложа ли надве-натри биографията си по-долу?

                Ей, сериозно, като отворя фейсбук тази вечер и видя колко народ се изказва по политически теми (хора, дето 2 лева не са заложили на борсата, всъщност -не са изкарали и не знаят коя институция за що е ) и ми става тъжно -останали са само такива, коитоискат да стават политици (в краен случай - полицаи)
                Мисля, че съвременния човек започва да живее твърде лесно и оглупява
                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                Коментар


                • "За да напише новата си конституция народът на Исландия избра 25 безпартийни граждани измежду 522 видни представители на обществото, всеки от които беше препоръчан от други минимум 30 души. Основният закон не се състави от тясна група политици, а беше писан в интернет. Учредителните заседания се провеждаха онлайн, и гражданите можеха да дават своите коментари и предложения, наблюдавайки как документът постепенно придобива окончателната си форма. Този основен закон, написан демократично и с широко народно участие, ще бъде представен в парламента за утвърждаване веднага след предстоящите избори."
                  Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

                  Коментар


                  • разбира се че е Божествен, никой не става премиер случайно на България!
                    Attached Files
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                      Кмете, не може да го канонизираме защото не знам дали не е убивал. По църковен закон си има изисквания.
                      Бог не беше ли взривил Содом и Гомор, пък май и за Йерихон беше помогнал. Пък и ангелите нали са войска. Като не става за светец може да мине за нещо божествено.

                      Коментар


                      • Кмете, не може да го канонизираме защото не знам дали не е убивал. По църковен закон си има изисквания.
                        Attached Files
                        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                          Няма такъв премиер който се държи с Путин и Обама както си иска, с пренебрежение.
                          Неговото безстрашие, е това което кара хората да припадат от радост по време на жив контакт с него.
                          Бойко, ти си светиня, моля не си отивай!!!
                          Ами нали си имаш проповедник пастор, канонизираите си го.....
                          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                          Коментар


                          • Няма такъв премиер който се държи с Путин и Обама както си иска, с пренебрежение.
                            Неговото безстрашие, е това което кара хората да припадат от радост по време на жив контакт с него.
                            Бойко, ти си светиня, моля не си отивай!!!
                            Attached Files
                            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                              Някъде прочетох, че някой държавни служители ползвали безплатния интернет по ведомствата да следят котировките на БФБ, трябва да се вземат мерки!
                              по цял ден четат форумите и пишат какви големи спекуланти са, а нямат по 20 кинта за да си платят за мобилен нет

                              е , гледай я и мисирката

                              Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              аз също не съм съгласен за премахването на котировките в реално време ,но те са собственици на сайта и до тук...
                              понеже не смея да ползвам държавния интернет а ме мързи да си нося лаптопа в службата подавах поръчките по котировките на Инвестора..
                              все едно някой я пита, че казва с какво не била съгласна с инвестора

                              да идва дянков и да ги връща тези мисирки по родните им места, че шопето се е напълнило с провинциалисти на топли държавни службички...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                искам дянков да е служебен премиер поне 1 година и издялка яко поне половината готованци на държавна хранилка
                                Някъде прочетох, че някой държавни служители ползвали безплатния интернет по ведомствата да следят котировките на БФБ, трябва да се вземат мерки!

                                Коментар

                                Working...
                                X