IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Роми застрашават националната сигурност на град Варна.

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Attached Files
    Last edited by Andi11; 16.09.2012, 20:38.

    Коментар


    • Себулбов,

      по пръвият линк - няма какво да се коментира, нищо изненадващо - и децата вече виждат, че ГРОБ е промангалска и антиБългарска партия.

      Вторият линк - това е чудовищно престъпление и гнусна дискриминация - толкова нагла и безочлива, че дори Цветелин Кънчев скочи срещу нея !!! Цветелин Кънчев - какво повече да говорим? Решението е просто - същите тия българи да поискат държавата да им покрие кредитите, а тия, дето не са се наквасили още - да поискат и на тях да им бъде отпусната държавна земя в регулация и да им бъдат построени къщи - в противен случай да заведат дела за етническа дискриминация - при толкова кристално ясен казус и студент по право ще им спечели делото !!! Ей-така трябва да се борим, а не с празни протести - защото ако не го направим, ще се гаврят с нас, а ние ще плащаме сметките !!!

      За третото - хубаво са им спрели водата - трябва да се действа твърдо - докато не турят водомери - нито капка вода, а и след като турят, при първата неплатена сметка - спира се. Тия твари са по-мръсни от плъхове и пият само алкохол - за какво им е тая вода? Не може да се допуска един мръсен катун да източва водата на цяла Варна и хората да им плащат сметките. Не било нормално да нямат вода в Европа... а нормално ли е да ползват без да плащат?

      И после ще реват, че мангалите били "бедни" - като оня гъгнив трол, дето овони темата снощи. Я да сравним кой е по-беден?

      - Белият човек. Той (уж) взема заплата от една бимберица, за която си скъсва г.зът от работа. Само че, след като му удържат осигуровките и данъците, той ще вземе 650-700 кинта... останалите дори не ги вижда. С парите дето ги вземе (все пак) ще тръгне да плаща сметки. Ще даде 150 кинта за парно, още 100 за ток и 50 за вода... и ако му останат 400 кинта, ще е щастлив. После има и още данъци - за домът му, за колата, ГО трябва да и направи - ето още по 30-50 кинта на месец... колко останаха - ей-така - за белият човек ??? 350? А ако има и дете - да му купува учебници, тетрадки, дрешки? На него никой не му дава помощи за първолак - та белият печели по бимберица на месец !!! А ако има две деца?

      - Мангалът. Хъхрю лежи, работи безработен, а ако Айшето е снесла поредното чааве през последната година, само от него доходът им ще бъде над 200 лева на месец !!! А от другите 7-8 чаавета? А помощите на самият Хъхрю (още повече ако се води "инвалид"), а тия на Айшето за "самотна майка" (обичайната професия на хъхряшките женски)?
      Доходът на Хъхрю за неговото НЕработене няма да е една бимберица. Само че... Хъхрю не плаща нищо. За него няма осигуровки, няма данъци. Не плаща ток, вода, а само ги ползва. Хъхрю се друса с незаконната каруца - не купува бензин, не плаща застраховки, данъци за превозното си средство. Т.е. дори вонящото човекоподобно да си докарва само 400 лв от всевъзможните помощи, то ПАК ще е по-напред с парите от работещият човек, просто защото няма тия задължителни разходи - напротив - някои неща, които за човекът са разход (детето) за мангалът са приход (чаавето). А после пак ще се чудим, защо мангалските питекантропи се размножават като плъхове, а Българските майки остават неосъществени... ами защото ние им плащаме да бъдат професионални плъхове.

      В сметката не отчитам разходите които и човекът и мангалът имат - сметката на мобата и т.н. Но умишлено съм взел за пример безвреден мангал, т.е. такъв който вреди само с паразитизма си... а ако "развива дейност" от типичните за тая черна измет - кражби, контрабанда, наркотици и т.н. ??? Ще се окаже, че "бедният дискриминиран ром" има реален доход в пъти по-голям от хрантутещият го човек !!!!


      Ето и тоя мангал, дето смърдеше тука (АКО е мангал) - правеше се на бизнесмен, но като го попитах колко данъци е платил, скри се като мишка !!! Тия непълножценни изроди смятат, че тая държава съществува, само за да ги издържа тях, а хората са им роби !!! Ей-затова трябва да бъдат смачкани без милост !!!
      Last edited by Императорът; 16.09.2012, 20:00.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Автора си написал цигани, вие сега зорлем в устата му друго туряте.

        Коментар


        • Пускам тук едно мое мнение от друга тема, отговор на въпроса кой е избрал кмета за четвърти мандат:
          Така става. Та на въпроса, кой го е избрал:

          В циганските секции Кирил Йорданов е взел 92,6% от гласовете

          Да не забравяме и подкрепата, която получи от "Нашия град"! (може би най-добре обезпечената финансово предизборна кампания във Варна)Естествено, разследване за купуване на гласове няма, щото в момента Киртака е от нашите... А в последствие, изникват новини от сорта:

          Варненските цигани с безплатни къщи от държавата
          Българите да блъскат да изплащат 20 години кредити. И това ако не е дискриминация на етническа основа, здраве му кажи. Уникалното е, че мнозинството е дискриминирано, и то от собствените си политици...

          Роми от Каменар на бунт за вода

          Около 150 души от ромската махала във варненското село Каменар излязоха на протест в четвъртък. Гневни и мърляви, те носеха плакати "Не е нормално да сме в Европа и да нямаме вода", "Кмете Йорданов, искаме вода!" и др.
          "В махалата да си спрат крановете за вода! В нито една къща няма водомер, затова се излива на поразия, как ще стига за всички!?!", отряза обаче шефът на ВиК Варна Валентин Вълканов. Той припомни, че в гетото от години ползват питейната течност без пари, тъй като всички опити за поставяне на водомери в къщите на ромите завършвали неуспешно.


          Естествено, и това:
          Кирил Йорданов: Алея Първа не е част от морската градина
          Last edited by SEBULBA; 16.09.2012, 17:27.

          Коментар


          • Малко ме съмнява да си мангал, щото те не могат да четат и да пишат, а да не говорим за интернет и компютри.
            Last edited by Andi11; 16.09.2012, 16:18.
            аз знам че нищо не знам, но другите и това не знаят

            Коментар


            • Първоначално изпратено от altiev Разгледай мнение
              Дисриминирайки ни и не допускайки ромското насление до елитни училища и до всякаква работа различна от чистене на улици, вие ни превърнахте в робите на 21 век.
              Няма ненаказано зло, ще дойде момент когато ще бъдем повече от вас и ние ще разпределяме общите блага. Когато има равноправие, всички ще са добре.
              А до тогава не искам да чета за цигани в този форум! Ние сме Роми, а вие с мисли, думи и действия ни превръщата в цигани. Господ ще ви накаже.
              Роми купуват и продават жени като добитък
              http://btvnews.bg/video/news/romski-pazar-za-bulki.html

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dimapst Разгледай мнение
                В речника на българския език, няма дума Ром - в този смисъл, докато я добавят си оставаш най обикновен прост Циганин (с главна буква )
                Господин Циганорът дори се осмелява да ме заплашва със саморазправа на лични съобщения "Убиждал" съм племето му.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                  Аз ви казвам да игнорнете клик-трола, вие ми не вервате.
                  Между другото звучи някак ... "националната сигурност на град Варна".
                  Националната е малко! Трябва да се добави "националната и европейската ( евроатлантическа)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от altiev Разгледай мнение
                    Дисриминирайки ни и не допускайки ромското насление до елитни училища и до всякаква работа различна от чистене на улици, вие ни превърнахте в робите на 21 век.
                    Няма ненаказано зло, ще дойде момент когато ще бъдем повече от вас и ние ще разпределяме общите блага. Когато има равноправие, всички ще са добре.
                    А до тогава не искам да чета за цигани в този форум! Ние сме Роми, а вие с мисли, думи и действия ни превръщата в цигани. Господ ще ви накаже.
                    В речника на българския език, няма дума Ром - в този смисъл, докато я добавят си оставаш най обикновен прост Циганин (с главна буква )

                    Коментар


                    • Явно в този сайт може да става всичко... След тази тема съмненията отпадат!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                        Аз ви казвам да игнорнете клик-трола, вие ми не вервате.
                        Между другото звучи някак ... "националната сигурност на град Варна".
                        Направо кърти миФки!
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Ха-ха-ха - ами марш, бе !!!

                          Половината към Индия, половината към Холандия. А ако искате, помолете нас, лошите европейци да ви купим територия някъде, където да си направите ваша си държава - свободен Хъхристан.

                          Държава за чудо и приказ ще бъде тя. Всеки ще иска да получава всичко наготово от нея, ама никой няма да работи и да плаща данъци. Всеки ще иска да ползва безплатен ток, но не само, че никой няма да го произвежда, ами и всички ще търсят жица за "бране". Всички ще искат да ядат, ама никой няма да сее, пък ако ще земята ви да е най-плодородната на света. Есента всички ще въртите брадвите, за да набавите дърва за огрев, но напролет никой няма да подаси и едно дърво. Всеки ще иска къща, но никой няма да направи дори една тухла... да не говорим за арматура. Колиби от кашони и ламарини и други боклуци? Да, ама даже и тия боклуци са продукт на някаква технология - и те няма да имат откъде да се вземат. Ще искате и безплатна здравна помощ (защото приказките за "циганите-лечители" са само приказки), но никой няма да си направи труда да учи медицина (щото първо трябва да научи буквите, а за Мангау това е мно-о-о-ого трудно), камо ли пък някой да построи болница.
                          Само след седмица официалната вътрешна политика на Хъхристан ще бъде канибализмът, защото единственото, което безотказно ще произвеждате, ще бъдат чааветата, а няма да има нищо друго за ядене. Вместо да си продавате малките, мангал, ще ги връткате на шиш - и ако ги ядете без картофи, това ще е защото и картофите някой трябва да ги отгледа.

                          Вярно искам да видя такава държава... ама от ниско летящ самолет .


                          Жеката - все пак е забавен.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                            Националната сигурност на Варна е със специфичен правопис
                            Предполагам е и под зоркото око на ЦРУ и ФБР, макар че предвид губернията по-скоро на ФСБ и скоро ОМОН-ците ще кацнат да въдворят ред като във Владивосток.
                            Счупиха ми каската тогава...6 000 км по въздух, 8 ч. полет и 7 ч. часова разлика...

                            Коментар


                            • Кво стана с темата, аз ли нещо не съм у ред или част от постовете отидоха в Белене?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                                Аз ви казвам да игнорнете клик-трола, вие ми не вервате.
                                Между другото звучи някак ... "националната сигурност на град Варна".
                                Националната сигурност на Варна е със специфичен правопис

                                Коментар

                                Working...
                                X